ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser10798

Guest
ΑΛΑΞΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΤΑΚΑ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...
ΕΙΜΑΙ Ο PAVLO98 ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΑΓΑ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΑΜΑΣΗΤΑ Ε@@@@Α ΜΕΝΤΕΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ISTEN ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ ΤΟ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΡΟΥΦΑΓΕ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΑΜΑΣΗΣΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΑΝΙ ΜΑΝΙ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΝ ΕΦΑΓΑ ΕΓΩ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΙΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ???? ΜΑΛΩΝ ΕΣΥ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΕΤΣΟΥΞΕ
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif


ΥΣ. ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΣΑ ΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΕ ΕΤΣΟΥΞΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ 5 ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΑΤΑΚΙ
ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΤΣΑΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΚΩΡΟΝΑ ΜΑΧΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser17345

Guest
ΕΕΕΕ....Ο ΚΎΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΙΕΡΙ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ???ΕΚΤΌΣ ΌΛΩΝ ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ...ΠΟΙΟΙ ΓΚΟΣΤ ΞΕΡΟΛΑ ΜΟΥ???ΠΟΙΟΝ ΈΦΕΣΟ ΚΑΜΆΡΙ ΜΟΥ???ΑΜΑ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΒΡΕΙΣ ΌΤΙ ΈΠΑΙΖΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ...ΆΝΤΕ ΞΕΡΟΛΑ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΊΕΣ ΣΑΣ....ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΜΈΝΑ ΓΙΑΤΊ ΣΕ ΦΟΒΑΜΕ ΚΙΌΛΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ 1312....
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Καλησπερα και απο μενα και χρονια πολλα σε ολους!

Διαβαζοντας ολα αυτα που εχουν ειπωθει το μονο που θα μπορουσε καποιος να πει ειναι οτι αρκετοι απο δω μεσα καταντησαν ενα παιχνιδι σε προσωπικες βεντετες! Για αλλο λογο ξεκινησε ολο αυτο το θεμα και αλλου κατεληξε!

Στην τελικη ενα παιχνιδι ειναι που προσφερει διασκεδαση! Οταν σταματησει να σου προσφερει διασκεδαση αυτοματως σταματαει να ειναι και παιχνιδι για αυτο καλυτερα να αναλογιστειτε ολοι σας τι ακριβως σας δινει το συγκεκριμενο παιχνιδι και να αποφασισετε αν θα το συνεχισετε ή όχι!

Καταφεραμε να αναστησουμε ενα πεθαμενο φορουμ και αντι να κανουμε παραπονα για την διαχειρηση ξεκατινιαζονται παιχτες για το ποιος ειναι καλυτερος απο τον αλλον!

Δεν εχετε να χωρισετε τιποτα μεταξυ σας καταλαβαιτε το ολοι σας αυτο!

Καλη Χρονια σε ολους με υγεια ευτυχια και αγαπη πανω απο ολα σε εσας και τις οικογενειες σας!
 

DeletedUser17257

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ ΤΟ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΡΟΥΦΑΓΕ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΑΜΑΣΗΣΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΑΝΙ ΜΑΝΙ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΧΑΧΑΧΧΑΧ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΝ ΕΦΑΓΑ ΕΓΩ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΙΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ???? ΜΑΛΩΝ ΕΣΥ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΕΤΣΟΥΞΕ
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif


ΥΣ. ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΣΑ ΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΕ ΕΤΣΟΥΞΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ 5 ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΑΤΑΚΙ
ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΤΣΑΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΚΩΡΟΝΑ ΜΑΧΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

