Παράπονο

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μελετώντας σήμερα το φόρουμ, διαπίστωσα ότι στο παρακάτω θέμα:

1a00962e8f4742caaa5e219.png


Έχουνε δεχθεί τα συγχαρητήρια της διαχείρισης (δια στόματος Μελωδίας)
όλες οι συμμαχίες που ολοκληρώσανε τα τέσσερα θαύματα και καταφέρανε
να στεφθούνε νικητές του κόσμου τους.


9498f434d16d4e13b644fd6.png


Με λύπη μου διαπίστωσα ότι η συμμαχία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- δεν συμπεριλαμβάνετε
σε καμιά ανάρτηση.
Θεωρώ ότι απλά ξεχάστηκε να αναρτηθεί η σχετική ανακοίνωση και ευελπιστώ ότι η διαχείριση
θα μας κάνει την τιμή να μας συμπεριλάβει στις παραπάνω αναρτήσεις.
Είναι λογικό να θέλουμε και εμείς να ακούσουμε ένα μπράβο, τόσο για τους κόπους μας
αλλά και για τον χρόνο που έχουμε αφιερώσει και συνεχίζουμε να αφιερώνουμε σε αυτό το παιχνίδι.

Νομίζω το δικαιούμαστε.

 

DeletedUser

Guest
Και εσείς από σημερα έχετε αναρτηθεί στο αντίστοιχο θέμα.Μας συγχωρείτε για την παράλειψή μας.
 

DeletedUser

Guest
Άντε παραπονιάρη σκυλε. Σε συγχαρήκανε. Κι εγώ μπήκα μετά από ένα χρόνο ακριβώς και το είδα. Συγχαρητήρια κι από μένα....
 

DeletedUser

Guest
Άντε παραπονιάρη σκυλε. Σε συγχαρήκανε. Κι εγώ μπήκα μετά από ένα χρόνο ακριβώς και το είδα. Συγχαρητήρια κι από μένα....

Να σαι καλά βρε γκόγκο!
Για να μπεις όμως μετά από ένα χρόνο.. κάτι σε τρώει..
Ο Πλάτων έλεγε ότι για να Νοσταλγήσεις κάτι, πρέπει πρώτα να το γνωρίζεις.
Και εσύ γνωρίζεις καλά τον κόσμο μας.
Για πάρε την απόφαση να επιστρέψεις..
Αντίπαλοι έχουμε υπάρξει.. καιρός να υπάρξουμε και ως σύμμαχοι.
Σκέψου το.
 

DeletedUser

Guest
Ο κόσμος γαμμα θα έπρεπε να εχει κλειδώσει εδώ και καιρό κατά τη γνώμη. Τελείωσε μόλις μπήκε η 2η έκδοση. Έχοντας μιλήσει με κόσμο που παίζει και πρόσφατα, είναι ένας κόσμος φαντασμάτων. Ξεκίνησα ξανά το γκρέπολις και νοστάλγησα και τον κόσμο γαμμα. Όπως και να το κανουμε 2 χρόνια έδωσα τη ζωή μου σε αυτόν τον κόσμο.
Το γράφω και δημόσια. Μου είχε περάσει από το μυαλό να παίξω με αληθινούς αντιπάλους και να χτυπήσω ψεύτικους φίλους. Αλλά μην ξεχνιόμαστε (εγώ ξεχάστηκα αρκετές φορές όσο έπαιζα στο γαμμα)... Ένα παιχνίδι είναι.
 

DeletedUser

Guest
Ο κόσμος γαμμα θα έπρεπε να εχει κλειδώσει εδώ και καιρό κατά τη γνώμη. Τελείωσε μόλις μπήκε η 2η έκδοση. Έχοντας μιλήσει με κόσμο που παίζει και πρόσφατα, είναι ένας κόσμος φαντασμάτων. Ξεκίνησα ξανά το γκρέπολις και νοστάλγησα και τον κόσμο γαμμα. Όπως και να το κανουμε 2 χρόνια έδωσα τη ζωή μου σε αυτόν τον κόσμο.
Το γράφω και δημόσια. Μου είχε περάσει από το μυαλό να παίξω με αληθινούς αντιπάλους και να χτυπήσω ψεύτικους φίλους. Αλλά μην ξεχνιόμαστε (εγώ ξεχάστηκα αρκετές φορές όσο έπαιζα στο γαμμα)... Ένα παιχνίδι είναι.


