Πρόσφατο περιεχόμενο από spi 10

1. Ποιό κομμάτι ακούτε τώρα..;(Ράδιο Grepolis)

Ένα χρόνο ακριβώς ζω στη παράνοια Μακριά σου δυστυχώς γελάω σπάνια Τι να κάτσω να σου πω αφού δεν νοιάζεσαι Την ώρα κοίταξες να φύγεις βιάζεσαι Ένα χρόνο κι άλλη μια αιωνιότητα Που δεν έχω εαυτό ψάχνω ταυτότητα Το δικό σου το κενό, κενό το άφησα Ποτέ δεν ξέχασα κι ούτε προσπάθησα...
  2. Κυρίαρχος του κόσμου KAPA

Πρωτοι νικητες του κοσμου καππα ηταν,ειναι και θα ειναι οι εβολβ...δευτεροι ηρθαν οι ρισταρτ αλλα αυτοι ολοκληρωσαν 7 θαυματα αλλα χωρις ανταγωνισμο...
  3. Τι ξενη ομαδα εισαι??

Aρειαναρα και σε ελλαδα και σε εξωτερικο
  4. Aριαναρα

Αρειαναρα και στα δυσκολα,θα ειμαστε ολοι αρειανοι για μια ζωη!Οπως λεει και το συνθημα ''Οσο θα ζω... χιλιομετρα θα γραφω και θα τραγουδω Πως δε σ'αφησα στα δυσκολα Σ'Ακουλουθησα παντου πιστα Ισοβια κι εγω στην κερκιδα μαζι Ακομα κι αν πεθανω θα ειμαι εκει Ουτε ο θανατος ειναι αρκετος...
  5. Σοφά Λόγια

Θα ξαναγράψω αυτήν την φράση αλλά στα αρχαία ελληνικά: ''εν οίδα ότι ουδέν οίδα" Σωκράτης
  6. ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

O παιχτης nikos8550 εννοει οτι για να δημιουργησεις ενα θαυμα θα πρεπει η συμμαχια σου να κατεχει ενα ολοκληρο νησι,αλλα το νησι να ανηκει μονο στην συμμαχια δηλαδη ολες οι πολεις του νησιου να ειναι της συμμαχιας σου,αλλα το νησι δεν θα πρεπει να ειναι μια βραχονησιδα,θα πρεπει να ειναι ενα...
  7. [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] παραβαση κανονων ναι ή οχι

Πρεπει να το προσδιορισεις,τι εννοεις καταρχην,λογαριασμους σε δυο διαφορετικους κοσμους με διαφορετικο ονομα?ή να παιζεις με το ιδιο ονομα παιχτη σε 2 και περισσοτερους κοσμους...?
  8. NOΤΕΑΔΕΣ

Καλησπερα ειμαστε μια συμμαχια η οποια αναπτυζομαστε στα νοτια του κοσμου ξυ,οποιος ειναι στα νοτια και θελει να μπει σε μας να μου στειλει μυνημα στον κοσμο ξυ ή να το γραψει απο κατω με εκτιμιση,spi 10
  9. [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ

Kαλησπερα,το παλιο συστημα ειναι οπως στον αλφα,στον βητα και οπως στους μυ,αχιλλεα,λαμδα και τωρα στον ξυ,δηλαδη ειναι κοσμος με συστημα κατακτησης
  10. [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Διαγωνισμός Στρατηγών: Ερωτήσεις επί των απαντήσεων.

Kαλησπερα απο εμενα,για την ερωτηση με τους πηγασους,για να καταλαβω σωστες πιανονται και οι δυο απαντησεις που δωσατε δηλαδη οτι φτανουν σε 1 ωρα και 48 λεπτα και σε 1 ωρα και 50 λεπτα...
  11. ΒΙΒΛΙΑ

εγω προτεινω 1)Νορβηγικο δασος 2)firewall 3)πριν πεσει η παγωνια 4)ταξιδι στην ακρη της νυχτας ολα τα παραπανω ειναι για μενα καλα βιβλια,και τα εχω διαβασει ολα αυτα
  12. O Achilles πώς σας φαίνεται;

μακαρι να γινει αυτο θα ηθελα πολυ εναν κοσμο ηρωων με εξεγερση
  13. O Achilles πώς σας φαίνεται;

Κατα την αποψη μου θα επρεπε να υπαρχουν δυο κοσμοι ηρωων ο ενας με το παλιο συστημα κατακτησης και ο αλλος με το καινουργιο και αναλογα με τον κοσμο που περνεις το βραβειο να μπαινεις στον αναλογο κοσμο...π.χ εγω που παιζω στον καππα μου ειναι δυσκολο να συνηθισω στον αχιλλεα αυτο το συστημα...
  14. Μη είσοδο νέων παικτών.

καλησπερα απο εμενα,δεν θα ειναι ομως λιγο αδικο να μην γινεται εγγραφη νεων μελων στον κοσμο...σιγα σιγα παιχτες θα τα παρατανε και θα μενουν λιγοι παικτες και ο εν λογω κοσμος δεν θα μπορει να δεχτει νεους παιχτες ετσι καποια στιγμη θα γινει βαρετος κατα την γνωμη μου,αφου νεοι παιχτες δεν θα...
  15. Η ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΠΠΑ

Πιστευω μαλλον οχι,αλλα για να εισαι πιο σιγουρος ρωτα τους διαχειρηστες μεσω του κεντρου υποστηριξης