Για να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα μικρε!!! κατ αρχην χαιρομαι πολυ που ειμαι γατακι και δεν ειμαι κοπροσκυλο! απο εκει και περα!!!δεν θυμαμαι να μιλησα καπου για σπαστικες επιθεσεις δικες σου. ανεφερα απλα οτι το μονο που ξερεις να κανεις καλα ειναι να σπας τα νευρα των υπολοιπων. τρανο παραδειγμα τα ατελειωτα ποστ που εχεις κανει εδω μεσα με τη γνωστη ατακα που προανεφερα.
Αν θεωρεις οτι βγηκα απ τον κοσμο γιατι ρουφαγα τα αποικιακα λυπαμαι αλλα εισαι πολυ βαθεια νυχτωμενος! Γιατι εγω το μονο που θυμαμαι ειναι να σπαω αποικιακα οχι να τρωω. τα 7 απανωτα που εσπασα μια μερα πριν βγω απ τον κοσμο η δε θελεις να τα θυμασαι φιλαρακι η δεν τα ειδες ποτε. πολυ πιθανον αυτοι που τα εστελναν να μην τα εβαλαν ολα στο φορουμ για να γλυτωσουν το ξεφτιλικι.
και για να σου λυσω την απορια...απ τον κοσμο αναγκαστηκα να βγω γιατι κουραστηκα να μενω αυπνος καθε βραδυ και το πρωι με τα ματια σαν της κουκουβαγιας να πρεπει να παω για δουλεια..και καποιοι συμμαχοι σου στην 64 φροντιζαν πολυ καλα γι αυτο. και μη μου πειτε παλι για λιμανια γιατι οταν στελνεις επιθεση σε καποιον βλεπεις οτι ειναι μεσα και το συνεχιζεις ολη τη νυχτα μονο και μονο για να τον κρατας ξυπνιο παυει να λεγετε παιχνιδι εκτος αν αυτοι που το εκαναν νομιζουν οτι αυτο λεγετε παιχνιδι. δεν ειχε νοημα να παραμεινω αλο το μονο κερδος που ειχα απο αυτον τον κοσμο ηταν να χαλαω καθε μερα την ψυχολογια μου. και να κραταω αυπνους καθε μερα τον εαυτο μου τη γυναικα μου και 2 παιδια που το πρωι επρεπε να ξυπνησουν κι αυτα να πανε σχολειο. θεωρεις λοιπον οτι ειχε καποιο νοημα να συνεχισω? δεν υπηρχε κανενας μα κανενας λογος.
το αν θα παρεις κορωνα η οχι και πως θα την παρεις ειληκρινα σου μιλαω καρφι δε μου καιγετε. αν θες τη γνωμη μου παντως οπως τον καταντησατε τον κοσμο το βλεπω πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο να καταφερει να φτασει στα θαυματα. και αν φτασει καλοριζηκη απ την τσεπη μου δε θα την πληρωσω.
 

DeletedUser17366

Guest
Επειδη ορισμενοι κανεται τους παικταραδες και ειναι φυσικο,αφου σας εκατσε καλα ο κοσμος,απαντηστε ομως γιατι πατησατε διαγραφη στον κοσμο λαμια.
Ορισμενοι που παιζατε στον κοσμο Jucittas στην τσιρκοπαρεα και τρωγατε μπαν το ενα πισω απο το αλλο ,για μποτακια ,γιατι πατησατε διαγραφη; εκει δεν σας κατσαν οι κοσμοι και βαλατε τα σκελια στην ουρα και την κανατε με ελαφρια πηδηματακια
διαλυσατε δυο κοσμους και τωρα το παιζεται ολοι παικταραδες,γι αυτο συμμαζεμενα τα λογια σας
 

DeletedUser15292

Guest
Ευτυχώς που μας έκατσε καλά ο κόσμος και είμαστε κολλητοί με την διαχείριση...
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17222

Guest
Καλησπέρα και καλή χρονιά .Δύο λόγια θα πω να μην σας κουράσω γιατί βλέπω έχετε να λύσετε σοβαρά θέματα όπως το ποιός είναι ο μεγαλύτερος παιχταράς.....Το θέμα φτιάχτηκε καθαρά για τον τρόπο που λειτουργεί η διαχείριση ( μαζικά μπαν σε περίοδο ανακωχής ή αλλιώς τρύπες στο νερο)....εγω δεν λέω ότι έχετε δόντια στην διαχείριση αλλά ότι υπάρχει μια ειδική μεταχείριση σε όσους βάζουν χρήματα στο παίχνιδι και τρέφουν την εταιρία.....στόχος των συμμάχων μου ήταν να γίνει το παιχνίδι δίκαιο και όλοι να λαμβάνουν την ίδια μεταχείριση , κάτι το οποίο απέχυχε από ότι βλέπω καθώς οι περισσότεροι εδώ μέσα ήρθαν για να τσακωθούν μεταξύ τους για θέματα εντελώς άσχετα .Αυτό είχε και ως αποτέλεσμα η διαχείριση να την βγάλει καθαρή και να συνεχίσει να λειτουργεί όπως λειτουργεί.....Θα σας παρακαλούσα λοιπόν , αν θέλετε να βγάλετε το άχτι σας να βρείτε ένα μέρος εκτός του γενικού φορουμ.....Ξέρω φυσικά οτί τσάμπα το γράφω το κείμενο καθώς κάποιος θα αρχήσει να σπαμάρει απο κάτω για το τι μεγάλος και τρανός παίκτης ειναι και θα συνεχιστεί αυτό το χάλι που μπόρεσε και γέμισε 10+ σελίδες, αλλά θέλω να έχω μία ελπίδα ότι ίσως αυτό το θέμα αλλάξει κάτι για τους μελλοντικούς κόσμους του grepolis..
Φιλικά Άγγελος
 

