Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ETA ΤΗΕ LEGEND

  • Δημιουργός θέματος vtanidis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8127

Guest
αχ ελενη μου ποσα λιγα σουχουνε πει.αποδειξεις οσες θες αλλα γιατι δεν τις ζητας απο τους ιδιους που ανοιγαν λογαριασμους σε αλλους κοσμους και με απειλουσαν ....α ξεχασα αυτα δεν λεγονται....ας σοβαρευτουμε λιγο και ας παιξουμε παιχνιδι. δεν ζητησα πολλα μονο να παιξω οχι να παιζουν μαζι μου και πισω απο τις πλατες μου....εγω διαλεξα το δρομο μου και το τι θα κανω ειναι δικο μου θεμα με την συμμαχια μου.οσο για τον φιλο pimaoner1 δεν εχεις δει τιποτα φιλε μου ΧΑΟΣ χαχαχα (ελενη μπορω να υποστηρηξω καθε τι που λεω εχω πολλα αρχεια στο καρνε μου.....απλα δεν ταχω αποκαλυψει,αυτοι που πρεπει να τα ξερουν τα εχουν μαθει).αντε καλη μας συνεχεια.....
 

DeletedUser

Guest
Νομίζω ξεχνάς απο πότε παιζω... και τα ΠΟΣΑ ξέρω...αχ ρε κώστα πραγματικά τωρα νομίζεις οτι δεν ξέρω τι έχει γίνει? εγω προσπάθησα να ειμαι εντάξει και να μάθω τα πράγματα απο τις δυό μεριες αλλα δεν μπήκες στον κόπο...κριμα...ξέρω ποιος ειναι ο BANAFSOS ξέρω ποιος παιχτης είσαι εσυ στον λίγο αυτο χρόνο που περασαμε μαζι έδω στον ετα.. αλλα μπερδευεις καταστάσεισ και κόσμουσ δεν μιλάμε για άλλουσ κόσμους μιλάμε για αυτον που έκανες μαντάρα... για αυτον τον κόσμο που για να καταφέρεις κάτι το έκανεσ πάνω σε ένα όνομα και με ψεύτικα στοιχεία.. κανω λάθος??? δεν νομιζω...


και κατι ακόμη για όσους ξεχνάνε.....

Ορκίζομαι να φυλάττω πίστιν εις τους ΤΡΙΤΩΝΕΣ..
Υπακοήν εις το Σύνταγμα, τους Νόμους και τα Ψηφίσματα του Κράτους.
Υποταγήν εις τους ανωτέρους μου,( Banafso,panara)
να εκτελώ προθύμως και άνευ αντιλογίας τας διαταγας των.
Να υπερασπίζω, με πίστιν και αφοσίωσιν,
μέχρι της τελευταίας ρανίδος του αίματός μου, τας Σημαίας.
Να μην τας εγκαταλείπω, μηδέ να αποχωρίζομαι ποτέ απ'αυτών.
Να φυλάττω δε ακριβώς τους Στρατιωτικούς Νόμους,
και να διάγω εν γένει ως πιστός και φιλότιμος Στρατιώτης.


Ενας είναι και δεν υπάρχει άλλος σαν τον Banafso πρώτα αύτος και μετά εμείς....

Καλό βράδυ λοιπόν και δεν ξαναγράφω βαρέθηκα... όποιος έχει απορίες ασ μου στείλει μήνυμα ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8127

Guest
ενα δυο εν δυο εν δυο εν δυο ενα ενα εν δυο,στρατος κανονικα εχεις δικιο.... μια χαρα σας εχει στρατολογηση δεν ειναι στρατος το παιχνιδι.ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΚΟΝΙΚΟΤΑΤΟ.δεν παω να γινω βαναυσος ουτε με νοιαζει τι κανει μονοι σας τα λετε.
 