Άνοιξες μεγάλο θέμα φίλε μου.. θα σου απαντήσω ειλικρινά.
Καταρχήν Θα συμφωνήσω μαζί σου.. στο ότι έπρεπε να έχει κλείσει ο κόσμος..
Όχι όμως τότε που λες.
Θα διαφωνήσω κάθετα στο ότι ο Γάμα τελείωσε με το που μπήκε η έκδοση 2.
Όχι μόνο τελείωσε.. Απεναντίας πήρε παράταση για ακόμη ένα χρόνο..
Απέκτησε νέο ενδιαφέρων..
Εκεί που είχαμε βαλτώσει και το παιχνίδι δεν είχε να μας δώσει τίποτα άλλο ξαφνικά ήτανε σαν να αρχίσαμε ένα νέο παιχνίδι που έπρεπε να το ξαναμελετήσουμε και να επανασχεδιάσουμε την στρατηγική μας..

Να σου θυμίσω ότι λίγο πριν μπει η έκδοση 2 όλοι οι ενεργοί παίχτες είχανε αποκτήσει αρκετές πόλεις και αρκετή εμπειρία..
Φτάσαμε στο σημείο ολόκληρες συμμαχίες να χτυπάνε έναν παίχτη για να καταφέρουνε με το ζόρι να του αποσπάσουνε 2 πόλεις.
Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να αρχίσουνε οι καταγγελίες στην διαχείριση..
Κανείς δεν έκανε τον κόπο να σκεφτεί ότι το παιχνίδι αλλάζει..
Ότι οι συμμαχίες που κάποτε απαριθμούσανε 500 πόλεις τώρα έχουνε και 5000 και 6000 χιλιάδες πόλεις..
Απεναντίας όλοι ψάχνανε για διπλούς λογαριασμούς και είχανε ριχτεί σε έναν άτυπο διαγωνισμό του ποιος θα κάνει τις περισσότερες καταγγελίες.. εθελοτυφλώντας και μην θέλοντας να καταλάβουν ότι με 3 φαρουπόλεις και 10 επιθετικές δεν παίρνεις πλέων πόλη..

Πιστεύω λοιπόν ότι η έκδοση 2 ήρθε την ποιο κατάλληλη στιγμή..
Ήρθε την ώρα που ούτως η άλλως ο κόσμος είχε παγώσει, αλλά όχι τελειώσει.

Ο κόσμος γάμα είχε ανάγκη από ανανέωση αλλά και από έναν νικητή..

Τα θαύματα ήτανε η ευκαιρία για την κάθε συμμαχία (μικρή ή μεγάλη) να αποδείξει πρώτα και κύρια στο ίδιο της τον εαυτό , ότι όντως είναι Συμμαχία.
Ότι όντως τα μέλη της είναι πιστά στην σημαία της Συμμαχίας και προπάντων δεμένα μεταξύ τους.

Η άποψη μου είναι ότι με τον ερχομό των θαυμάτων έπρεπε κανονικά να σπάσουνε όλες οι συνθήκες ειρήνης.. και η κάθε συμμαχία να διεκδικήσει στα ίσια την νίκη..

Το παιχνίδι έδωσε το δικαίωμα και στην ποιο ασήμαντη ομάδα να διεκδικήσει την Πρωτιά..

Με χαρά μου είδα μικρές συμμαχίες να προσπαθούνε..
Με ιδιαίτερη λύπη είδα μεγάλες συμμαχίες να καταθέτουνε τα όπλα και να
συνενώνονται.

Στην δικιά σου περίπτωση.. μιας και διετέλεσες αρχηγός της βασικής αντίπαλης συμμαχίας μας έχω να σου πω τα εξής.

Κακώς οι Μάπες καταθέσανε τα όπλα.
Κακώς οι Μάπες δεν διεκδικήσανε την νίκη.
Κακώς οι Μάπες κάνανε πλάτες στους -ΕΛ-


Ξέρεις πολύ καλά ότι κατά την διάρκεια της ανέγερσης των θαυμάτων.. Εάν η Συμμαχία σου διεκδικούσε τον τίτλο, το παιχνίδι θα παιζότανε ανάμεσα σε εμάς και εσάς.
Οι κύριοι -ΕΛ- δεν θα καταφέρνανε να πάρουνε ούτε ένα θαύμα..

Κακώς λοιπόν εγκατέλειψες.

Ο κόσμος Γάμα έχασε μια καλή συμμαχία.
Εμείς χάσαμε έναν καλό αντίπαλο.
Και οι δήθεν φίλοι σου επικαρπωθήκανε δάφνες τις οποίες δεν αξίζανε.