DeletedUser17366

Guest
Jason Bourne
Δεν ξερω εαν εισαστε κολλητοι με την διαχειριση και εμενα προσωπικα ουτε με ενδιαφερει.
Αλλα εκεινο που εφαρμοσε η διαχειρηση παρ ολο που λεει οτι τα συστηματα της ειναι αυτοποιημενα και αμεσως ανιχνευουν τα βοτ
ειναι λογια παχια.Τοσο στην Λαμια οσο και στον jucittas καιτοι γινοτανε καταγγελιες για ορισμενους εδω μεσα για χρηση βοτ και για διπλους λογαριασμους, για χρηση teamviewer δεν εκαμνε τιποτα,περιμενε να δει ποια υπερ ειναι σε θεση να κανει τα θαυματα και μετα αρχιζε τους αποκλεισμους.ετσι ορισμενοι πατουσατε διαγραφη αφου φαγατε αρκετα μπαν.
και ποιοι παιζατε με βοτ και teamviewer ειναι σε ολους γνωστο
 

DeletedUser17263

Guest
Δεν πιστευω οτι θα αλλαζει κατι στους κανονισμους και ελεγχους τους παιχνιδιου...
Απλως σε επομενους κοσμους παιχτες ή συμμαχιες οι οποιοι/οποιες συστηματικα εχουν παρανομισει στο παρελθον θα πρεπει να απομονωνονται απο τους υπολοιπους παιχτες του κοσμου,μπας και καθαρισει το παιχνιδι επιτελους
Και σε αυτο πρεπει να βοηθησει η διαχειριση με το να δημοσιοποιει ποιοι τρωνε μπαν και για ποιο λογο
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Μα αντε και τους δημοσιοποιει, τι αλλαξε?
Πρωτον οι περισσοτεροι μπαινουμε σαν παρεα, οποτε σκασιλα μας αν θα μας απομωνοσουν οι υπολοιποι. Εδω σας απομωνοσαμε εσεις και τρωτε καρπαζα...
Αλλα αντε και δεν παιζουν ως παρεα, και μπαινουν μεμονομενα σε εναν νεο σερβερ...
Στην χειροτερη μπαινουν με νεο ονομα, και ειναι καινουργιοι παικτες (και ανθρωποι)
Βλεπετε ειναι ενα απο τα χαρισματα του ιντερνετ αυτο!

Εχετε πραγματικα παραπονο απο την διαχειρηση?
Θεωρειτε τους κανονες αδικους? Μη αυστηρους αρκετα??

Ζητηστε απο την υποστηριξη τα link να στειλετε μνμ στην ιδια την εταιρια, να κανετε τα παραπονα σας!!
Μονο ετσι μπορει να δειτε ουσιαστικη αλλαγη! Η ΟΔ, μεμονομενα, το μονο που μπορει να κανει ειναι να μεταφερει τα παραπονα σας, οχι να τα επιλυσει... Βλεπετε οι γερμανοι δεν μας ασκουν μοναχα πολιτικη, παντου απο πανω μας τους εχουμε...

Τωρα τι αλλεγες θα δειτε?
Ειτε στην απονομη ποινων, ειτε στην σοβαροτητα τους, ειτε, ειτε, ειτε, οπως και σε οποιοδηποτε αλλο προβλημα ή παραπονο που εχετε!
Αν παρακολουθησετε τις αναβαθμισεις, θα δειτε, πως εχουν γινει αλλαγες προσφατα πανω σε διαφορους κανονες και λειτουργειες του παιχνιδιου!

