Πρόσφατο περιεχόμενο από -PNS-

  1. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού: "Δροσερό λουτρό χρυσών"

    Grepolis, ώρα χτίσε, αίμα πολιορκία, Ελένη μαγειρικής, τέζα τείχη, θετική γίνει, Δία κορμιά, Καταπέλτες Κέρβεροι, Μαντίχωρες έρθουν, Αταλάντη Αθηνά, Ελλάδα διοικητή, πιστοί
  2. -PNS-

    Ο ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ!!!

    Η ημερομηνία εγγραφής σου: 29/08/2011 Κόσμος Iota η Αρχή. Ο τελευταίος που δεν είχε χρήση χρυσού και στους στρατώνες. Μετά το άλλαξαν και αυτό και απλά η στρατηγική έδωσε τη θέση της στο χρήμα και το παιχνίδι άρχισε σιγά σιγά να χάνει το νόημά του...
  3. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού "Ανάποδο Grepo-σταυρόλεξο".

    ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ 1. ΣΗΤΛΕΠΑΤΑΚ 4. ΑΙΧΑΜΜΥΣ 7. ΑΚΕΔΩΔ 8. ΣΑΡΟΤΚΕ 10. ΑΙΚΡΟΙΛΟΠ 12. ΙΡΑΖΑΠ 13. ΑΡΥΟΡΦΟΝΘΕ 14. ΣΕΤΕΚΥΟΚ ΚΑΘΕΤΑ 1. ΣΟΧΑΜΕΛΗΤ 2. ΣΟΣΑΓΗΠ 3. ΣΑΡΩΧΙΤΝΑΜ 5. ΑΙΥΠΡΑ 6. ΟΔΕΠΙΠΕ 9. ΑΙΧΡΑΙΡΥΚ 11. ΑΡΗ
  4. -PNS-

    Συζήτηση για το event "Εκτελεστές της Σπάρτης"

    Καλησπέρα σε όλους. Παίζω το παιχνίδι σχεδόν 10 χρόνια. Αυτό ήταν με διαφορά το χειρότερο event, τόσο από πλευράς επίτευξης στόχων, που ήταν πραγματικά ανέφικτοι, όσο και από πλευράς αμοιβών. Και η πλάκα είναι ότι το συγκεκριμένο event, τουλάχιστον όπως είχε ξεκινήσει, ήταν ένα από τα καλύτερα...
  5. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού "Σύμβολα της Άνοιξης"

    6, 7, 13, 19, 33, 41, 71, 80
  6. -PNS-

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ EVENT?

    Σε εμένα πάντως λύθηκε. Ελπίζω και σε όλους όσους είχαν το ίδιο πρόβλημα...
  7. -PNS-

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ EVENT?

    Το γράφω και εδώ γιατί δεν βλέπω απάντηση από το κέντρο υποστήριξης που επίσης τους έχω ενημερώσει σχετικά. Στην Πασχαλινή Κότα δεν μου δίνει νέες τροφές. Έχει κολλήσει και παραμένουν τα κουτάκια όλα αναμμένα, αν και πατώντας πάνω λέει ότι δεν έχει συλλεχθεί κάποια τροφή. Αυτό κάθε 24 ώρες...
  8. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού: "Η κότα γέννησε αβγό ή χρυσό;"

    Ηρακλής Ζουρέθα Λεωνίδας Οδυσσέας Πέλοπας Τηλέμαχος Χείρων
  9. -PNS-

    Αρένα διαγωνισμού "Τυχερή στρατιωτική μονάδα

    Πήγασος....
  10. -PNS-

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.215

    Η απόλυτη τραγωδία αυτή η αναβάθμιση. Έχουν διαλυθεί τα πάντα από γραφικά κτλ όντως. Και με εκκαθάριση μνήμης και τα σχετικά. Αν μείνει έτσι καλά σαράντα...
  11. -PNS-

    Για τον διαγωνισμό "Αρχαία ονόματα σε σημερινά τραγούδια".

    Ούτε το δικό μου όνομα βλέπω στις απαντήσεις, αν και μου ήρθε κανονικά απάντηση στο αίτημα από το κέντρο υποστήριξης, όπως και mail, και επίσης δεν βλέπω να έχω κάνει κάτι λάθος...
  12. -PNS-

    Θεϊκές μονάδες και κατάκτηση

    Δεν παίζει κανένα ρόλο τι μυθικές μονάδες έχει ο αντίπαλος, όταν κάνουμε εμείς κατάκτηση με μυθικά. Εφόσον νικήσουμε στη μάχη αρχίζει κανονικά η κατάκτηση και οι μυθικές μας μονάδες μένουν κανονικότατα στην πόλη...
  13. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού "Ο αιμοβόρος Σατράπης Κορονιός"

    Στον πρώτο δρόμο κάνουμε επίθεση με 27 Σφεντόνες + Σημάδι της κυνηγού από την Αρτέμιδα και στον δεύτερο δρόμο με 4 Σφεντόνες και όλα τα υπόλοιπα (5 Οπλίτες, 4 Ιππείς και 1 Άρμα). Εννοείται ότι και στις δύο επιθέσεις έχουμε και τον διοικητή....
  14. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού "Παζλ".

    3-8-9-10...
  15. -PNS-

    Αρένα του διαγωνισμού "Ο Μηριόνης του Grepolis"

    6, 7 και 13...
Κορυφή