Πρόσφατο περιεχόμενο από Cheque7

  1. Cheque7

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Nesebar

    2αρη πολιορκια μετα απο 2 σερι γρηγορους εξεγερσης..
  2. Cheque7

    Συζήτηση για τον κόσμο Gogli

    Και οπως γραφει και απο πανω,Αυτον τον κοσμο δηλαδη ψηφισαμε;
  3. Cheque7

    Συζήτηση για τον κόσμο Gogli

    Με ποια λογικη ρε παιδια 100 μελη συμμαχιας; Δηλαδη καποια πραγματα ειναι πολυ προφανη. Τα τελευταια χρονια υπαρχει η γκρινια οτι κοσμοι κρινονται απο την πρωτη μερα που ανοιγουν,ε εδω περα εχει κριθει ηδη απο την ωρα που ανακοινωσατε το 100 μελη-Θαυματα.ΟΛΟΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ. Δηλαδη ζητατε 100...
  4. Cheque7

    Νέος κόσμος IALYSOS

    Απο οτι φαινεται σε 4-5-6 ταχυτητες πολιορκια δεν υπαρχει ανταγωνισμος οποτε το βαζουν 2-3 (1?) για να γινεται λιγο πιο ενδιαφερον..Τρανο παραδειγμα Παρος (6),Βεβαια σκεφτομαι και εναν προηγουμενο 3αρη που παλι παρελαση ηταν (απολλωνια):rolleyes:
  5. Cheque7

    μετράμε ανάποδα

    943
  6. Cheque7

    Συμμαχίες

    Ειναι κριμα να τελειωσει τωρα,21 σελιδες διαβαζουμε ανελιπως κατεβατα ολοκληρα συνεχιστε το με νεα επισοδεια
  7. Cheque7

    Συμμαχίες

    Να πω και εγω την αποψη μου ως ενας παικτης που παιζει μαζι με τα παιδια των ανορθογραφων(παρος-απολλωνια) αλλα παιζει και στον πολυσχολιασμενο 6αρη εξεγερση και παει λεγοντας ουσιαστικα με ατομα απο τους 3 λαλλουν(στην αρχη λογου χρυσου μετα λογο ταχυτητας) οι ανορθωγραφοι ειναι η καλυτερη...
  8. Cheque7

    ΧΡΥΣΟΣ , ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΝ ΜΕΣΩ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ

    Ποσειδωνα κλαψιαρη με τις ωρες που εχεις πεταξει στο να κλαιγεσαι στο φορουμ και να παιζεις σε ΚΑΘΕ κοσμο απλα για να λες κρα κρα κρα τον χρυσο και να κραζεις ολο τον σερβερ θα μπορουσες να αποκτησεις ζωη.Οχι μονο δεν παιζεις για να απολαυσεις το παιχνιδι,πετας ολες τις ωρες σου στο grepolis...
  9. Cheque7

    Συζήτηση για τον κόσμο Paros

    Ενα απο το πορτογαλικο τοτε..και ας ειναι σε πειραματικο σταδιο
  10. Cheque7

    Συζήτηση για τον κόσμο Paros

    για οσους απο εμας δεν εχουμε παιδια μας βολευει δηλαδη το σουηδικο; Ειμαι σε ερευνα αγορας αυτη την στιγμη..
  11. Cheque7

    Αρένα διαγωνισμού "Συναγερμός! Στα όπλα!"

    Εδωωω 2713-2787
Κορυφή