Πχ: Δε μπορουν σε περιοδο θαυματων να μπαινοβγαινουν παικτες σε συμμαχιες για επιταχυνσεις και εμποριο!
Δε μπορουν παικτες σε νησια θαυματων να εχουν διακοπες. (οι διακοπες ενεργοποιουνται για τις υπολοιπες πολεις του παικτη οχι για οσες εχει σε θαυματα εκεινες ακομα μπορουν να δεχθουν επιθεση.)
Η λειτουργεια του ηθικου ειναι απενεργοποιημενη στα θαυματα!
Αυτες οι αλλαγες γιατι συνεβησαν??
Στον Corinth, η συμμαχια τιτανες ειχε αρκετες συνθικες, ακαδημιες κτλ, και μπορεσαν να τρεξουν τα θαυματα πιο γρηγορα. Το ξερω γιατι ημουν σε μια απο τις συμμαχιες με τις οποιες ειχαν συνθικη, εστω και αν απλα εκατσα για την παρεα και δεν επαιξα ενεργα...
Στον Phi, η συμμαχια στην οποια ημουν, ειχε κανει 4/7 θαυματα. Μολις εγινε αυτο, ολοι οι δικοι μας πατησαν επαννεκινηση και μειναμε 20παικτες να φυλαμε τα θαυματα. Για αυτο κιολας ειχαμε πολλα ατομα που παταγανε στα θαυματα σε διακοπες, ή με χαμηλο ηθικο. Για να μπορεσουμε να τα κρατησουμε πιο ευκολα.

Και τα 2 παραδειγματα, λυθηκαν οχι με παραπονα για τα ματια του κοσμου στο φορουμ ή στην υποστηριξη και στην ΟΔ! Αλλα με ενα απλο mail στην μαμα εταιρια.
ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ Ή ΑΙΤΙΑ ΣΤΑ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΗ, ΠΑΡΤΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ inno, ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΟΔ... ΑΣ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ... ΜΗΝ ΣΠΑΤΑΛΑΤΕ ΔΑΚΡΥΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...
Απο κει και περα, θα συμφωνησω μαζι σας. Και εγω νομιζα πως οι premium παικτες θα εχουν διαφορετικη μεταχειρηση.
Κι ομως ενας πρωην συμμαχος μου, που ειχε βαλει πανω απο 1000ευρο ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ PELLA (τουλαχιστον συμφωνα με τα λεγομενα του ειχε βαλει τοσα - στην πραγματικοτητα μπορει να ηταν και παραπανω...). Εκεινος λοιπον ο παικτης, ειχε φαει 3 μπαν για βρισιες... Κοντευε να φαει μονιμο για υβριστικους χαρακτηρισμους...
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Ειμαι σιγουρος πως κανενας δεν τον κοντραρε σε χρυσο αλλα να που ετρωγε τα μπαν το ενα μετα το αλλο... οποτε τα σεναρια, οι πλεκτανες και οτι αλλο υποθετετε, δυστυχως εχουν τρυπες... (τα μπαν ηταν ανοικτα οχι κλειστα)


Υ.Γ: ΟΔ ειναι η συντομογραφια για την Ομαδα Διαχειρησης.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Υ.Γ(2): Θα ηθελα να παρακαλεσω καποιο απο τα μελη της ΟΔ, να βαλει το Link της Inno, εδω, να μπορουν να πανε να παραπονεθουν τα παιδακια ελευθερα...
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser17359

Guest
Εγώ λέω να τα αφήσετε αυτά εδώ και να πάτε να βάλετε καμία διηρει στο φάντασμα μπας και βγάλουμε κάνα πόντο Όχι τίποτε άλλο σκεφτειται και εμας που κάναν 4 ώρες τα φαρακια μας
 

DeletedUser15292

Guest
Jason Bourne
Δεν ξερω εαν εισαστε κολλητοι με την διαχειριση και εμενα προσωπικα ουτε με ενδιαφερει.
Αλλα εκεινο που εφαρμοσε η διαχειρηση παρ ολο που λεει οτι τα συστηματα της ειναι αυτοποιημενα και αμεσως ανιχνευουν τα βοτ
ειναι λογια παχια.Τοσο στην Λαμια οσο και στον jucittas καιτοι γινοτανε καταγγελιες για ορισμενους εδω μεσα για χρηση βοτ και για διπλους λογαριασμους, για χρηση teamviewer δεν εκαμνε τιποτα,περιμενε να δει ποια υπερ ειναι σε θεση να κανει τα θαυματα και μετα αρχιζε τους αποκλεισμους.ετσι ορισμενοι πατουσατε διαγραφη αφου φαγατε αρκετα μπαν.
και ποιοι παιζατε με βοτ και teamviewer ειναι σε ολους γνωστο
Έπαιξαν μπαλαρίνες στον Juchtas και στον Lamia?Ποιος πάτησε επανεκκίνηση στον Lamia?
 

