Νικητές του κόσμου Κάπα

Jailbreak

Άρμα
Βρε αδελφέ adamastos21 σου μιλώ σαν ιδρυτικό στέλεχος από τον ΔΕΛΤΑ κόσμο της eVoLVe.

Λες πολλά..Στον κόσμο ΚΑΠΠΑ ήμασταν στην μέση.Εναντίον όλων.Αυτό μπορεί να στο επιβεβαιώσει κάθε παίκτης που ήρθε στη συμμαχία μετέπειτα,αφού ήταν αντίπαλος προηγουμένως.
σε αυτό εχει δίκιο..... έπαιξα και εγώ για κανένα μηνά στους eVoLVe...στον χάρτη όταν ξεκίνησαν ήταν πραγματικά στην μέση του πουθενά....και γύρο όλα κόκκινα!
 

DeletedUser

Guest
Eδω σφυρι καλει δρεπάνι (συνθηματικό!).Ο d4rkwind εχει δίκιο.Υπήρξα και εγω στον κάππα στους evolve για καποιους μηνες με άλλο nickname και ειναι οντως έτσι.γυρω γυρω κοκκινα και η συμμαχία ανταπεξήλθε μια χαρα.Απο την πλευρά μου μπράβο στα παιδια,Αυτο δεν σημαίνει οτι και οι start/ restart δεν εχουν παιχταράδες βέβαια για να ειμαστε και αληθινοι σε ότι λέμε.
 

DeletedUser

Guest
Λοίπον,Θα δόσω και εγώ τα συγχαρητήρια μου ,στην συμμαχία eVoLVe,είμουν ένας εκ των αρχηγών της Υπέρ-ELITE Στον κόσμο Kappa,,της θάλασσας 55,,μπράβο για την παρέα που έχεται φτιάξει και επιλέγετε κόσμους εξέγερσης.
Καταφέρατε να κατακτήσετε την θάλασσα 55 ολόκληρη..
Είχα επικοινωνήσει με πολύ καλά παιδιά απο τους EvoLVe,παραδείγματα δεν θα πω..γιατί μπορεί να ξεχάσω κάποιους συγχαρητήρια και πάλι,και καλή συνέχει για όσο ακόμα παίξετε
;)
 

DeletedUser

Guest
ΣΑΝ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΜΕΛΛΟΣ ΤΩΝ RESTART ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ EVOLVE ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΠΑ..
ΟΝΤΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΥΣ,ΤΡΙΠΛΟΥΣ,ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ...ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΗΞΕΡΟΙ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ..ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΝΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ,ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ..ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΧΩ 1000 ΕΥΡΟ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΗΣΥΧΟΣ ΔΛΔ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ Η ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑΞΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΩΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ??? :)

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΟΥΣ RESTART ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ..GREPOLIS ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΥΤΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ FORUM ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ...


ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΥΝΤΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ Η ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ E'MAIL...ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ..

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΚΑΠΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΣ GREPOLIS.ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛI EVOLVE!!!
 

DeletedUser9241

Guest
Tην καλημερα μου,
παιζω στον καππα απ την αρχη του μεχρι κ σημερα.
Κατ αρχιν να πω οτι δεν καταριπτω την οργανωση της evolve, θεωρω οτι ναι..ειναι μια πολυ δυνατη συμμαχια κ μπράβο της!
θελω να επισημανω σε όσους εζησαν σε αυτον το κοσμο οτι η νίκη δεν ειναι νίκη με ***** και λαμογιές, ειναι ενα παιχνιδι για να περασουμε καλα και να ξεφυγουμε απ την καθημερηνοτητα, αυτο το στορρυ με τους 2πλους,3πλους κ παει λέγοντας λογαριασμούς στο παιχνιδι με ξενερωσε, τι ειμαστε εμεις δηλαδη που φαγαμε τοοοσες ωρες κ λεφτα στο παινχιδι..οι *******??
για πειτε μου τωρα...αυτη τη στιγμη που μιλαμε..που ειναι τα ''μεγαλα ονοματα των evolve..μηπως ειναι όλα μόνιμα μπαναρισμενα??
που ειναι η συμμαχια...ετσι εχετε μαθει εκει στην κυπρο...???
Μην γυρησει κανεις απ τους Admins να μου πει για τον τρόπο που μιλαω...εχω κάθε δικαιωμα να εκφραζομαι όπως θελω απ την στιγμη ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ...!!!
Τοσο βρωμια κ λαμογια μεσα σε ενα παιχνιδι δεν περιμενα να αντικρισω...

