Πρόσφατο περιεχόμενο από Tokugawa Ieyasu

  1. Tokugawa Ieyasu

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ

    Εντάξει ολα καλα, τωρα δεν μπαινει καν στη σελιδα του παιχνιδιου
  2. Tokugawa Ieyasu

    Σουφ γιατι;

    Σας παρακαλω ξαναμαζευετειτε 400 ατομα μαζι
  3. Tokugawa Ieyasu

    τι αλλο θα δουμε

    8 σελιδες διαβαζω και ακομα δεν εχω καταλαβει ποια η ποιες συμμαχιες τελικα δεν κανανε πρασινους οι ΕΛ, η ακαδημια, η ατυπη συνθηκη.... Ευτυχως που πατησα κουμπι μολις καταλαβα οτι οι τυποι ειναι διατεθημενοι να κανουν 100 κωλοτουμπες μονο και μονο για να μεινουν μεχρι τελους. Μεσα στο ολο...
  4. Tokugawa Ieyasu

    τι αλλο θα δουμε

    Οι revolution ποιοι ειναι ? οτι περισεψε απο ΕΛ μετα απο 200 στρατολογησεις και 50 ακαδημιες ? Ο "κυριος" Robert de Sable ακομα μπαινοβγαινει απο skype - discord για να ρουφιανευει συμμαχους ?
  5. Tokugawa Ieyasu

    Γνωμη για την ταινια !

    Εχει πολυ δρομο ο κοσμος, αλλα οχι και υπεροψια... Καντε μας τη χαρη να μεινετε μεχρι τελους, να δουμε τι θα γραψει το κοντερ...
  6. Tokugawa Ieyasu

    Γνωμη για την ταινια !

    Γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να κυκλοφορήσει με Ιταλικούς υπότιτλους, ωστε να καταφέρει ολη η υπέρ Σφετεριστων να την παρακολουθήσει...
  7. Tokugawa Ieyasu

    EX FORUM MODERATOR

    Ξέρει ο Γουιτσερ...
  8. Tokugawa Ieyasu

    μας κλεισανε

    Σε αλλα νεα, σε 2ρη κοσμο εχουμε μαζευτει καλες συμμαχιες και καλοι παικτες, εχουν δημιουργηθει ολες οι προϋποθεσεις να πεσει πολυ ξυλο και να ευχαριστηθουμε ολοι το παιχνιδι. Δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι ασχολειστε ορισμενοι με το φορουμ, γραφετε 500 λεξεις σχολιο λες και σας ρωτησε καποιος τι...
  9. Tokugawa Ieyasu

    Dymi

    ΠΥΞΙΔΑ ΣΤΟΝ ΛΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ
  10. Tokugawa Ieyasu

    Συζήτηση για την εκδήλωση <<Θωρηκτά του Αιγαίου>>

    Κανονικα πρεπει να βγουν οξυμενες συμμαχιας, να τις ανοιγει ιδρυτης και για 24 (η και λιγοτερες) ωρες να παιρνει ολη η συμμαχια 2πλους ποντους μαχης. Στην πολιορκια σε σπασιμο αποικιακων και στην εξεγερση σε ομαδικες επιθεσεις λειτουργει αφ ενος ως μπονους ποντων αλλα ταυτοχρονα προτρεπει ολους...
  11. Tokugawa Ieyasu

    ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ/ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ /ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ/ΛΥΣΕΙΣ

    Ελλειψη παικτων υπαρχει για πολλους λογους σουφ... Το να μπαναριστουν 5-6 ατομα που βριζουν στο φορουμ δεν θα λυσει κανενα προβλημα στο παιχνιδι. Πρωτα ο καθενας μας πρεπει να δει τα λαθη του και να κανει αυτοκριιτικη και μετα να αρχισει να κραζει ολο το συμπαν...
  12. Tokugawa Ieyasu

    Περί ανακωχής κατά την περίοδο διακοπών του Πάσχα

    Αλλαξε ο μηνας και εχεις χασει ηδη 8 πολεις... Μπορεις να πατησεις διακοπες αν θελεις, χωρις να προσβαλεις οσους απλα εχουν ορεξη να παιξουν.
  13. Tokugawa Ieyasu

    Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

    Θέλουμε έναν κόσμο χωρίς ηθικό, χωρίς μπόνους νύχτας, πολιορκία, και ας είναι και 3άρης σε ταχύτητα.
  14. Tokugawa Ieyasu

    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Εχω πάρει έναν κουβά ποπκόρν και γελάω....
Κορυφή