DeletedUser17336

Guest
Για να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα μικρε!!! κατ αρχην χαιρομαι πολυ που ειμαι γατακι και δεν ειμαι κοπροσκυλο! απο εκει και περα!!!δεν θυμαμαι να μιλησα καπου για σπαστικες επιθεσεις δικες σου. ανεφερα απλα οτι το μονο που ξερεις να κανεις καλα ειναι να σπας τα νευρα των υπολοιπων. τρανο παραδειγμα τα ατελειωτα ποστ που εχεις κανει εδω μεσα με τη γνωστη ατακα που προανεφερα.
Αν θεωρεις οτι βγηκα απ τον κοσμο γιατι ρουφαγα τα αποικιακα λυπαμαι αλλα εισαι πολυ βαθεια νυχτωμενος! Γιατι εγω το μονο που θυμαμαι ειναι να σπαω αποικιακα οχι να τρωω. τα 7 απανωτα που εσπασα μια μερα πριν βγω απ τον κοσμο η δε θελεις να τα θυμασαι φιλαρακι η δεν τα ειδες ποτε. πολυ πιθανον αυτοι που τα εστελναν να μην τα εβαλαν ολα στο φορουμ για να γλυτωσουν το ξεφτιλικι.
και για να σου λυσω την απορια...απ τον κοσμο αναγκαστηκα να βγω γιατι κουραστηκα να μενω αυπνος καθε βραδυ και το πρωι με τα ματια σαν της κουκουβαγιας να πρεπει να παω για δουλεια..και καποιοι συμμαχοι σου στην 64 φροντιζαν πολυ καλα γι αυτο. και μη μου πειτε παλι για λιμανια γιατι οταν στελνεις επιθεση σε καποιον βλεπεις οτι ειναι μεσα και το συνεχιζεις ολη τη νυχτα μονο και μονο για να τον κρατας ξυπνιο παυει να λεγετε παιχνιδι εκτος αν αυτοι που το εκαναν νομιζουν οτι αυτο λεγετε παιχνιδι. δεν ειχε νοημα να παραμεινω αλο το μονο κερδος που ειχα απο αυτον τον κοσμο ηταν να χαλαω καθε μερα την ψυχολογια μου. και να κραταω αυπνους καθε μερα τον εαυτο μου τη γυναικα μου και 2 παιδια που το πρωι επρεπε να ξυπνησουν κι αυτα να πανε σχολειο. θεωρεις λοιπον οτι ειχε καποιο νοημα να συνεχισω? δεν υπηρχε κανενας μα κανενας λογος.
το αν θα παρεις κορωνα η οχι και πως θα την παρεις ειληκρινα σου μιλαω καρφι δε μου καιγετε. αν θες τη γνωμη μου παντως οπως τον καταντησατε τον κοσμο το βλεπω πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο να καταφερει να φτασει στα θαυματα. και αν φτασει καλοριζηκη απ την τσεπη μου δε θα την πληρωσω.


ειναι εκπληκτικο το grepolis καταφερνει να πεταει καθε πικραμενος ατακες να φαινεται ανωτερος ανθρωπος ας πουμε .

ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ τα θελει ο κωλος σου .

Εσπασες 7 αποικιακα ? σοβαρα τωρα ? και λοιπον ? ανωτερος παικτης ? ξερω να dodgarw ας πουμε?

Να πω κ γω την οπτικη μου γτ μου φαινεται θα φυγετε στο τελος κ καθαρες αθωες παρθενες .

Ποιος ξεκινησε τα σπαστικα πριν κατεβουμε κατω ??? Ποιος βαραγε απτο πρωι ως το αλλο πρωι εχεις καθολου εικονα ? κ μου μιλας για ξεφτιλικια κ πρασινα αλογα κομπαρσε της πλακας

Που για να σηκωσεις βελακι επρεπε να βρεις διπλα σου φαντασμα να παρεις . αφου μας πριξατε τα παπαρια , μου φυγατε σα τα ποντικια δεξια αριστερα ο ενας μετα τον αλλο γτ βαραγαμε ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ . Πρωτη φορα παιζεις grepolis ? ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ? ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ? Κ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΚΡΙΒΩΣ? ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΕΣΑΙ ΣΕ ΚΟΙΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ ΕΣΠΑΣΕΣ 7 αΠΟΙΚΙΑΚΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΓΤ ΣΕ ΞΥΠΝΑΓΑΝ ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 12? τα συγχαρητηρια μου . Το 8ο Που εφαγες ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΓΤ ?