το μόνο που εχω να πω στους ''νικητες''..ειναι οτι είστε γελιοι....
και στους διαχειριστες μαθαιτε να κανεται την δουλειά σας...υπαληλοι μας ειστε!!!


αυτα...

[8EA]Χρήση απρεπούς λεξιλογίου δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Το ότι αγοράζεις οικειοθελώς επί πλέον πλεονεκτήματα στο παιχνίδι δεν σου δίνει το δικαίωμα να καταπατάς κανόνες του.
Αφαιρέθηκαν οι επίμαχες λέξεις και προστέθηκαν 10 πόντοι ποινής για αρχή,
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Tην καλημερα μου,
παιζω στον καππα απ την αρχη του μεχρι κ σημερα.
Κατ αρχιν να πω οτι δεν καταριπτω την οργανωση της evolve, θεωρω οτι ναι..ειναι μια πολυ δυνατη συμμαχια κ μπράβο της!
θελω να επισημανω σε όσους εζησαν σε αυτον το κοσμο οτι η νίκη δεν ειναι νίκη με πουστιές και λαμογιές, ειναι ενα παιχνιδι για να περασουμε καλα και να ξεφυγουμε απ την καθημερηνοτητα, αυτο το στορρυ με τους 2πλους,3πλους κ παει λέγοντας λογαριασμούς στο παιχνιδι με ξενερωσε, τι ειμαστε εμεις δηλαδη που φαγαμε τοοοσες ωρες κ λεφτα στο παινχιδι..οι μαλακες??
για πειτε μου τωρα...αυτη τη στιγμη που μιλαμε..που ειναι τα ''μεγαλα ονοματα των evolve..μηπως ειναι όλα μόνιμα μπαναρισμενα??
που ειναι η συμμαχια...ετσι εχετε μαθει εκει στην κυπρο...???
Μην γυρησει κανεις απ τους Admins να μου πει για τον τρόπο που μιλαω...εχω κάθε δικαιωμα να εκφραζομαι όπως θελω απ την στιγμη ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ...!!!
Τοσο βρωμια κ λαμογια μεσα σε ενα παιχνιδι δεν περιμενα να αντικρισω...

το μόνο που εχω να πω στους ''νικητες''..ειναι οτι είστε γελιοι....
και στους διαχειριστες μαθαιτε να κανεται την δουλειά σας...υπαληλοι μας ειστε!!!


αυτα...


πιπερι στο στομα....

δεν το ξεκινησες καλα.
παμε παλι.....

Tην καλημερα μου,
τρωω σφαλιαρες απο τους εvolve στον καππα απ την αρχη του μεχρι κ σημερα.μπλα μπλα μπλα.....
 

DeletedUser9241

Guest
πιπερι στο στομα....

δεν το ξεκινησες καλα.
παμε παλι.....

Tην καλημερα μου,
τρωω σφαλιαρες απο τους εvolve στον καππα απ την αρχη του μεχρι κ σημερα.μπλα μπλα μπλα.....



σφαλιαρες στο κωλομερια...άλλα λενε τα στατισηκα ομως..
το θεμα δεν ειναι αυτο.... αν επεφταν απλα σφαλιαρες θα ημουν οκ...γιατι αυτος ο σκοπος του παιχνιδιου...οχι ομως ΛΑΜΟΓΙΕΣ....
τι δεν καταλαβαινεις...τι δεν καταλαβαινεις???
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕΣ; ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΡΑΤΕΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ!


ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟN GREPOΨΥΧΟΛΟΓΟ
ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΑΓΕΣ ΠΥΞΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ EVOLVE
Η ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ Η ΓΙΑΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΟΣ
ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ.

ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΡΙΧΩΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΒΡΩΜΑΣ

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ GREPOΣΥΝΕΔΡΙΑ ΜΑΣ
ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΑΛΥΣΩ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Σ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ!

