ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΠΟΛΗΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10249
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10249

Guest
ΕΡΩΤΗΣΗ: TON TΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΒΒCODE MIAΣ ΠΟΛΗΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ, ΥΠΟΣΤΗΡ,ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΤΛ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΠΧ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΚΟΠΗ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΕΠΙΤΗΘΕΜΕΝΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡ/ΕΠΙΘΕΣΗΣ/ΞΟΡΚΙΑ ΚΤΛ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΠΟΛΗ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ PC. EXEI KANEIΣ ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?
 

DeletedUser10106

Guest
αν κατάλαβα καλά εννοείς ότι όταν για παράδειγμα σου στέλνουν υποστήριξη(μια περίπτωση) δεν σου εμφανίζει τις επιλογές για την πόλη από όπου έρχονται τα στρατεύματα...
http://prntscr.com/j10b6 και εμένα μέχρι να μου εμφανίσει αυτό(πατώντας σε πόλη από όπου έρχονται οι υποστηρίξεις) θέλει μερικά δευτερόλεπτα και ο χάρτη πίσω από την επισκόπηση πόλης δείχνει ότι κινείται προς τα πάνω...
 

DeletedUser

Guest
ΕΡΩΤΗΣΗ: TON TΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΒΒCODE MIAΣ ΠΟΛΗΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ, ΥΠΟΣΤΗΡ,ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΤΛ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΠΧ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΚΟΠΗ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΕΠΙΤΗΘΕΜΕΝΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡ/ΕΠΙΘΕΣΗΣ/ΞΟΡΚΙΑ ΚΤΛ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΠΟΛΗ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ PC. EXEI KANEIΣ ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?

εχωκαι εγω το ιδιο προβλημα σε αλλο κοσμο και φταιει ο υπολογιστης μαλλον.αμα γινεται καμια βοηθεια
 
Κορυφή