DeletedUser8130

Guest
Νομίζω ξεχνάς απο πότε παιζω... και τα ΠΟΣΑ ξέρω...αχ ρε κώστα πραγματικά τωρα νομίζεις οτι δεν ξέρω τι έχει γίνει? εγω προσπάθησα να ειμαι εντάξει και να μάθω τα πράγματα απο τις δυό μεριες αλλα δεν μπήκες στον κόπο...κριμα...ξέρω ποιος ειναι ο BANAFSOS ξέρω ποιος παιχτης είσαι εσυ στον λίγο αυτο χρόνο που περασαμε μαζι έδω στον ετα.. αλλα μπερδευεις καταστάσεισ και κόσμουσ δεν μιλάμε για άλλουσ κόσμους μιλάμε για αυτον που έκανες μαντάρα... για αυτον τον κόσμο που για να καταφέρεις κάτι το έκανεσ πάνω σε ένα όνομα και με ψεύτικα στοιχεία.. κανω λάθος??? δεν νομιζω...


και κατι ακόμη για όσους ξεχνάνε.....

Ορκίζομαι να φυλάττω πίστιν εις τους ΤΡΙΤΩΝΕΣ..
Υπακοήν εις το Σύνταγμα, τους Νόμους και τα Ψηφίσματα του Κράτους.
Υποταγήν εις τους ανωτέρους μου,( Banafso,panara)
να εκτελώ προθύμως και άνευ αντιλογίας τας διαταγας των.
Να υπερασπίζω, με πίστιν και αφοσίωσιν,
μέχρι της τελευταίας ρανίδος του αίματός μου, τας Σημαίας.
Να μην τας εγκαταλείπω, μηδέ να αποχωρίζομαι ποτέ απ'αυτών.
Να φυλάττω δε ακριβώς τους Στρατιωτικούς Νόμους,
και να διάγω εν γένει ως πιστός και φιλότιμος Στρατιώτης.


Ενας είναι και δεν υπάρχει άλλος σαν τον Banafso πρώτα αύτος και μετά εμείς....

Καλό βράδυ λοιπόν και δεν ξαναγράφω βαρέθηκα... όποιος έχει απορίες ασ μου στείλει μήνυμα ....



ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑ ? ΕΧΕΤΕ ΛΑΛΗΣΕΙ? ΣΤΟ 3 ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΒΑΝΑΥΣΟΣ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΟΙ ΜΕΘΟΔΟΙ ΤΟΥ ΣΕ ΣΚΛΑΒΩΝΟΥΝ.......
 

DeletedUser

Guest
hjfjhtjfh.jpg

Κάπως έτσι με έχει και αυτός με έχει βάλει να τα γράψω όλα αυτα... εγω δεν ήθελα..αλλα άρχισε να μου αρέσει και δεν μπορω να τον κάνω να σταματήσει τώρα...

Φίλε Δράκο ή όπως σε λένε νομίζω το θέμα δεν σε αφορά αλλα δεν εχω πρόβλημα να απαντήσω και σε σένα... εχω πάρει άσχημα φορα λέμε... μιλάς για τον αρχηγό μου... για μένα ειναι ακριβώς ετσι όπως το έγραψα...λοιπον και θα μου μιλάς όμορφα με αγάπη γιατι με τόσο ξύλο που έχω φάει απο τον banafso άρχισα να μην είμαι καλα ψυχολογικά και θέλω αγάπη...
 

DeletedUser

Guest
ΖΗΤΩ Ο BANAFSOS ( ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ) !!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ !!!
 

DeletedUser

Guest
ενα δυο εν δυο εν δυο εν δυο ενα ενα εν δυο,στρατος κανονικα εχεις δικιο.... μια χαρα σας εχει στρατολογηση δεν ειναι στρατος το παιχνιδι.ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΚΟΝΙΚΟΤΑΤΟ.δεν παω να γινω βαναυσος ουτε με νοιαζει τι κανει μονοι σας τα λετε.

Χαχαχα μόνο αυτο έχω να πώ.. Βάλε και κανέναν άλλον να μιλήσει όπως βλέπεις απαντάω σε όλα... δεν φοβάμαι κανέναν και πόσο μάλιστα τον banafso που με δέχτηκε και με και μου έμαθε τοοοοοοοοσα πολλά και τον ευχαριστώ απεριόριστα για τις γνώσεις του που με τόση υπομονή μου έδωσε...τώρα κάνε το παιχνίδι σου με όμορφο τρόπο και τίμια όπως έμαθες στους Τρίτωνες...
 

