Πρόσφατο περιεχόμενο από fotarvas

1. fotarvas

[ΕΡΩΤΗΣΗ] Προβληματάκι

Οταν πατησω κλικ πανω στο χαρτη, μετα κουνιεται αυτοματα καθως κουναω το ποντικι μου και δεν μπορω να κανω πολλα, πρεπει να γραφω συνεχεια συντεταγμενες. Γινεται να επιδιορθωθει; ;)
  2. fotarvas

-Aρμαkεδδων-

Η συμμαχία ιδρύθηκε τον Ιούνιο του 2011 στον κόσμο Ι. Κατέληξε να φτάσει στις 30 καλύτερες του κόσμου Ι, ώσπου ένας εχθρός διέλυσε με έναν περίεργο τρόπο τη συμμαχία. Τότε, ιδρύθηκε μία συμμαχία με τους ίδιους παίκτες, το ΤΑΓΜΑ ΑΘΑΝΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ. Φτάσαμε μέχρι την 7η θέση στον κόσμο Ι, και τώρα η...
  3. fotarvas

H Mέθοδος Των Τριών

Σαν ιδρυτές της συμμαχίας, μπορείτε να μιλήσετε με εμένα, τον PeterADW, την -maurigata33-, τον CHRIST-MTT, την AlwaysAngie ή τον ael monsters, μέσω φόρουμ ή μηνύματος, και θα σας βάλουμε στη συμμαχία.;)
  4. fotarvas

ΘΑΥΜΑΤΑ

ευχαριστούμε!!!! κι εσείς τα πάτε τέλεια! τι λέτε θα βγείτε πρώτοι;
  5. fotarvas

ΘΑΥΜΑΤΑ

δεν το βάζουμε κάτω συνιδρυτή ;)
  6. fotarvas

TΑΓΜΑ ΗΡΩΩΝ

Ερχομαστε απο τον κοσμο Ι και οποιος θελει να μπει, ας μιλησει με την kwnstantina1983!
  7. fotarvas

Grepolis 1.0 vs Grepolis 2.0

Ρε Τι λέτε κάποιοι το 1; 2 ΦΥΣΙΚΑ!!! Το 2 έχει πολύ καλύτερα γραφικά και δεν αλλάζει η σελίδα να σου σπάει τα νεύρα!!!!
  8. fotarvas

-ΤΑΓΜΑ ΑΘΑΝΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ-

ΟΚ ΟΚ δεν τις είχα δει, ευχαριστώ για τη μεταφορά. ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ! ΕΛΑΤΕ!
  9. fotarvas

Armada Pirata

ΤΗΕ DRAGON LORDS Τώρα λέγεστε THE DRAGON LORDS όμως
  10. fotarvas

-300- Σπαρτιατες

Ο Σπύρος είναι καινούριος παίκτης Ο Σπύρος είναι καινούριος παίκτης στο Grepolis και δεν ξέρει από αυτά. Είναι στη συμμαχία μας.
  11. fotarvas

-ΤΑΓΜΑ ΑΘΑΝΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ-

Παιδιά, όποιος θελήσει να μπει στη συμμαχία -ΤΑΓΜΑ ΑΘΑΝΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ- παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου με μήνυμα ή να το γράψει εδώ. Ευχαριστώ, Ο αρχηγός της συμμαχίας, fotarvas