Λίγα λόγια για την 9η

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16846
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13572

Guest
Εσύ μην μιλάς καθόλου!! Δεν παίζεις grepolis.. χρυσό παίζεις εσύ. Μαγκιά σου που έχεις τόσα και βάζεις.. αλλα το έχεις ξεχέσει το θέμα.. Ολοι βαζουν χρυσό αλλα σαν εσένα..κανείς.
Σου τρέχουν τα 80άρικα απο τις τσέπες... και άλλοι τρέχουν για ενα πιάτο φασολάδα και μια μπουκιά ψωμί.

Μικρούλη άκου πως έχει η κατάσταση. Δυστυχώς όταν μιλάς μαζί μου δεν πιάνουν τόπο οι αερολογίες, γιατί καταρρίπτω επί τόπου όλα τα σαθρά "επιχειρήματά" σου. Για πες μου λοιπόν ρε πιτσιρίκο... υπήρχε μήπως event πριν 15 μέρες που ουσιαστικά μετέτρεψε τον κόσμο από 3άρη σε 5άρη; Όταν ένας κόσμος έχει ταχύτητα 5 τι να τον κάνεις το χρυσό; Έχω να βάλω χρυσό από τις 27/04 σε πληροφορώ. Όχι ότι σε αφορά, αλλά για να πατήσω τις ψευτοφιλοσοφίες σου...

Και κάτι ακόμα γατάκο... μην μου κάνεις εμένα κήρυγμα για φτωχούς και συναφή. Δεν μπορείς να ξέρεις τι προσφέρει στην κοινωνία το επάγγελμά μου. Ωραίος ο Che κι ο χασάπης ο Στάλιν όταν είσαι 15, αλλά μετά σε εγκαταλείπουν, όταν φεύγεις από τη μαμάκα και τον μπαμπάκα και βλέπεις την πραγματικότητα.

Τράβα διάβασε τώρα κάνα βιβλίο μπας και ξεστραβωθείς. Αν θες παραδίδω και ιδιαίτερα, μπας και σε κάνω άνθρωπο.
 

DeletedUser16927

Guest
Μικρούλη άκου πως έχει η κατάσταση. Δυστυχώς όταν μιλάς μαζί μου δεν πιάνουν τόπο οι αερολογίες, γιατί καταρρίπτω επί τόπου όλα τα σαθρά "επιχειρήματά" σου. Για πες μου λοιπόν ρε πιτσιρίκο... υπήρχε μήπως event πριν 15 μέρες που ουσιαστικά μετέτρεψε τον κόσμο από 3άρη σε 5άρη; Όταν ένας κόσμος έχει ταχύτητα 5 τι να τον κάνεις το χρυσό; Έχω να βάλω χρυσό από τις 27/04 σε πληροφορώ. Όχι ότι σε αφορά, αλλά για να πατήσω τις ψευτοφιλοσοφίες σου...

Και κάτι ακόμα γατάκο... μην μου κάνεις εμένα κήρυγμα για φτωχούς και συναφή. Δεν μπορείς να ξέρεις τι προσφέρει στην κοινωνία το επάγγελμά μου. Ωραίος ο Che κι ο χασάπης ο Στάλιν όταν είσαι 15, αλλά μετά σε εγκαταλείπουν, όταν φεύγεις από τη μαμάκα και τον μπαμπάκα και βλέπεις την πραγματικότητα.

Τράβα διάβασε τώρα κάνα βιβλίο μπας και ξεστραβωθείς. Αν θες παραδίδω και ιδιαίτερα, μπας και σε κάνω άνθρωπο.

RESPECT

Ο ΠΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΙΣΑΙ?
 

DeletedUser

Guest
GYROS7 εισαι ασχετος .δυστυχως το grepolis εχει χασει παρα πολλους καλους και εμπειρους παικτες .και εχει γεμισει με κατι τυπους σαν εσενα .το παιχνιδι σαν παιχνιδι αξιζε πριν χρονια τωρα ειναι για τα πανηγυρια.
 

DeletedUser16975

Guest
ψάχνω για μία οργανωμένη συμμαχία ένα Link να αρχίσω
 

DeletedUser15389

Guest
εγω παντος με οσα διαβασα εδω περα κατεληξα σε 2 συμπερασματα.
1)ειναι επιτακτικη αναγκη η αλλαγη αρκετων πραγματων σε σχεση με το παιχνιδι ωστε να γινει πιο ελκυστικο και πιο ανταγωνιστικο.
και 2) ....η ΙΝΝΟ πραιπυ επυτελους να προσλαβοι καπειον να διορθονι τα κυμενα γιατι πωνεσαν τα ματοια μου !!!!!!!!!
 

DeletedUser14106

Guest
επειδη δεν ειχα τι να κανω καθισα και διαβασα ολα αυτα που λετε.κονε με διαχειριση δεν νομιζω να παιζει απλα μπορουν να ειναι λιγο πιο αυστηροι ή επιοικεις μαζι σου.τα μπαν για μποτ πεφτουν απο τον ιδιο τον σερβερ αυτοματα οχι απο τους διαχειριστες.οι διαχειριστες αν παρουν πολλες αναφορες απλα θα κανουν εναν ελεγχο παραπανω σε εναν παιχτη αν τον πιασει το παιχνιδι τον επιασε.

εχω δει ιδρυτη συμμαχιας να ειναι ρουφ...μονο αυτο θα παω φαντασου να ειχες αρχηγο ή ιδρυτη ρουφη και οπως ξερετε ολο φαινεται απο τη συμμαχια αν εφαγε μπαν ή οχι

το μπαν μπορει να το εφαγε 1-2 μερες μετα τις διακοπες αφου τοτε μπορεσαν να ριξουν την ποινη.

αυτα τα λιγα οσο για χρυσο,πολεις επιθεσεις κλπ μονο που καθεστε να φωναζετε για το ποιος ειναι καλυτερος με βαση τους ποντους καταταξης πατε καλυτερα δωστε τα λεφτα καπου που θα πιασουν τοπο παρα στο παιχνιδι
 

DeletedUser17325

Guest
9η ΛΕΓΕΩΝΑ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ OLYMPIA

ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΧΟΛΙΟ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
 
Κορυφή