ΕΙΚΟΝΑ ΡΕ ΠΟΥΛΑΤΕ? ΤΙ ΠΟΥΛΑΤΕ ?

"ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ Κ ΣΥ" ενα πραγμα...?

ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΠΑΙΖΕΙΣ GREPOLIS Κ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ Ο ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΗΘΙΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ?

ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΡΑ?
ΓΤ ΔΕ ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΡΑΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ Κ ΑΠΛΑ ΧΑΣΑΤΕ Κ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΣ ΦΟΥΜΑΡΑ Κ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ?

ΞΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ -HANNIBAL...- ΜΗ ΠΑΡΕΙ Η ΜΠΑΛΑ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΟΥ ΑΠΟΡΩ ΤΙ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ .

ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΗΣ 64 ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΑΒΓΙΖΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ . Κ ΜΕΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΝ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ο ΕΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ .

Ε ΨΙΤ KYΡΙΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΑ ΠΕΣ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ . ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ , ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕ ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ.ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΘΑΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΤΣΙ . ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ .ΟΧΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ . ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ

ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΤΩ ΣΩΠΑΣΑΤΕ ΛΕΣ Κ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΗΔΕΙΑ.

ΕΠΙΘΕΣΗ ΞΕΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ? ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ? ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Κ Ο ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΠΧ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΠΛΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ? Κ ΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ? ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΟΤΑΝ ΒΑΡΑΓΕ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΘΩΟΙ ? ΤΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΙΖΕΙΣ ΣΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ . ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΔΩ ΠΕΡΑ


ΑΝ ΔΕ ΣΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΔΕ ΚΑΘΕΣΑΙ ΦΙΛΕ , ΠΑΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΒΟΗΘΑΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ,. ΔΕ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΙΛΑ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΑΜΕ Κ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ...,ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΣΕ ΧΤΥΠΑΓΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΑ 2 ΒΕΛΑΚΙΑ Κ ΕΛΕΓΕΣ Ο ΙΝΤΡΓΙΓΚΑ ΜΕ ΒΑΡΑΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ,.ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕ ΤΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ? ΔΕ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΑ ?

ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΑ

ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΤΡΑΒΑΓΕΣ Κ ΣΥ . ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΔΕ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ?ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ .ΞΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΕΤΣΙ? ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ . ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ... ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ .

ΕΙΤΕ 7 ΕΙΤΕ 17 ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΝΑ ΣΠΑΓΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΧΑΣΑΤΕ ΣΤΑ ΙΣΑ .ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΣΑΣ ΗΡΘΑΜΕ , ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ . ΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΕΠΙΘΕΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ .ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΣΠΑΘΑΚΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ., Κ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΣΥ Ο ΗΘΙΚΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ .ΣΙΓΑ ΡΕ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΜΕ . ΕΤΡΩΓΕΣ 5 ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ Κ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ . ΣΟΒΑΡΑ?

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΙΚΟ .ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ Κ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΣΟΥ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΑΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΡΑΜΠΕΣ ΜΕ ΕΝΕΡΓΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΠΑΖΩΜΑΤΑ,,,,, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ . ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΩΘΟΥΜΕ .ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ? ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ?

GREPOLIS ΧΩΡΙΣ ΞΕΝΥΧΤΙ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΕΤΩΠΟ ΜΕ ΩΡΑΡΙΟ.ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ?

ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ? ΠΡΩΤΟΣ ΣΟΥ ΚΟΣΜΟΣ ?

ΦΙΛΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟΠΑΝΕ ΠΙΣΩ ΟΧΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ....ΠΙΣΩ .ΞΕΣ ΠΟΣΟ ΠΙΣΩ? ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ Κ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΙΚΤΕΣ 1 ΕΚΑΤΟΜ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ Κ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Κ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΝΗΣΑΚΙΑ ΜΕ ΑΠΟΙΚΙΕΣ . ΤΟΣΟ ΠΙΣΩ ΓΤ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΝΧΙΔΙ ΤΗΣ Π......Σ ΠΟΥ ΠΑΙΞΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΙΖΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ . ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΕΤΣΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ . Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ Κ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ .. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΣΑΙ Κ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ , ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ ΕΝΝΟΩ ... ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΣΚΟΛΟ .

ΑΣΧΕΤΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17257

Guest
προφανως αυτο που δεν εχεις καταλαβει ιντριγκα ειναι καταφερες να κανεις εναν κοσμο μ@@@@ο!!!! οφειλω να στο αναγνωρισω και να σου δωσω συγχαρητηρια γι αυτο. καταφερες να μας κανεις να πατησουμε ολοι διαγραφη γιατι δεν εισαι τιποτα παραπανω απο εναν αργοσχολο που το μονο που ξερει να κανει καλα ειναι να καιει το μυαλο του εδω μεσα και να κανει 24 ωρες το 24 ωρο. και μη μου τσαμπουνας εμενα μπαρουφες οτι οι δικοι μου σου εκαναν επιθεσεις στο μπονους αυτα ειναι δικαιολογιες και τιποτα αλο. και ναι κοκορευομαι γιατι σου εσπασα 7 αποικιακα στα μουτρα και εσυ κοκκορευεσαι γιατι καταφερες να μου βαλεις το ογδοο...μπραβο σου εισαι παιχταρας. οπως τον εκανες τον κοσμο να τον χερεσαι μεγαλε κανε ιδρυσεις τωρα να χαρεις το παιχνιδι. αν φορας παντελονια βγαλε μια αναφορα απο μια επιθεση που σου εκανα εγω προσωπικα μεσα στο μπονους μια δε θελω δευτερη. μονο ψεματα ξερεις να λες και τιποτα αλο. πηρες ολη τη συμμαχια σου στο λαιμο σου μ αυτα που εκανες γιατι κορωνα σ αυτον τον κοσμο τουλαχιστον μονο στα ονειρα σου θα δεις.
αντε γεια σου παιχταρα καλη συνεχεια
L5ws7QIIR2epd_Qb2VlJaw.png

τις διακοπες και της διαγραφες την πατησαν ολοι γιατι τα σπαθακια τα παταγατε απο της 12 μεχρι τις 8 το πρωι...δεν ειχα χασει μονο εγω τον υπνο μου βλεπεις τον ειχανε χασει ολοι οσοι παιζαμε στην 64...δεν παιξατε στα ισα οπως λες παιξατε βρωμικα..και κυριως εσυ γι αυτο ξενερωσαμε ολοι και πατησαμε το κουμπακι...η κομπλεξικος εισαι η ετσι βρωμικα εχεις μαθει να φερεσαι και στην προσωπικη σου ζωη.
y8CHCkMoQIyokRPQyioGkA.png

σου ειπα και παραπανω αν φορας παντελονια βαλε μια εικονα ποτε σε βαρεσα εγω βραδυ...αλλα δε φορας οπωτε καλυτερα κομπαρσος παρα αδερφη!!!
7AW8RQ0TSsaOolnJZhZa0g.png

προφανως οταν μιλας για παικτες 1 εκατομ ποντων που μαζευουνε φαντασματα αναφερεσαι στον εαυτο σου γιατι αυτο ακριβως κανεις τωρα. επιλογη σου ητανε να γινει ετσι...με της υγειες σου λοιπον ghostbuster!
5cKEfVaxRgyoi5LpZG8Uxw.png

για ποια παππαρια μιλας αληθεια???γιατι για να μιλησεις γι αυτα πρεπει να τα εχεις κιολας...και αν εχεις πραγμα που δε το νομιζω βγαλε τη φουστα και φορα παντελονια γιατι περνουν αερα οπως εχει παρει και το μυαλο σου και θα σου παγωσουν! Και δε φυγαμε εσυ μας αναγκασες να φυγουμε..με τις σπαστικες επιθεσεις σου ναι ειπες τη σωστη λεξη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17336

Guest
καταρχας δεν κοκορευομαι για κανενα 8ο αποικιακο γτ ετσι κ αλλιως ηταν δεδομενο .φυσικα κ βαραγαν οι δικοι σου ακυρες ωρες αλλα μαλλον εσυ κοιμοσουν που να τα δεις ,αποτι φενεται απο αυτα που γραφεις δεν εχεις παιξει ποτε σε εντονο μετωπο απο τι βλεπω υπαρχει κενο σε εμπειριες , δε θα μπω σε διαδικασια να ανταπαντησω στο τι εγραψες γιατι τα θεωρω μικροτητες , εγω κατεβηκα να παιξω ξυλο στα μερη που υποτιθεται εισασταν στημενοι τωρα αν δεν αντεχει το στομαχι η το ωραριο του καθενα σας παλι δεν ηταν δικο μας προβλημα , Η μηπως ειναι ΚΑΙ αυτο . Αυτο που λεει κ ενας καλος μου φιλος ο καθρεφτης του παικτη ειναι τα στατιστικα . Κοιταξε γενικα κ κρινε εσυ αν φταιν οι νυχτερινεες εξορμησεις η κατι αλλο . Καλη χρονια

