Πρόσφατο περιεχόμενο από mixtsount

1. mixtsount

Αρένα του διαγωνισμού "Τρίαθλο εκηβόλων"

Β1 - Γ3 - Β7 - Γ9 - Δ2 - Δ8 - Κ3 - Θ5 - Η2 - Ζ8
  2. mixtsount

Α3 - Β4 - Γ5 - Δ6 - Ε8 - Ζ1 - Η9 - Α8 - Γ1 - Θ2
  3. mixtsount

1Α 2Α 3Α 4Α 5Α 6Α 7Α 8Α 9Α 1Β
  4. mixtsount

Αρένα του διαγωνισμού "GRE-POKER"

10-20-30-40-50
  5. mixtsount

ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

μπηκα για να γραψω ενα "γεια " βασιλη.τιποτα παραπανω.ειδα σκυλο και μπηκα που λενε :) οχι δεν θα χαλασω το ποστ.θα ξανα μπω παλι σε ενα χρονο,οπως εκανα και τωρα. δεν σου κρυβω οτι σε εψαχνα στους χωρους εργασιας σου !!! πιστευα οτι καπου θα σε τρακαρω.ηταν τοσο χαλια για μενα αυτος ο χρονος...
  6. mixtsount

ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

XA XA XA ;) ΣΚΥΛΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!! σε εχασα φιλαρακι.βλεπω οτι κοντα μου εγινες καλος και δεν μπορουν να τα βγαλουν περα μαζι σου.ισως να μην μπορουν να γινουν κοντρες σαν και τις δικες μας ,αλλα και αυτες καλες ειναι. μαγκες αν τα βαλετε με τον σκυλακο ....την πατησατε.εχει...
  7. mixtsount

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

θεαγενη οσο και να παλευεις η γνωμη μου για την παρτη σου δεν μπορει να γινει χειροτερη.εχεις πιασει πατο εδω και καιρο. απαντηση δεν εδωσες στο ποστ ομως . καλα δεν εχεις καταλαβει οτι εχω φυγει απο το γκρεπο ? με αυτα που κανεις στο τελος θα παρεις 2 λογαριασμους και θα βαρας τον εαυτο σου...
  8. mixtsount

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

ολο το ΤΕΑΜ μεσα. αντε να δω τι θα κατεβασει η κουτρα σας για να το σωσετε. 10 πόντοι ποινής για διπλοποστάρισμα. 8EAGENHS
  9. mixtsount

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

καλησπερα. ποσο ασοβαρη ειναι μια εταιρια που αλλα λεει και αλλα κανει ? οταν λετε μια ωρα πρεπει να ειναι και η σωστη.αν χαθει πολη απο καποιον παιχτη του γαμμα το βαρος ειναι δικο σας. ειναι τραγικο. αραγε υπαρχει καποιος να παρει θεση ?
  10. mixtsount

αποχαιρετηστηριο

χαχαχαχαχ που εισαι ρε μουτρο. μου ταξανε στον Υ οτι θα εισαι και εσυ για να με βαλουν αλλα ....τιποτα. θα ειχα την ευκαιρια να στα σουρω μια και καλη στο σκυπε. μην τα διαβαζεις οπως θες. το λεω ξεκαθαρα. "ΑΝΤΕΞΑΜΕ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ" μπορει να μην σε βολευει αλλα το τελος το λεει η εταιρια και οχι...
  11. mixtsount

αποχαιρετηστηριο

χαχαχαχαχ καλημερα τρελοπαιδα. εγω δεν εχω πει φευγω 100 φορες.μονο μια και αυτη αρκετα παλια. σας ειπα δεν ξερω αν θα γραψω αυτα που θελω.δεν εχω σκοπο να κανω μαγκα τον θεαγενη. ετσι και γραψω θα σπασω το ρεκορ συνδεμενων χρηστων.χαχαχαχαχ οχι δεν θα του κανω την χαρη.θα τον αφησω στην...
  12. mixtsount

αποχαιρετηστηριο

δεν προλαβαινω να την ανοιξω. 26 και σημερα χαχαχαχαχχαχα
  13. mixtsount

αποχαιρετηστηριο

Καλησπερα. Αν και μπορει να μπω καποια στιγμη και να πω 2-3 πραγματακια,επειδη δεν ξερω ακομα αν θα το κανω θα πω και γω με την σειρα μου καλη συνεχεια στον τονι. να σε καλα. :)
  14. mixtsount

ΑΕΤΟΙ=ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ

και τι να κανω τριβολακο μου. πρεπει να περιμενω να κλεισει ο κοσμος για να την κανω και εγω. πιστευω οτι τα εχω κανει ολα εδω μεσα.σαν παιχνιδι δεν εχει να μου δωσει κατι παραπανω. ισως το κερασακι να μου το κραταγε για το τελος. ναι. σιγουρα ειναι αυτο. ειναι και η απαντηση στον φιλο ilias7mp...