Την επόμενη φορά λοιπόν που θα συναντηθούμε σε κάποιον κόσμο ως αντίπαλοι ή και ως σύμμαχοι.. ποτέ δεν ξέρεις.. θα σε παρακαλέσω να μην επιτρέψεις σε κόλακες και συμφεροντολόγους να εκμεταλλευτούνε την συμμαχία σου.

Και για να μην νομίζεις ότι ξέφυγα από το θέμα.. θα κλείσω με το εξής.

Ναι είναι ένα παιχνίδι.. όπως λες..
Απλά μην ξεχνάς ότι παίζετε από αληθινούς ανθρώπους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγώ θα συμφωνήσω οτι οι -ΕΛ- ειναι άμπαλοι ,αχρηστοι και οτι αλλο θέλετε να ειναι συμφωνώ σε οτι και να πείτε απλα παραθέτω το παρακάτω οτι η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή.
 

DeletedUser3333

Guest
Εγώ θα συμφωνήσω οτι οι -ΕΛ- ειναι άμπαλοι ,αχρηστοι και οτι αλλο θέλετε να ειναι συμφωνώ σε οτι και να πείτε απλα παραθέτω το παρακάτω οτι η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή.

Καλοί παίχτες, υπήρχαν και θα υπάρχουν σε όλες τις συμμαχίες...
Δεν μιλάμε για παίχτες ,αλλά, για τις συμμαχίες και τις στρατηγικές που εφάρμοσαν.
Στην προκειμένη περιπτώση ,εφόσον ο κόσμος γάμμα ανέδειξε ένα νικήτη μέσω των θαυμάτων,για να μιλήσουμε για την αξία του ηττημένου,
θα πρέπει να ξέρουμε και ποιος είναι ο ηττημένος.
Επομένος, για ποια συμμαχία μιλάς ,για τους ΕΛ τους ΑΧΑΙΟΥΣ για τους ΜΑΠΑ η για όλους μαζί,έπειτα της συνένωσης???
Στην προκειμένη περίπτωση ,εγώ ,θεωρήσα ηττημένους τους ΜΑΠΕΣ και ΑΧΑΙΟΥΣ και νικητές τους ΕΛ...
Οι Ελ. ελ., οι παγκρήτιοι, οι Αδέσποτοι ,οι τελίτσες και όσοι άλλοι έπαιξαν διεκδικώντας θαύματα ,το έκαναν στα ίσια ,χωρίς αλλαγές στρατηγικής και το αποτέλεσμα ήταν θέμα συμμαχίας,οι Μάπες ,ήταν μια δυνατή και δεμένη συμμαχία και άνετα μπορούσαν να διεκδικήσουν και να έχουν ένα θαύμα στην πλάτη τους,αλλά η δόξα των Μάπα πήγε στους ΕΛ και αυτή η συνένωση έβγαλε τους ΜΑΠΑ ,οχι απλά ηττημένους ,αλλά εκτός παιχνιδιού!!!
Χαιρετισμούς σε όλα τα Μαπόπουλα gogo ,οι δικοί σου μεταβιβάστηκαν!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οι Μαπα επαψαν να υπάρχουν όταν κουράστηκα εγώ και δεν βρέθηκε αντικαταστάτης για να αναλάβει την ηγεσία και να κάνει τη βρώμικη δουλειά.
Εγώ παραιτήθηκα από το παιχνίδι όταν μπήκε η δεύτερη έκδοση. Ουσιαστικά δεν πάλεψα τα θαύματα. Άλλωστε ήμουνα από τους λίγους που δεν είχαν ξεκινήσει σε άλλο κόσμο και γι αυτό ήταν οι άλλες συμμαχίες από θέση ισχύος σε σχέση με εμάς.. Παραδείγματος χάρη εγώ δεν είχα καν τερματισμένα τα παζάρια μου..
Γι αυτό εμείς χάσαμε κι εσείς κερδίσατε. Αυτό είναι το βασικό κατά τη γνώμη μου που έκρινε τον κόσμο. Δεν μπορέσαμε να προσαρμοστούμε ή δεν θέλανε κάποιοι από εμάς να το κάνουν.

ΥΓ. Δεν ήμουν εγώ που ένωσα τις συμμαχίες. Εγώ είχα ήδη αποφασίσει να σταματήσω όταν συνέβη αυτό. Και παρέδωσα το λογαριασμό μόλις έγινε η ένωση..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Γεια σου Γιώργαρε, και γειά σε όσους διαβάζουν (σύμμαχοι και αντίπαλοι)...
 

