ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ;;;;

  • Δημιουργός θέματος soistat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Ο SERVER CRΑSARI ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ;;
ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΞΕΝΕΡΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ 2 ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ.
Η ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ 2 ΣΕ ΤΟΣΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΣΤΟΝ Α ΑΠΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Ο SERVER;;;;;
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]

Το πρόβλημα είναι γενικό σε όλες τις χώρες και δεν έχει καμία σχέση με την έκδοση 2.0
Οι τεχνικοί είναι ενήμεροι, θα διορθωθεί άμεσα.

[/PHo]
 

DeletedUser1096

Guest
Ποσο θα ειναι αυτο το αμεσα ομως?:p
για να ξερουμε αν θα βαλουμε διακοπες η οχι
γιατι πραγματικα η κατασταση δεν παλευεται
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΚΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΧΤΕΣ ΔΕΧΟΜΟΥΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΜΟΥ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΕ.ΕΜΠΑΙΝΑ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ,ΜΕ ΠΕΤΑΓΕ ΕΞΩ,ΞΑΝΑΕΜΠΑΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ,ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ,ΟΥΤΕ ΘΕΙΚΕΣ,ΟΥΤΕ ΕΜΠΟΡΙΟ,ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΠΩ Σ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΣΕ ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΕΧΕΙΡΙΣΤΩ ΘΕΙΚΕΣ,ΥΛΕΣ,ΣΤΡΑΤΟ....ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!!!!
 

DeletedUser

Guest
[PHo]

Το πρόβλημα είναι γενικό σε όλες τις χώρες και δεν έχει καμία σχέση με την έκδοση 2.0
Οι τεχνικοί είναι ενήμεροι, θα διορθωθεί άμεσα.

[/PHo]

Noρβηγικος server Eta-νεα εκδοση. Δεν υπαρχουν τετοιου ειδους προβληματα.
 

DeletedUser

Guest
καλε ελατε ...λιγη υπομονη
σημερα βελτιωθηκε
μπορεις επιτελους σε μονο 3 λεπτα να δεις τις αναφορες
αμαν η γκρινια σας!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Noρβηγικος server Eta-νεα εκδοση. Δεν υπαρχουν τετοιου ειδους προβληματα.

Σήμερα το πρωί έπεσαν σχεδόν όλοι οι servers.

Επίσης ότι bugs και προβλήματα έχουμε εδώ, τα έχουν και οι άλλες χώρες.
Τις ίδιες αναβαθμίζεις βάζουμε.
 

DeletedUser

Guest
Σήμερα το πρωί έπεσαν σχεδόν όλοι οι servers.

Επίσης ότι bugs και προβλήματα έχουμε εδώ, τα έχουν και οι άλλες χώρες.
Τις ίδιες αναβαθμίζεις βάζουμε.

Ετσι πες το..σχεδον. Επαναλαμβανω οτι ο νορβηγικος Eta δεν εχει τετοιου ειδους προβληματα. Οσο για σημερα ειδικοτερα και επειδη το ανεφερες, ειμαι online απο πολυ νωρις το πρωι συνεχομενα ως τωρα και δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.
 

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΠΕΣ ;;; ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ GUEST ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ
 

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΠΕΣ ;;; ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ GUEST ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ
ΕΓΡΑΨΕΣ ΦΙΛΕ,ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΖΕΤΑ,ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΙΞΟΥΝ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ,ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!!
 

DeletedUser

Guest
Οχι τιποτα αλλο, αλλα να μη λεμε και οτι θελουμε οτι παντου κρασαραν οι servers. Πες καλυτερα στην Ελλαδα κρασαρουν (οπως και ολα τα υπολοιπα) αλλα μη μας παραμυθιαζουν οτι ολες οι χωρες εχουν προβλημα. Απο την αρχη του συγκεκριμενου ξενου server που παιζω τετοια προβληματα δεν υπηρχαν ουτε και σημερα υπαρχουν φυσικα.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Οχι τιποτα αλλο, αλλα να μη λεμε και οτι θελουμε οτι παντου κρασαραν οι servers. Πες καλυτερα στην Ελλαδα κρασαρουν (οπως και ολα τα υπολοιπα) αλλα μη μας παραμυθιαζουν οτι ολες οι χωρες εχουν προβλημα. Απο την αρχη του συγκεκριμενου ξενου server που παιζω τετοια προβληματα δεν υπηρχαν ουτε και σημερα υπαρχουν φυσικα.

[PHo]Δεν έχω κανένα συμφέρον να σου πω ψέματα, εννοείτε ότι δεν με ξέρεις και αυτόματος αυτό δεν σου δίνει το δικαίωμα να πεις ψεύτη.

Εγώ τις αναφορές των τεχνικών κοιτάζω που είναι η δουλειά μου, που τελευταία φορά που έλεγξα δεν έχουν πρόσβαση οι παίχτες.

Όσο και αν δεν σου αρέσει όλες οι χώρες έχουν τις ίδιες αναβαθμίσεις, που σημαίνει και τα ίδια bugs από τις αναβαθμίσεις.

Στη Γερμανία είναι όλοι οι servers, δεν διαφέρουν από χώρα σε χώρα.

