Πρόσφατο περιεχόμενο από Akoumis

  1. Dymi / Ληξη

    Σαμιαμιδη ξαναβάλε greeklish γιατί με ελληνικά πονέσαν περισσότερο τα μάτια μας. Ή τουλάχιστον ανέβαζε απλά τη γνωστή φωτογραφία μη γράφεις καν Πλιζ
  2. Dymi / Ληξη

    Καλησπέρα κι από μένα, Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα σύγκρισης στους πόντους μάχης από τη στιγμή που χτυπάτε ανελέητα τους ναούς, μικρούς και μεγάλους + Όλυμπο γιατί είστε πόσες συμμαχίες με τρελά μπόνους και μπαινοβγαίνετε οπότε δεν υπάρχει όριο. Χωρίς καμία υποτίμηση προς εσένα ή οποιονδήποτε...
  3. Dymi / Ληξη

    Ναι έσπασες 2 αποικιακά στις 4 το ξημέρωμα με 1 φάρο και 1 σφεντόνα να τα συνοδεύουν. Έλα σοβαρευτείτε.
  4. Dymi / Ληξη

    O xrisotir τι σχέση έχει με Grepolis; Εγώ πληροφορήθηκα ότι με το που πάτησε σε κόκκινο νησί έβαλε μέσα 800 γρήγορα-1κ διήρεις και έβαλε και τα κλάματα με το πρώτο σπαθάκι στέλνοντας μηνύματα από δω κι από κει.
  5. DYMI / ΛΗΞΗ

    Τώρα όμως ξαφνικά στους σφετεριστές δεν έχει βηματοδοτη έγινε καλά ο άνθρωπος και 4μιση και 5 το πρωί το μάτι είναι γαρίδα. Έλα ατμαν-βαρεμάρα σας πήραμε χαμπάρι μη βγαίνεις και λες ότι θες τώρα, εσύ μου έστελνες μηνύματα πριν λίγο για τον σουφ και μου ανέβαζες προσωπικά σου με άλλα μέλη της...
  6. DYMI / ΛΗΞΗ

    Ώπα ρε ατμαν για κάτσε λίγο γιατί πολλά γράφονται λέω να μη πάρω θέση αλλά εσύ το τερμάτισες.Ποιος ήταν στο νοσοκομείο και τον καννιβαλιζαμε με δουλεύεις; επί έναν ολόκληρο Αύγουστο τρεχαμε εγώ και ο μανς να καλύπτουμε τα βράδια τον βαρεμάρα που δήθεν παίζει χωρίς ειδοποίηση επειδη έχει...
Κορυφή