DeletedUser6084

Guest
Καλά κρασά...Οί Μάπες ήταν λίγοι και καλοί..καί αυτοί ήταν στίς Θ. 24-34.Ασφαλώς καί θα εξαίρεσω μέσα από αυτούς τον τότε αρχηγό τους...καί κάποια από τα πρωτοπαλίκαρα του της Θ.43...(είναι γνωστοί οί "λακηδες")

Απλό είναι...όταν διαπιστώσαν οτί θα τους ποδοπατησουνε οι Ελλ-Ελλ "λακησαν",στην αρχη βεβαια προσπαθησαν να βρουνε σανιδα να πιαστουν με την πλευρωση τους στους -ΕΛ-...Οταν ομως ξαναδιαπιστωσανε πως ουτε και μ αυτον τον τροπο δεν υπαρχε σωτηρια...(με την καθημερινη ΦΑΠΑ που τρωγανε) προτιμησαν να καποιοι να την κανουνε με ελαφρα πηδηματακια λογω της εκδοσης 2 μερικοι..(γκουχου γκουχου ονοματα δεν λεω βλεπε ομως λιγο πιο πανω..)

Καποιοι αλλοι προτιμησαν για να μπορουνε να χτιζουνε και να θαυμαζουνε τα στρατιωτακια τους με την ησυχια τους...(να γλιτωσουνε κ την παντοφλα...και εννοω για καποιον "Αρτεμη...Μα") που θα καταλαβει αυτος αν διαβασει εδω μεσα σε ποιον αναφερομαι..

Αναποφευκτα λοιπον η ζυγαρια εγυρε προς τους Ελλ-Ελλ...με ολα αυτα,πηρατε τους "Αρτεμιδες" και καπου εκει τελειωσαν ολα...

Συνχαρητηρια στην "νικητρια" συμμαχια του Γ' κοσμου που καταφερε κ προσθεσε αναμεσα της τους ακατανομαστους κ ετσι καπως κερδισε και το παιχνιδι.

Ομολογω πως ηταν φοβερη κινηση....

Οσο για τα του οικου μου,ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που σπαμε πλακα με την μεγαλυτερη συμμαχια του Γ...
 

DeletedUser

Guest
Ας ενημερώσει κάποιος τον παίκτη falikos ότι ο tsouk δεν είναι παίκτης τον -ΕΛ-
 

DeletedUser

Guest
Καλά κρασά...Οί Μάπες ήταν λίγοι και καλοί..καί αυτοί ήταν στίς Θ. 24-34.Ασφαλώς καί θα εξαίρεσω μέσα από αυτούς τον τότε αρχηγό τους...καί κάποια από τα πρωτοπαλίκαρα του της Θ.43...(είναι γνωστοί οί "λακηδες")
[/B]

Στην υγειά σου παιχταρά. Καλά κρασιά... Βγήκες κι εσύ να πεις την "εξυπνάδα" σου. Όλοι οι εμπειρογνώμονες (και 39 κατασκευαστές πλυντηρίων) μαζευτήκαν να πουν τη γνώμη τους. Λες και παίξανε ποτέ με κάποιον από εμάς. Ξεχνούν ότι μόλις τους ζητήθηκε να παίξουμε συντονισμένα, ενώ τάζανε επιθέσεις που δεν είχε ξαναδεί ο κόσμος γαμμα δεν μπορούσαν να σηκώσουν ούτε εξέγερση..
 

DeletedUser6084

Guest
Γεια σου και σενα....Και γιατι να μην βγω?Θα μου το απαγορεψεις εσυ?Θα μας πεις κι αλλα αστειακια περι πλυντηριαδων?Να ξερω να παρακολουθω πιο πολυ εδω μεσα...Με καποιους απο σας να σου απαντησω πως ΝΑΙ παιξαμε...και οταν δεν ειμασταν συμμαχοι...(βεβαια σημερα εισπρατω εγω προσωπικα και το ευχαριστω τους...)Τελος παντων..Αρτεμιδες υπαρχουν πολλοι..

Μηπως δεν ξερεις οτι καποτε...πριν απο το πλευρισμα σας στους -ΕΛ-...υπηρξε προταση απο ΕΛΛ-ΕΛΛ να συμμαχησουμε εναντιον σας??Μηπως ηξερες οτι ημουν καθετα αντιθετως σαυτο και αντιθετως ο πιο ενθερμος υποστηρικτης της συμμαχιας με ΜΑΠΑ?