Και οι παίχτες στον net είναι στο κόλπο; για να καλύψουν την Ελλάδα; http://forum.grepolis.net/showthread.php?t=28427
[/PHo]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
[PHo]Δεν έχω κανένα συμφέρον να σου πω ψέματα, εννοείτε ότι δεν με ξέρεις και αυτόματος αυτό δεν σου δίνει το δικαίωμα να πεις ψεύτη.

Εγώ τις αναφορές των τεχνικών κοιτάζω που είναι η δουλειά μου, που τελευταία φορά που έλεγξα δεν έχουν πρόσβαση οι παίχτες.

Όσο και αν δεν σου αρέσει όλες οι χώρες έχουν τις ίδιες αναβαθμίσεις, που σημαίνει και τα ίδια bugs από τις αναβαθμίσεις.

Στη Γερμανία είναι όλοι οι servers, δεν διαφέρουν από χώρα σε χώρα.
[/PHo]
Εγω και αν δεν εχω συμφερον να πω ψεμα για κατι τετοιο αφου δεν παιζω καν στην Ελλαδα. Ωστοσο, μπορει οποιος θελει να ριξει μια ματια στο νορβηγικο φορουμ. Δεν θα βρει πουθενα παραπονα για τον συγκεκριμενο κοσμο αντιστοιχα με αυτα του ελληνικου.

Όσο και αν δεν σου αρέσει όλες οι χώρες έχουν τις ίδιες αναβαθμίσεις, που σημαίνει και τα ίδια bugs από τις αναβαθμίσεις.

Και εγω σου ξαναλεω οτι δεν υπαρχει κανενα απολυτως θεμα κρασαρισματος. Ειμαι μεσα απο πολυ νωρις ως τωρα, φαρμαρω στα 5λεπτα και δεν εχει καν κολλησει στο ελαχιστο. Δυο τα τινα λοιπον: H oι παικτες του Αλφα εδω δεν εχουν τι να κανουν και λενε ιστοριες ετσι για να περναει η ωρα (δε νομιζω..) ή
δεν παιζει παντου αυτο που παιζει στον Αλφα εδω (πονταρω 10 ευρω σε αυτη την εκδοχη ;) )

edit: Γαλλία http://forum.fr.grepolis.com/showthread.php?t=32413
Επίσης, μη λέμε ότι θέλουμε.


Ριντ μαι λιπς.. Νο-ρβη-γι-κος Ε-ta se-rver
Καλη δυναμη παιδια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

phoenix12

Πρώην Game Admin
Όσο για το νορβηγικό φόρουμ, μπαίνει και κανείς για να γράψουν παράπονα;
Είναι στο κόλπο και ο νετ και η Γαλλία και οι άλλες χώρες που είχαν το ίδιο πρόβλημα σήμερα το πρωί και το γράψανε στα φόρουμ τους.

Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser

Guest
Όσο για το νορβηγικό φόρουμ, μπαίνει και κανείς για να γράψουν παράπονα;
Είναι στο κόλπο και ο νετ και η Γαλλία και οι άλλες χώρες που είχαν το ίδιο πρόβλημα σήμερα το πρωί και το γράψανε στα φόρουμ τους.

Καλή συνέχεια.


Κουραστηκα και θα κανω παλι κανα μηνα να ανοιξω το φορουμ :p Μπορω και εγω να αλλαξω τη ροη της συζητησης και να μεταφερω την ουσια της κουβεντας σε διαφορετικο "μονοπατι", απλα δεν εχω τετοια προθεση ουτε και διαθεση. Διαβασε αλλη μια φορα τα ποστ..
1.Ποτε δεν ειπα οτι το θεμα του κρασαρισματος ειναι ψεμα.
2.Δε μιλησα για κολπα και συνομωσιες απο νετ, Γαλλιες και δε συμμαζευεται. Απαντωντας σε δικο σου ποστ ειπα οτι δε γινεται παντου αυτο (επειδη εσυ γενικευσες μιλωντας για ολες τις χωρες). Μιλησα μονο για εναν συγκεκριμενο server αφου δε μπορω να γνωριζω παρα μονο για αυτον. Τωρα αν εσυ επιμενεις να λες οτι ο ανακριβης στο ολο θεματακι ειμαι εγω και κρασαρει και ο νορβηγικος Eta, οk, μη σου χαλασω την καρδια.. Κρασαρει :d

Ηave a nice afternoon
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Οχι τιποτα αλλο, αλλα να μη λεμε και οτι θελουμε οτι παντου κρασαραν οι servers. Πες καλυτερα στην Ελλαδα κρασαρουν (οπως και ολα τα υπολοιπα) αλλα μη μας παραμυθιαζουν οτι ολες οι χωρες εχουν προβλημα
Πάνω σε αυτό με το Bold απάντησα, που λέει ξεκάθαρα την άποψη σου.
ριντ μαι λιπς Ο Νορβηγικός είναι ο καλύτερος this is grepolis. καλή συνέχεια
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα
σας
,,θα ηθελα,,να με ενημερωσετε,,οτι αμα ολοκληρωθουν τα θαυματα
θα κλεισει και ο κοσμος
γιατι ετσι ακουγετε
και αυτο θα φτασει ωστε καθε κοσμος που θα κλεινει,,
να κλεισει και το grepolis
παρακαλω καποιος να με ενημερωσει αμεσα!
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Α ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΗΔΙΑ ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΓΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ "ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ". ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ;;;
Η ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΤΟ Η ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ. ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΗΔΗ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ.
 
Κορυφή