DeletedUser9099

Guest
για να δειτε που μπορουμε να φτασουμε για τον αρχηγο μας..........ζητω ο βαναφσοςςςςςςςςς

P2190027.jpg

αρχηγαρα μου...εισαι ο τρομοκρατης του ΕΤΑ!

tromokratis1975.jpg
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser8130

Guest
Προς γνώση και συμμόρφωση πολλών εδω μέσα...!!!!!!


Ναι Βάναυσε ότι πεις Βάναυσε. Πάω στοίχημα οταν κοιτιέσαι στον καθρέφτη θα πρέπει να νιώθεις τουλάχιστον Μεγας Αλέξανδρος ε? Ετσι αγόρι μου εμπρός στο Δρόμο που χάραξε η δόξα . Ζήτω ο Βάναυσος ! Ζήτω η ΜπουμπουΒάναυσος! δύο σε ένα και Μπουμπού και Βάναυσος.
 

DeletedUser8127

Guest
τα οπλα τα καθαριζουμε που και που γιατι σκουριαζουν.... υγρο κοιλου κανης θα επρεπε να τα ξερετε σαν στρατιωτες χαχαχχα τι ακουω τρελενομαι
 

DeletedUser

Guest
Ναι Βάναυσε ότι πεις Βάναυσε. Πάω στοίχημα οταν κοιτιέσαι στον καθρέφτη θα πρέπει να νιώθεις τουλάχιστον Μεγας Αλέξανδρος ε? Ετσι αγόρι μου εμπρός στο Δρόμο που χάραξε η δόξα . Ζήτω ο Βάναυσος ! Ζήτω η ΜπουμπουΒάναυσος! δύο σε ένα και Μπουμπού και Βάναυσος.[/Α

Αχ καπου το έχασες... Άλλο Banafsos άλλο mpoumpou... Ποιος να νιώθει καλά? εγω πάντως όταν κοιτιέμαι στον καθρέφτη μου αρέσει αυτο που βλέπω..εσυ όχι??? ε ναι λοιπόν Ζήτω η μπουμπου....!!!!!!! μην μπερδεύεις τα δύο αυτά πρόσωπα... πάς να σπιλώσεις το ονομα του... Δεν πρέπει.... Σου ζήτησα να μου μιλάς με αγάπη...εγω το μόνο που βλέπω οτι είναι οτι με χλευάζεις... δεν μου μιλάς όμορφα....Είσαι χειρότερος απο τον βάναφσο τώρα... με πληγώνεις.... Εκείνος τουλάχιστον το κάνει με ποιο όμορφο τρόπο...
 

DeletedUser8127

Guest
κιαλλο κιαλλο εχω πεσει κατω απο τα γελια κιαλλο
 

DeletedUser

Guest
εχω ρέντα σου λέω... γιατι εσύ δεν ξέρεις οτι είναι 2 διαφορετικά πρόσωπα???
 

DeletedUser6835

Guest
Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ PDI11
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8127

Guest
καλα το λεω εγω μονο 70 ατομα παιζουν στον ετα οι αλλοι ολοι ειστε διπλολογαριασμοι (ξερουν αυτοι)
 

DeletedUser6835

Guest
http://prntscr.com/6xnk6
O ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ PDI11 ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ PDI11
ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9099

Guest
O ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ PDI11 ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ PDI11

τωρα ειμαι ο κανονικος.για 2 μηνες ηταν ο κουμπαρος.οποιου ελειψα καποιοι ξερετε το σκαιπ μου...καλεστε με να δειτε την αληθεια αγορια...!καλα να περνατε.ο βαναυσος ειναι απο τους λιγους εδω στον ετα.εχω περασει απο τοσες συμμαχιες.εχω ζησει πολλα και εχω ακουσει πολλα και τα χαλια που ειχα δει εδω που ειμαι δεν υπαρχουν!εγω προσωπικα μπαν δεν εχω φαει εως τωρα.αυτοι που εχουν φαει μπαν φαινονται ποιοι ειναι οι διπλολογαριασμιτες....αντε γειαααααααααααααααααααααααααα
 
Κορυφή