Ακου λοιπον "Λακη"....(θα ξερεις απο που βγαινει αυτο),ασε εμας τωρα να απολαμβανουμε τους καρπους αυτης αποτυχημενης αυτης κινησης και δωσε και χαιρετισματα στα πρωτοπαλικαρα σου...που σου απεδειξαν ποιοι ειναι κ τι ειναι πραγματικα..Τουλαχιστον εμενα μου το απεδειξαν δις και τρεις..
 

DeletedUser

Guest
Ακου λοιπον "Λακη"....(θα ξερεις απο που βγαινει αυτο)
Αγαπητοί της διαχείρισης υπεύθυνοι, νομίζω ότι εδώ έχουμε ένα θεματάκι...

Μάλλον αγαπητέ Τσουκ η ζωή σου δεν έχει πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον... Αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω για πιο λόγο μπαίνεις στο φορουμ ενός παιχνιδιού για να ασχοληθείς με παίχτες που δεν έπαιξες σχεδόν ποτέ το παιχνίδι μαζί τους. Να προσβάλλεις ανθρώπους που μίλησες 3-4 φορές μέσω skype και έχεις και άποψη για την προσωπικότητά τους. Να ξέρεις πάντως ότι πριν φτάσεις στην αυτοκτονία για να απαλλαγείς από τη μυζέρια σου, υπάρχουν πιο αποδοτική τρόποι να εμπλουτίσεις τη ζωή σου από το να τσακώνεσαι με αγνώστους με όπλο το πληκτρολόγιο. Νομίζω ότι η ενασχόλησή σου με την τέχνη ή τη σωματική άσκηση θα σου έκανε πραγματικά καλό. Την εργασιοθεραπεία δε θα την πρότεινα γιατί είναι δύσκολο να βρεις δουλειές αυτή την περίοδο.
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητοί της διαχείρισης υπεύθυνοι, νομίζω ότι εδώ έχουμε ένα θεματάκι...

Μάλλον αγαπητέ Τσουκ η ζωή σου δεν έχει πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον... Αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω για πιο λόγο μπαίνεις στο φορουμ ενός παιχνιδιού για να ασχοληθείς με παίχτες που δεν έπαιξες σχεδόν ποτέ το παιχνίδι μαζί τους. Να προσβάλλεις ανθρώπους που μίλησες 3-4 φορές μέσω skype και έχεις και άποψη για την προσωπικότητά τους. Να ξέρεις πάντως ότι πριν φτάσεις στην αυτοκτονία για να απαλλαγείς από τη μυζέρια σου, υπάρχουν πιο αποδοτική τρόποι να εμπλουτίσεις τη ζωή σου από το να τσακώνεσαι με αγνώστους με όπλο το πληκτρολόγιο. Νομίζω ότι η ενασχόλησή σου με την τέχνη ή τη σωματική άσκηση θα σου έκανε πραγματικά καλό. Την εργασιοθεραπεία δε θα την πρότεινα γιατί είναι δύσκολο να βρεις δουλειές αυτή την περίοδο.

Παρακολουθώ το θέμα και βλέπω οτι καποιοι ξεφεύγουν προκαλώντας κάποιους να αυτοκτονήσουν οπότε
Αγαπητοί της διαχείρισης υπεύθυνοι, νομίζω ότι εδώ έχουμε ένα θεματάκι...
 

DeletedUser

Guest
Κύριε δικηγόρε, αν διαβάζατε λίγο καλύτερα θα διαπιστώνατε ότι δεν πρόκειται για προτροπή σε αυτοκτονία, αλλά για πρόβλεψη ότι ο φίλος μας θα οδηγηθεί σε αυτή τη θλιβερή και δραματική πράξη, λόγο έλλειψης ενδιαφέροντος. Διαβάστε πιο προσεκτικά κύριε δικηγόρε πριν με κατηγορίσετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Καλά κρασά...

και καλο πασχα


Οί Μάπες ήταν λίγοι και καλοί..καί αυτοί ήταν στίς Θ. 24-34

αυτοι που αναφερεις ηταν πρωην athens union πρωτοπαλικαρα των αχαιων legion -EΛ- η σαρα και η μαρα και παει λεγοντας


Συνχαρητηρια στην "νικητρια" συμμαχια του Γ' κοσμου που καταφερε κ προσθεσε αναμεσα της τους ακατανομαστους κ ετσι καπως κερδισε και το παιχνιδι.