Ηλία, πρόσεχε τι λές γιατί τα σημερινά δεδομένα σε διαψεύδουν......
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ...
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Veni, vidi, vici.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΠΤΩΜΑΤΑ!
ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΕΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ
ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ Ubi concordia, ibi victoria
ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ


ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ GREPOLIS


EVOLVE



 

DeletedUser9241

Guest
ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ...
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Veni, vidi, vici.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΠΤΩΜΑΤΑ!
ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΕΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ
ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ Ubi concordia, ibi victoria
ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ


ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ GREPOLIS


EVOLVE




εμεις στο χωριο μονο απο vitses ξερουμε και στο πως να τις χρησιμοποιουμε....
σε αυτο το παιχνιδι πως τα πας..?



Υ.Γ
θεαγενης (πως λεγεσαι..) ... καθαρισε μια τα μηνυματα σου...θελω να σου απαντησω στο πμ που μου εστειλες με την παρατηρηση...
ευχαριστω..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ...
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Veni, vidi, vici.





Κρίμα που δεν υπάρχει και ήχος για να δώ αν το λες σε στύλ ¨Μιχαλολιάκου¨... Τες πα, καλό καλοκαίρι εύχομαι, καλά μπάνια και απο Σεπτέμβρη με τα μυαλά στο κεφάλι (το πάνω)... Όσον αφορά την καλύτερη συμμαχία του παιχνιδιού, αυτό είναι δικιά σου υπόθεση, σεβαστή αλλά τπτ περισσότερο...
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΙ EVOLVE ΟΤΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΑΣ..ΟΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ ΤΟΥ PΗΕΝΟΜ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΛΟΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΜΑΓΚΙΑ!!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ RESTART ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕ ΠΟΙΟΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΟΧΙ..ΞΥΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΣΑΣ,ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ RESTART ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΑΙΞΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΟΙ ΠΡΩΗΝ "ΜΕΓΑ" ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΠΝΕΥΜΑ..ΑΜΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΤΕ ΣΕ ΛΥΠΑΜΕ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ...ΕΣΑΣ ΜΙΑ ΦΟΥΣΚΑ ΗΤΑΝ,ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΡΩΗΝ EVOLVE!!!! ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ..!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΙ EVOLVE ΟΤΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΑΣ..ΟΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ ΤΟΥ PΗΕΝΟΜ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΛΟΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΜΑΓΚΙΑ!!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ RESTART ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕ ΠΟΙΟΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΟΧΙ..ΞΥΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΣΑΣ,ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ RESTART ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΑΙΞΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΟΙ ΠΡΩΗΝ "ΜΕΓΑ" ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΠΝΕΥΜΑ..ΑΜΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΤΕ ΣΕ ΛΥΠΑΜΕ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ...ΕΣΑΣ ΜΙΑ ΦΟΥΣΚΑ ΗΤΑΝ,ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΡΩΗΝ EVOLVE!!!! ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ..!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ Ε???
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ....
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΙ EVOLVE ΟΤΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΑΣ..ΟΛΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ ΤΟΥ PΗΕΝΟΜ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΛΟΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΜΑΓΚΙΑ!!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΟΙΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ RESTART ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕ ΠΟΙΟΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΟΧΙ..ΞΥΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΣΑΣ,ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ RESTART ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΑΙΞΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΟΙ ΠΡΩΗΝ "ΜΕΓΑ" ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΠΝΕΥΜΑ..ΑΜΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΤΕ ΣΕ ΛΥΠΑΜΕ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ...ΕΣΑΣ ΜΙΑ ΦΟΥΣΚΑ ΗΤΑΝ,ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΡΩΗΝ EVOLVE!!!! ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ..!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Δίκαιο έχεις φίλε μου... Ήμασταν όλοι διαφθαρμένοι, πουλημένοι, χωρίς προσωπική ζωή και με τις καταθέσεις μας στο γκρέπο αντί στις τράπεζες.... (Τα παραπάνω είναι με αφορμή αυτά που λες!)

