Πρόσφατο περιεχόμενο από djvasar

  1. djvasar

    Αρένα διαγωνισμού "Συναγερμός! Στα όπλα!"

    η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ 4594-4690
  2. djvasar

    Αρένα του διαγωνισμού "Τρίαθλο εκηβόλων"

    Α1,Β2,Γ3,Δ4,Ε5,Ζ6,Η7,Θ8,Ι9,Κ10
  3. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    ΘΕΑΓΕΝΗ ΚΑΙ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΡΙΞΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΤ ΑΜΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΜΕΑ ΕΔΩ
  4. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΣΑΙ .ΣΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ .ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ .ΑΝ ΕΣΥ ΤΡΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΕ ΛΥΠΑΜΕ ΓΤ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΘΟΝΕΣ,ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ...
  5. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?
  6. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    ΑΜΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΗΛ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΦΑΠΕΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ
  7. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    Απολαυσε τα μπανακια σου εσυ πιες και το γαλατακι σου και νανι.που μου εμαθες να στελνεις και μηνυμα γατακι
  8. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    Τετοιο νουμερο που εισαι λογικο μου φαινεται
  9. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    ΚΑΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ή ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΜΕΤΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ?(ΤΗΝ ΤΡΑΜΟΥΤΖΑΝΑ ΕΝΝΟΩ)
  10. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    θα σου απαντησω εγω σε ολα μιας και αναφερεις το ονομα μου.ο Αιτωλικιώτης επαιζε κανονικοτατα δεν ηταν διπλος .οταν λοιπον πατησε διακοπες μετα απο καιρο μιλησε με τον τασο να μοιρασει τις πολεις του γτ σταματαει λογο δουλειας και αυτο εγινε.ειδες ποτε να σταλθουν αμυνες και επιθεσεις απο τον...
  11. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    isten οταν θα μιλας εσυ για μενα θα πρεπει να πλενεις το στομα σου με αλατονερο. οταν σας ανακαλυψα ποιος χακαρε το σκαιπ μου και στελνατε υβρηστικα μηνυματα δεξια και αριστερα εσυ πρωτος χεστηκες και κρυφτηκες και τρεξατε να αναφερετε το γεγονος για να μου κανουν μηνυση .ξερεις τι μου κανανε...
  12. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    αναφερομουνα στον τσουκ
  13. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    Αγγελε καλησπερα και χρονια πολλα.Με ξερεις και σε ξερω πολυ καλα,διαβασα καποια απο τα σχολια σου πραγματικα ξεχνας τοσο ευκολα? μαζι δεν τα λεγαμε για τα μποτ?μαζι δεν τα σνομπαραμε ολα αυτα και μαζι δεν αηδιασαμε ?εγω δεν ειμουνα αυτος που εφαγα το μονιμο μπαν που μου χακαρανε το σκαιπ και...
  14. djvasar

    ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    φαγανε οι κουκοι μπαν?θες λοιπον και σε σενα να σου πω ποιοι παικτες σου παιζουν με μποτακι για να κολανε επιθεσεις και στα καπακια αμυνες και μετα να το βγαζουν?επισης θελεις να σου πω για την αλλαγη ip ποιοι το κανουν?μην με τρελαινετε τωρα παιδια ταχω φαει στην μαπα ολα αυτα απο τον phi και...
Κορυφή