Πρόσφατο περιεχόμενο από xristosoko

1. xristosoko

Συμμαχίες

2. xristosoko

Νήμα Ορθογραφίας

Κοίτα, αρχικά, για να σε λένε Αγλαΐα, μένεις σε χωριό τύπου Βρυσούλες ξυλοκάστρου. Έχοντας αυτό ως δεδομένο, οι πιθανότητες να πήγες σχολείο είναι υπό του μηδενός. Το ίδιο τα αδέλφια, οι γονείς, και οι συγγενείς σου όλοι που μένουν στο ίδιο χωριό. Αβίαστα, λοιπόν, συνάγεται το συμπέρασμα ότι το...
  3. xristosoko

Νήμα Ορθογραφίας

Σας κατάπιε το λεξικόν ΤΟΥ ΜπαμπινιώΤΟΥ; χαχαχα Θα ήθελα να καταθέσω μία προσωπική μαρτυρία. Είμαι ηλικιακά μικρότερος της συντριπτικής πλειοψηφίας εδώ μέσα, να το έχετε υπόψιν σας. Στο σχολείο, στο δημοτικό ιδιαίτερα που θέτονται τα θεμέλια της μάθησης, δεν έδινα καθόλου σημασία -κοινώς...
  4. xristosoko

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΕΡΒΕΡ

ΡΕ ΠΑΤΑ ΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΓΑΛΕΙ
  5. xristosoko

Συζήτηση για το νέο κόσμο Απολλώνια

Και προφανώς, δεν γίνεται να έχουν 15 ατομα να πούμε 100% προσφορά. Εμένα για να μου βγεί, 3 χρόνια πήρε
  6. xristosoko

Συζήτηση για το νέο κόσμο Απολλώνια

ΚΑΡΑΦΛΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!
  7. xristosoko

Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

Μην μαλώνετε παιδιά μην μαλώνετε. ΣυμβαΊΝΟΥΝ και στις καλύτερες οικογένειες
  8. xristosoko

Συζήτηση για τον κόσμο Βυλλίς

Όπως όλοι γνωρίζουμε, χάρη του παίκτη worldmaster θα έχουμε την ευκαιρία να παίξουμε σε αυτόν τον καταπληκτικό κόσμο. Χωρίς αυτόν, όπως είναι φυσικό, δεν θα είχαμε την δυνατότητα αυτή. Διότι, εγκαίρως , με προθυμία, πίστη και επιμονή και, κυρίως, πάνω απ΄ όλα ευγένεια (τον ζηλεύουν για αυτό)...
  9. xristosoko

εγώ ε'ιμαι σκέτο κωλος, χωρίς το ζώο. το τείχος μαλιστα το βαζω 26 και ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ εθνοφρουρά. Με Φάρο εννοείται. Να αράζουν οι στρατιωτες τα βραδια να βλεπουνν θαλασσα
  10. xristosoko

ţ̵̢̧̢̧̨̨̨̢̛̛̛̛̹̙̲̺̱̗͙͙̦̮̫̰̲̳̭͔͕̖̞͙̝͎̺̣͍̩̹̩͇̦͇̮̬̥̩̱͚͈̲͔͙̟̥̺̘͎̬͕̼͉̫̟̗̘͇̹͍̼̮̝̤̹͍̽̈́̌̇͊̓̈́̋̄̇͌̃͋̽̒͂̈̉̑̅̑̈́͒̓́̊̎̒̊̀̈́̊̔̏̆̏́̓̃̅̅̌̉̄͗̀̇̔̽̈́̂̑̅̀̌̅͊̅̐̂͌̄̎͊̇͐̏͛̏̔͛̊͋̃́̉͑̄͌̉̏̄̄̍̈́́̋̑̀̈́̋̌̊͊͋̉͂͐̏̔̈́̂̉̍͌͋͆̐̊̒͗̓͂̆̔̔͑̈́͐̐͑̐̈̀̿̉̉̓̀͛̄͒̒͗̏̀̃̓̇͗̿͋̐͂̈́̒̍͐̉̋́̑͗̏̀͗́̒͗͑̐̂́̇͑͛̋̄̇͆̋̒̀̽͗̈́̀̆́̚̕̕̕͘͘̕͘̕̕̚͘̕̚̚͘͜͜͜͜͝͝͠͠͠͝͝͝͝͝͠͝͠͝͝͝͝͝͝ͅ...
  11. xristosoko

Κορωνοϊός και Κριση.

Παρακαλώ, μην είστε τόσο δημοκρατικοί. Ανάψτε τα αίματα. Ανεβάστε πίεση. Ευχαριστώ
  12. xristosoko

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:ţ̵̢̧̢̧̛̛̛̛̹̙̲̺̱̗͙͙̦̮̫̰̲̳̽̈́̌̇͊̓̈́̋̄̇͌̃͋̽̒͂̈̉̑̅̑̈́͒̓́̊̎̒̊̀̈́̊̔̏̆̏́̓̃̅̅̌̉̄͗̀̇̔̽̈́̂̑̅̀̌̅͊̅̐̂͌̄̎͊̇͐̏͛̏̔͛̊͋̃́̉͑̄͌̉̏̄̄̍̈́́̋̑̀̈́̋̌̊͊͋̉͂͐̏̔̈́̂̉̍͌͋͆̐̊̒͗̓͂̆̔̔͑̈́͐̐͑̐̈̀̿̉̉̓̀͛̄͒̒͗̏̀̃̓̇͗̿͋̐͂̈́̒̍͐̉̋́̑͗̏̀͗́̒͗͑̐̂́̇͑͛̋̄̇͆̋̒̀̽͗̈́̀̆́̚̕̕̕͘͘̕͘̕̕̚͘̕̚̚͘͜͜͜͝͝͠͠͠͝͝͝͝͝͠͝͠͝͝͝͝͝͝...
  13. xristosoko

Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.210

EINAI KALH H ΑΝΑΒΘΜΙΣΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.
  14. xristosoko

Συζήτηση για την εκδήλωση "η Μυθική Κότα"

ΩΡΑΙΟ ΤΟΥΠΈ. ΑΥΘΑΔΕΙΑ , ΠΡΟΠΈΤΕΙΑ, ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΊΑ, ΑΝΑΙΣΧΥΝΤΙΑ ΑΔΙΑΝΤΡΟΠΊΑ, ΞΕΤΣΙΠΩΣΙΆ, Ι-ΤΑ-ΜΟ-ΤΗ-ΤΑ , ΚΑΙ ΤΣΟΓΛΑΝΙΆ. Είναι αυτή ΕΝΔΕΔΕΙΓΜΈΝΗ συμπεριφορά ατόμου σοβαρού στο παιχνίδι; ΤΙ! Ε ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ενός...ΦΟΡΟΥΜ LEADER? MA NA ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ τους ΠΑΙΚΤΕΣ της ΕΤΑΙΡΙΑΣ...
  15. xristosoko

Ερώτηση

Τι να ξέρει ο Γέρος. Άκου τον Νέο. Εδώ θα βρεις την λύση που ζητάς