Καλά που ζήτε; Είναι ένα παιχνίδι και είμαστε εδώ για να βγάλουμε γούστα. Κάθε συμμαχία βασίζεται στα μεγάλα κεφάλια της. Ωραία είχαμε κάποιους παραβάτες, όπως και όλες οι συμμαχίες πιστεύω. Δεν υπήρχε συμμαχία που να μην έχει ούτε έναν παράνομο. Όσο για την προηγούμενη 5άδα που μίλησες, σε διαβεβαιώνω πως ο Πιέρρος, ο Σκότις και οι άλλοι 2 δεν έκαναν κάτι που να είναι αντίθετο στους κανονισμούς!

Όσο για τις συμμαχίες από την ΥΠΕΡ-ΕΛΙΤ, ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ, Hyper, eVoLVe, START-RESTAR-START UP, μόνο οι 3 τελευταίες έπαιζαν και είναι άξιες.... Και όποιος λέει πως οι eVoLVe δεν είχαν τους καλύτερους παίκτες του κόσμου κάπα (αν όχι όλους τους περισσότερους αφήνοντας κάποιους 5-10), λέει μεγάλο ψέμα!

Όσοι μιλάτε είστε απλά πικραμένα άτομα που δεν έχετε πως να δείξετε την αξία σας. Στο παιχνίδι τα δείχνουμε αυτά και όχι στο φόρουμ με την κλάψα και τις κατηγορίες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ Ε???
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ....

ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ EVOLVE ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ...ΕΧΩ ΧΑΡΙΣΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΜΩΣ..ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ GREPOSTATS.

ΑΠΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ...ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ..ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ EVOLVE...ΦΑΕ ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ...ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΡΕΑΣ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ..ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΩ ΤΥΧΑΙΑ ΑΥΤΟ..ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΩΝ EVOLVE ΤΑ ΛΕΝΕ!!!

ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ Ε...?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ GREPOSTATS ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ..ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ..ΤΙΣ ΜΟΝΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΧΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ EVOLVE ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ...ΕΧΩ ΧΑΡΙΣΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΜΩΣ..ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ GREPOSTATS.

ΑΠΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ...ΔΕΝ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ..ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ EVOLVE...ΦΑΕ ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ...ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΡΕΑΣ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ..ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΩ ΤΥΧΑΙΑ ΑΥΤΟ..ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΩΝ EVOLVE ΤΑ ΛΕΝΕ!!!

ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ Ε...?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ GREPOSTATS ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ..ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ..ΤΙΣ ΜΟΝΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΧΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ..

Στην 55 ήταν οι eVoLVe, όπως οι αρχηγοί τους.

Όσο για την αξία σου εγώ βλέπω πόντους πόλεων μόνο. Γιατί και σε επίθεση και σε άμυνα έχεις πάρα πολύ λίγους για τους πόντους σου. Στατιστικά για να μαθαίνεις είναι κάτι τέτοια: XEIRWN GoDs.AnD.HeRoEs. Για να μιλάμε για σχεδών ίδιους πόντους!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ EVOLVE ΔΛΔ? ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ EVOLVE MΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ 63 ΜΕΣΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 55..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ..ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ..!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!
 

DeletedUser

Guest
Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη της συμμαχίας eVoLVe για την νίκη τους.

Καταφέραμε, σήμερα, κάτω από πολύ αντίξοες συνθήκες να τελειώσουμε πρώτοι 4 θαύματα έναντι κανενός των αντιπάλων.


RESTART μπορείτε τώρα να κάνετε και πράξη αυτό που λέει και η ονομασία της συμμαχίας σας.

Πατήστε επανεκκίνηση, να σωθείτε....

Τα καλύτερα τώρα έρχονται.

Άντε γεια!!!

Αγαπητέ κ. Phenom,
Δεν ξέρω τι σκέφτεστε, αλλά ξέρω τα γεγονότα:
1. εσείς προσωπικά και οι μεγαλύτεροι παίκτες της συμμαχίας σας στο παιχνίδι φάγατε BAN για πάντα.
2. συμμαχία σας δεν υπάρχει αυτοκαταστροφηκε στο παιχνίδι
3. "Νικητές" δεν εξαφανίζονται στο παιχνίδι, παραμένουν μέχρι την τελευταία
4. όλα τα θαύματα σας καταστράφηκαν
5. ενδιαφέρομε πολύ το λόγο για τον οποίο εσείς και πολλοί από σας φάγατε ΒΑΝ