τα λεμε σε επομενους κοσμους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15389

Guest
ωπα....καπου στις προηγουμενες απαντησεις διαβασα και το ονομα του υ-περαστικουλη...
ειχε βγει ο τυπος λοιπον και κοκορευοταν οτι ειναι πρωτος κτλ κτλ μπλα μπλα μπλα.....του τα χωσα και μεσα απο την συζητηση στο φορουμ βγηκε το λαυρακι...ενα φιλαρακι του ο klodian πηρε θεση και τον υπερασπιστικε....(δλδ τον εδωσε στεγνα ασχετα αν δεν το καταλαβε)
Crime element επειδή λες ασυναρτησίες.... Πρώτον ο Περαστικός τον πρώτο μήνα του παιχνιδιού είχε βάλει μόνο μποτάκι και τον μπάναραν 2 φορές και εκεί το σταμάτησε και το ξέρω διότι για ένα χρονικό διάστημα παίζαμε μαζί το λογαριασμό..
και καπου ειδα να λετε οτι εφαγε μονιμο μπαν καποιος για διπλο λογαριασμο.....δλδ ο ενας βαζει μποτακι (παρανομο λογισμικο) και τρωει 5 μερες ΚΛΕΙΣΤΟ μπαν (χαδακι δλδ) .....ξαναπιανεται για τον ιδιο λογο και ξανατρωει αλλες 5 μερουλες (με προειδοποιηση οτι αν το ξανακανει θα του κανουν ντα στο πωπουδακι) και ο αλλος για διπλο λογαριασμο (που μπορει απλα να μπηκε σε λογαριασμο ανενεργου για μοιρασμα πολεων) τρωει 5 μερες ανοιχτο μπαν.....o_O.....και αλλοι βριζουν μανες και οικογενειες και τρωνε .....μια απλη παρατηρηση!!!!!
και θελω να ρωτησω τον κυριο ΘΕΑΓΕΝΗ (που ασχολειτε με αυτα πιο πολυ απο ολους)
ποσο κακο ειναι να αναρτησετε ενα πινακακι με τις παραβασεις και διπλα τις ποινες που προβλεπονται για την καθε παραβαση ??
να ξερει ο καθε κακομοιρος οτι αν κανει αυτο θα φαει την ταδε ποινη....ωστε να μπορουμε να συγκρινουμε κιολας τις ποινες που τρωμε εμεις με αυτες "καποιον αλλων" παικτων.!!!
γιατι ειναι ΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΟ το οτι ο ταδε παικτης πιαστηκε με μποτακι η εβρισε την μανα καποιου και γιαυτο εφαγε το ταδε μπαν?
λερωνεται το ποινικο μητρωο καποιου αν το κανετε?? ισα ισα οπως διαβασα πιο πανω οι μισοι κατηγορουν τους αλλους μισους για μποτακια και μετα οι αλλοι μισοι υπερασπιζονται τους δικους τους μισους οτι ποτε δεν εβαλαν μποτακια...και τελικα τα μποτακια ζουν και βασιλευουν ....για ποιο λογο λοιπον ειναι τοσο τραγικο να μας λετε εδω στο φορουμ οτι ο ταδε παικτης πιαστηκε με μποτ???
ψιλα γραμματα βεβαια αυτα.....η μαμα εταιρεια λεει αυτο εμεις απλα εκτελουμε θα πει ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ...το θεμα ειναι ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ συμφωνει η διαφωνει με οσα λεμε? γιατι αν συμφωνει θα του ξαναπω οτι του εχω πει πολλες φορες στο παρελθον....γιατι συνεχιζεις και ασχολεισαι εφοσον διαφωνεις? συμφωνεις με την ΙΝΝΟ? δωσε μας ενα επιχειρημα ωστε να καταλαβουμε που ειμαστε εμεις λαθος...
υγ:εναμιση χρονο ειχα να μπω κυριως για ολα αυτα....και βλεπω πως τπτ δεν αλλαξε προς το καλυτερο...μονο προς το χειροτερο πανε τα πραγματα
 
Κορυφή