Χρόνος Αποίκησης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9454
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9454

Guest
Παιδιά, ο χρόνος αποίκισης ήταν 24 ώρες μέχρι πρότινος. Άλλαξε αυτό? Γιατί υπάρχει παίκτης που έχει αποικία πριν καν συμπληρωθούν 24 ώρες από την ύπαρξη το κόσμου!!!
 

DeletedUser16272

Guest
7 χρόνια grepolis, κάθε μέρα μαθαίνω και κάτι καινούριο.
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser9454

Guest
Και η Ομάδα Διαχείρισης ακόμα να μου απαντήσει... (είναι πολλά τα λεφτά Άρη...)
 

8EAGENHS

Forum Leader
Πόσο σίγουρος είσαι ότι είναι αποίκηση; Εγώ καθόλου σίγουρος δεν είμαι.
Η ομάδα διαχείρισης δεν εργάζεται 24 ώρες το 24ωρο.
 

DeletedUser9454

Guest
Απ'ότι ξέρω μέχρι τώρα, δε μπορείς να πατήσεις επανεκκίνηση όσο είσαι αρχάριος. άρα πώς έγινε φάντασμα?
και κάτι άλλο. πού βρήκε τις ύλες για κατάκτηση σε 12 ώρες?
 

DeletedUser14888

Guest
εβαλε τη διπλαρα του και την εκανε ρισταρτ οποτε εγινε φαντασμα, αμαν πια και εσεις που παιζετε εφτα χρονια γκρεπολις να μας πειτε πως τα καταφερατε αφου φετος γιορτασε τα εξι επισημα το παιχνιδι.
 

DeletedUser9454

Guest
Δε μπορείς να κάνεις restart όσο είσαι αρχάριος. άρα αυτό δεν παίζει φίλε..
 

8EAGENHS

Forum Leader
Υπάρχει μια σπάνια περίπτωση κατά την οποία μπορείς και επανεκκίνηση να κάνεις και ύλες να βρεις και να καείς αν θες, όσο μπορείς να καείς.
 

DeletedUser9454

Guest
Πολλές συμπτώσεις μαζεύονται. Να ελεγχθεί ο παίκτης αξιοκρατικά γίνεται? δεν είναι θέμα χρυσού εδώ. όποιος τα χει και τα χώνει, μαγκιά του. αλλά όσο χρυσό και να χώσεις, κάποια πράματα δε γίνονται. Απαιτώ ισονομία μεταξύ των παικτών...
 

DeletedUser10011

Guest
καλα Γιαννη αυτο ελεγα και εγω αλλα δυστυχως οι γερμανοι εκαναν παλι το θαυμα τους.
τωρα γιατι ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ δεν το αναφερει δεν ξερω.ισως γιατι δεν το ξερει και αυτος.
[town]702[/town]
η ισως και για να μιλαμε για το μεγαλο λαθος του παιχνιδιου στο νεο κοσμο.
παντος και αγνωστο πως το γνωριζαν αρκετοι το εκμεταλλευτηκαν ηδη.
ας γινει μια ενημερωση οποτε...
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Είναι εφικτό και γίνεται συνεχώς σχεδόν κάθε μέρα σε όλους τους κόσμους, απλά κανείς μέχρι στιγμής δεν σκέφτηκε το πιο απλό.
Όσοι έχουν τιμωρηθεί αλλά και οι μη, γνωρίζουν ότι σε πολλούς αποκλεισμούς δίνεται το δικαίωμα της επανεκκίνησης. Μπορούν να το επιβεβαιώσουν και όσοι παρακολουθούν το θέμα. Άρα, το υπόλοιπο 'παζλ' της ιστορίας μπορείτε να συμπληρώσετε και μόνοι σας.
 

DeletedUser15389

Guest
καλα μιλαμε για μεγαλη μαγκια...
τιμωρειτε ο αλλος για τον αλφα η βητα λογο (μποτ-βρισιες) και το παιχνιδι του λεει "κανε μια επανεκινηση και συνεχισε κανονικα"
αυτα μονο στην ελλαδιτσα μας γινονται.
σε λιγο οσοι ειναι να τιμωρηθουν θα ζητηται αδεια απο το κοινοβουλιο οπως γινεται και με τους βουλευτες
και αμα η βουλη πει οτι δεν εγινε και τπτ που παιζει με bot ο αλλος τοτε θα συνεχιζει κανονικα χαχαχαχχαχχ
 
Κορυφή