Τι θα γίνει με αυτά τα bots; Να πατήσουμε διαγραφή όλοι;

  • Δημιουργός θέματος TRoadian
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Τι θα γίνει με αυτά τα bots; Θα παίξουμε δίκαια επιτέλους σε κάποιο κόσμο;
 

DeletedUser12392

Guest
Αμα δεις κανέναν να χρησιμοποιεί....Αναφορά.Το παραμύθι ειναι γνωστό.Αλλά για όλα υπάρχει λύση φίλε μου...Ακόμα και χωρις την συνδρομή της διαχείρησης.
 

DeletedUser161

Guest
Καλησπερες. Μετα απο πολυ καιρο να μαι και εγω εδω παλι.
Λοιπον, αυτο με τα "μποτ".
Μετα απο τοσα χρονια παιχνιδιου ειναι λογικο αρκετοι παιχτες να εχουν μαθει πως να στελνεις επιθεσεις και αμυνες.
Λογικο αν στελνεις καμια δεκαρια επιθεσεις, εκκαθαριστικες και καμια δεκαρια ακομα αμυνες να κατσουν οι χρονοι στα δευτερα.
Πως μπορεις να καταλαβεις οτι καποιος δεν παιζει με μποτ.
Εαν εχει ξεκινησει αποικιακο, και μετα "δενει" αμυνες και επιθεσεις σε δευτερολεπτα τοτε αυτο δεν ειναι μποτακι.
Εαν ομως εχει αρχισει ηδη στειλει επιθεσεις και αμυνες με διαφορα ενος δευτερολεπτου και εκει καταφερει να χωσει το αποικιακο , ε τοτε παιζει να παιζει με καποια βοηθεια.
Εγω παντω εχω καταφερει αρκετες φορες να εχω στειλει επιθεσεις αμυνες και μετα να δενω το αποικιιακο αλλα θελει πολυ εξασκηση και βασικα χρειαζετε να εχεις γρηγορο ιντερνετ.
Ακομα, πολλοι μπορουν να κολλησουν σε αλλου συμπαιχτη τα δικα τους επιθετικα/αμυντικα
Αυτα μαγκες.
Εχω βαρεθει να ακουω απο τα γεννοφασια του παιχνιδιου για τετοιες καταγγελιες.
Δοκιμασε να εξασκηθεις σε φαντασματα και θα δεις οτι και εσυ μπορεις να το κανεις.

Υ.Γ. δεν λεω οτι δεν υπαρχουν παιχτες με "μποτακια".
Υπαρχουν... αλλα που η ευχαριστηση μεσα σου πραγματικα?
 

DeletedUser14515

Guest
Μην ακουω χαζομαρες...το 70-80% απο αυτους που παιζουν σοβαρα εχουν μποτακια
 
Κορυφή