Πρόσφατο περιεχόμενο από GROM

  1. GROM

    ΤΟΙΧΟΣ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑΣ

    Λογου χαριν το εθεσα ετσι, για να καταλαβει το παλικαρι το point μου;) Προφανως και δεν θα κρατουσα τειχος σε κοσμο πολιορκιας, απλα με το που επαιρνα την πολη δεν ηταν το πρωτο μελημα μου αυτο.
  2. GROM

    ΤΟΙΧΟΣ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑΣ

    Όσες φορές έπαιξα πόλη με τείχος σε κόσμο πολιορκίας, ήταν επειδή έτσι την πήρα από τον αντίπαλο και βαριόμουν να γκρεμίζω 25 επίπεδα. Κατά τα άλλα, ποτέ. Κατά βάση, τα αμυντικά τα έχεις για να κρατάς κατακτήσεις, όχι για προσωπική κάλυψη. Και τα επιθετικά αντίστοιχα, πέρα από το να καθαρίζεις...
  3. GROM

    Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

    Αφου εχει πεσει ετσι και αλλιως τοσο σπαμαρισμα και απο ενα poll φτασαμε αλλη μια φορα να κανουμε επιδειξη παικτικων ικανοτητων, λεω να βαλω και εγω την δικη μου πινελια. Στην τελικη, παιδι ειμαι, ζηλευω. Αυτο που με χαλαει κυριως, ειναι οτι υπαρχει μια ταση να ερμηνευετε τα παντα κατα το δοκουν...
  4. GROM

    Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

    Ναι, οτι τι και καλα? Εχεις κατι σοβαρο να προσθεσεις στην κουβεντα ή απλα κανεις τον κλοουν?
  5. GROM

    Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

    Αν δεν δημιουργησετε λιγο drama δεν μπορειτε ορισμενοι, ε? Ενα ρημαδι poll ανεβασε ο Θεαγενης και αρχισατε τα ιδια. Γιατι τοση πρεμουρα να χειροκροτειτε τον εαυτο σας με καθε ευκαιρια καποιοι? Γιατι τοσος κομπασμος? Τοσο μεγαλη αναγκη εχετε να μας πεισετε οτι την εχετε μεγαλυτερη(την παικτικη...
Κορυφή