Ομολογω πως ηταν φοβερη κινηση....

ναι οντως ηταν φοβερη κινηση που σας δεχτηκαν στην συμμαχια σωστα?????μοναχα που τωρα δεν εχουν την πρωτη θεση ουτε το βραβειο του νικητη
αλλα σε κανα θαυματακι σας πετανε κανα κοκκαλακι ετσι για να ριχνετε καμμια θεικη
ε?ε?ε?ε?

Οσο για τα του οικου μου,ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που σπαμε πλακα με την μεγαλυτερη συμμαχια του Γ...

αφου ειστε χαχες λογικο ειναι να χαχανιζετε

και που σαι ,μην μου μιλησεις για την 1 θαλασσα που κρατησε ο οικος σου ξερω μεχρι που βοσκατε απο την αρχη του παιχνιδιου,μιας και πιανουμε τα παλια,ετσι το αναφερω για να σπασει ο παγος



Ας ενημερώσει κάποιος τον παίκτη falikos ότι ο tsouk δεν είναι παίκτης τον -ΕΛ-

Να στο κανω πιο λιανα για να το καταλαβεις
οι αχαιοι γελανε με τις πολεις που σας παιρνουμε...
 

DeletedUser6084

Guest
Κύριε δικηγόρε, αν διαβάζατε λίγο καλύτερα θα διαπιστώνατε ότι δεν πρόκειται για προτροπή σε αυτοκτονία, αλλά για πρόβλεψη ότι ο φίλος μας θα οδηγηθεί σε αυτή τη θλιβερή και δραματική πράξη, λόγο έλλειψης ενδιαφέροντος. Διαβάστε πιο προσεκτικά κύριε δικηγόρε πριν με κατηγορίσετε.

Αγαπητοί της διαχείρισης υπεύθυνοι, νομίζω ότι εδώ έχουμε ένα θεματάκι...

Μάλλον αγαπητέ Τσουκ η ζωή σου δεν έχει πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον... Αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω για πιο λόγο μπαίνεις στο φορουμ ενός παιχνιδιού για να ασχοληθείς με παίχτες που δεν έπαιξες σχεδόν ποτέ το παιχνίδι μαζί τους. Να προσβάλλεις ανθρώπους που μίλησες 3-4 φορές μέσω skype και έχεις και άποψη για την προσωπικότητά τους. Να ξέρεις πάντως ότι πριν φτάσεις στην αυτοκτονία για να απαλλαγείς από τη μυζέρια σου, υπάρχουν πιο αποδοτική τρόποι να εμπλουτίσεις τη ζωή σου από το να τσακώνεσαι με αγνώστους με όπλο το πληκτρολόγιο. Νομίζω ότι η ενασχόλησή σου με την τέχνη ή τη σωματική άσκηση θα σου έκανε πραγματικά καλό. Την εργασιοθεραπεία δε θα την πρότεινα γιατί είναι δύσκολο να βρεις δουλειές αυτή την περίοδο.

Oντως "αγαπητοι"...εχουμε ενα θεματακι εδω....Δεν ξερω κατα ποσο θεωρειτε σωστο να αναφερονται εκφρασεις εδω μεσα του τυπου "πριν φτάσεις στην αυτοκτονία για να απαλλαγείς από τη μυζέρια σου"

Για σενα γκογκακο θα σου πω οτι 1) Δεν τσακωνομαι με αγνωστους εδω μεσα αν εννοεις τον ευατο σου....Απλως εκανα μια αναδρομη της ιστοριας σας γενικως σαν συμμαχια.Αν τωρα εσυ εχεις την μυγα...κοιτα να την ταιζεις να μην σου χαθει..Χαχαχαχα "με οπλο σου το πηκτρολογιο"...ρε συ εισαι αστειος (εννοω οτι λεει αστειακια...γτ εχω ενα θεμα με τις τιμωριες..)Τι ηρθες εδω να μας κανεις τον κυρηκα και να "θαυμασουμε" τα εντυπωσιακα σου λογια??

Προσωπικα δεν εχω μαζι σου...ισως τωρα που περασαν πολλες μερες και εκανες τους απολογισμους σου...στο τι εγινε στο παιχνιδι να σε ενοχλει που καποιος στα θυμιζει....

(Οσο για τον Gstam τον εχω προσλαβει σαν υπερασπιση μου..δεν εχω προβλημα να βαλεις κ συ τον Αλεξη...Κ.)
 
Κορυφή