Πρόσφατο περιεχόμενο από nerida

1. Όνομα Συμμαχίας

Eγώ στους -RELOADED-
  2. 3-3-2013 ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ

ελεος!!! παιχνιδι ειναι...αν και τωρα προσφατα π το τσεκερα εχετε πεσει...μηπως μας δουλευετε ψιλο γαζι και δεν ειστε οι προφεσορες που λεγατε???
  3. Historie Repetit Se

Ο ξύλινος σταυρός προσγειώθηκε στα παγωμένα νερά της θάλασσας. Αμέσως οι κολυμβητές βούτηξαν. Ο κόσμος που ήταν μαζεμένος στο μεγάλο λιμάνι του Πρίνου άρχισε να ζητωκραυγάζει. Ήθελε, πράγματι, πολύ θάρρος να επιχειρήσεις να βουτήξεις για τον σταυρό, μια από τις πιο κρύες χρονιές που πέρασαν ποτέ...
  4. Historie Repetit Se

ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΓΗΣΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ.... ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ.... ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ: ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ πεθανε η γιαγια μου, σκοτωθηκε ενα παιδι στη Θασο 18 χρονων, ηταν τα 100 χρονια απο την Απελευθερωση του νησιου (το μονο καλο γιατι ημουν σημαιοφορος), πηγα σε...
  5. *ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΤΙΓΡΗ*

Μόλις ξεκινήσαμε στον ομικρον... Χρειαζόμαστε νέα μέλη... Μπορεί τωρα να είμαστε μόνο 3, αλλά στο μέλλον who knows?
  6. H ΣΕΙΡΑ VAMPIRE ACADEMY

είναι πολύ καλή σειρά, αλλά προτιμώ το ΑΓΓΕΛΟΙ της Lauren Kate......
  7. Historie Repetit Se

Εξήγησέ μου λίγο τι γίνεται, γιατί εσύ φίλε μου την προχωρησες την ιστορία λιγο περισσότερο από εμένα... ΥΓ: ωραίο ήταν!
  8. Historie Repetit Se

Έγινε!!!! Θα βάλω!!!
  9. Historie Repetit Se

παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας για να συνεχίσω!!!!
  10. Το Τέλος του Εφιάλτη

πυλες της φωτιας???το λατρεύω!!!!:o
  11. Το Τέλος του Εφιάλτη

φοβερο ειναι αν και αυτοι οι Σπαρτιατες μιλανε πολύ για Σπαρτιατες
  12. Historie Repetit Se

Παρίσι 2016. Μια νεαρή ψυχίατρος ξέκινα να διηγείται μια πραγματική ιστορία σε ένα συνέδριο... Θάσος 2002. Ο Άγγελος, ένας 15αχρονος θασίτης γόης ερωτεύεται τη Δωρίδα, τη μοναδική κοπέλα στο νησί που δεν τον θέλει..... (....) .Τελικά μετά από λίγο καιρό την κερδίζει.. Στις 11 Ιουνιου, ο αδερφός...