δεν μπορεσατε να αντεξατε πίεση απο τους αντιπάλους σας αλα αυτοι συνεχίζουν να παίζουν κε παραμενουν στο πεχνιδι.
Δεν νομίζω ότι έχετε κερδίσει το παιχνίδι κε τελικα εχειτε εσεισ πατήσει επανεκκίνηση, να σωθείτε....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ κ. Phenom,
Δεν ξέρω τι σκέφτεστε, αλλά ξέρω τα γεγονότα:
1. εσείς προσωπικά και οι μεγαλύτεροι παίκτες της συμμαχίας σας στο παιχνίδι φάγατε BAN για πάντα.
2. συμμαχία σας δεν υπάρχει αυτοκαταστροφηκε στο παιχνίδι
3. "Νικητές" δεν εξαφανίζονται στο παιχνίδι, παραμένουν μέχρι την τελευταία
4. όλα τα θαύματα σας καταστράφηκαν
5. ενδιαφέρομε πολύ το λόγο για τον οποίο εσείς και πολλοί από σας φάγατε ΒΑΝ

δεν μπορεσατε να αντεξατε πίεση απο τους αντιπάλους σας αλα αυτοι συνεχίζουν να παίζουν κε παραμενουν στο πεχνιδι.
Δεν νομίζω ότι έχετε κερδίσει το παιχνίδι κε τελικα εχειτε εσεισ πατήσει επανεκκίνηση, να σωθείτε....

Aπό την αρχή του κόσμου είχαν πει πως θα πατήσουν αυτό το μαγικό κουμπάκι Απρίλιο με Μάιο...

Όσο για τους νικητές υπάρχει το βραβείο να το λέει και η αγαπητή Ο.Δ. στις ανακοινώσεις της! Το ότι έφαγε 1 ban δεν σημαίνει πως όλη η συμμαχία αποτελούνταν από παραβάτες.
Αποκλεισμό μπορεί να δεχτεί κανείς ακόμη και για βρισιά, όπως και στην κανονική ζωή αν κάποιος σε βρίσει με τις κατάλληλες κινήσεις μπορείς να τον περάσεις από πρωτοδικείο, αλλά αυτό δεν σε καθηστά και εγκληματία!

Από ότι θυμάμαι οι ποινές και οι λόγοι δεν είναι ανακοινώσημοι, άρα ή κάποιος από την διαχείριση σας αποκάλυψε τα στοιχεία του αποκλεισμού,
ή μιλάτε με αερολογίες που είναι και το πιο σίγουρο!
Άλλη φορά να μιλάμε και με αποδείξεις!

Η συμμαχία δεν αυτοκαταστράφηκε απλά απόδειξη σας έδωσαν πως υπάρχει και η προσωπική ζωή του καθενός και πως εδώ είναι ένα παιχνίδι.

Οι νικητές-ήρωες πρώτα πεθαίνουν και μετά μεταδίδονται σαν ιστορία! Είστε η καλύτερη διαφήμισή μας!

Λογικό να καταστραφούν τα θαύματα, ξέρεις δεν μπορούσαν να μείνουν μόνα τους στα νησιά!

Όσο για την πίεση εγώ θυμάμαι τους αντιπάλους μας να λένε πως τους έχουμε ζαλίσει από το πρωί μέχρι το βράδυ με 290-350 επιθέσεις την μέρα!

Δεν νομίζω πως είσαι καλά ενημερωμένος, ξανα προσπάθησε με καλύτερα στοιχεία την επόμενη φορά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ "ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ" ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΙΝ EVOLVE...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ..Ο ΕΝΑΣ ΜΕ 20 ΠΟΛΕΙΣ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ ΣΤΗΝ RESTART ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ 175 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΑΒΕΙΑ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΕΙΧΕ 10 ΠΟΛΕΙΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ...ΤΟ OTI ΣΤΕΙΛΑΤΕ 100.000 ΥΛΕΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...

Α ΡΕ ΚΑΤΙ ΜΑΓΚΕΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ EVOLVE..ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΚ..ΑΛΛΑ ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΙΕΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΠΑ..ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ,ΕΠΙΘΕΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΑΖΙ..ΤΖΑΜΠΑ ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΣΑΣΤΕ...ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΧΑΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
 
Κορυφή