ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ !!!

  • Δημιουργός θέματος Highpriest.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ
ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΙΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΝΟΗΜΑ ΣΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ.

ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΝ ΛΑΙΝ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΖΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΠΑΙΖΩΝΤΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΓΩΣΤΙΚΟΤΙΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.

ΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΦΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΜΕΤΑΔΙΔΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΗΓΗΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗΣ ΤΗΣ INNOGAMES ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΘΕΩΡΗΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΥΣΤΕΡΗΜΑ ΜΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Υ.Γ ΕΠΛΙΖΩ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΩΤΟΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΑΛΦΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΕΞΩ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΟΣΤ
ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΟΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΟΛΟΙ.
 

DeletedUser

Guest
η Innogames έχει ήδη ανακοινώσει ότι κάποτε(σύντομο είναι αυτό το κάποτε) θα γίνει η αναβάθμιση σε 2.0..από τις λεπτομέρειες της έκδοσης έχω καταλάβει ότι το παιχνίδι θα γίνει αρκετά πιο όμορφο..
ας δούμε πρώτα τις αλλαγές και μετά ας δώσουμε ιδέες για το παιχνίδι...μην είμαστε και αχάριστοι!!:p
Χρόνια πολλά φίλε μου! :d
 

DeletedUser

Guest
η Innogames έχει ήδη ανακοινώσει ότι κάποτε(σύντομο είναι αυτό το κάποτε) θα γίνει η αναβάθμιση σε 2.0..από τις λεπτομέρειες της έκδοσης έχω καταλάβει ότι το παιχνίδι θα γίνει αρκετά πιο όμορφο..
ας δούμε πρώτα τις αλλαγές και μετά ας δώσουμε ιδέες για το παιχνίδι...μην είμαστε και αχάριστοι!!:p
Χρόνια πολλά φίλε μου! :d

ΝΟΜΙΖΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΦΑ
ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΚΟΣΜΩΝ
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ.
 

DeletedUser

Guest
τότε πάω πάσο!!
ρίχτε ιδέες!!(όχι ποινές...):d
 

DeletedUser

Guest
δεν πάει άλλο

Εγώ έχω ξενερώσει πραγματικά με το παιχνίδι αυτό διότι υπάρχουν {να τα λέμε και αυτά} άτομα που πραγματικά σου χαλάνε τη διασκέδαση...
(γκρίνιες παντού,θυμός,βρισιές,κατάσκοποι,αντιπαλότητα,παίχτες σε διπλό ταμπλό,βρώμικο παιχνίδι,πολλά έχουν ακουστεί για τα αναφερόμενα)
το θέμα είναι τι θα γίνει με αυτούς...ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ
...πολύ έχουν αναγκαστεί για το λόγο αυτό να δηλώσουν οριστική αποχώρηση απο το παιχνίδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΚΕΧΕΙΡΙΑΣ
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΤΟΥΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΕΚΕΧΕΙΡΙΑΣ
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΤΟΥΣ.

όλο για λύσεις ακούω άλλα απο πράξεις δεν βλέπω τίποτα...
μόνο μπλα μπλα μπλα

{συζήτηση κάνουμε για την βελτίωση του παιχνιδιού μη το ξεχνάμε}
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
 

DeletedUser

Guest
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

Θες τι γνώμη μου τι έχω καταλάβει;;;
αντί να έρχομαι σπιτι και να ξεκουραστω να ξεχαστω απο τa καθημερινα προβληματα μπαίνοντας στο παίχνιδι αυτό,τα νευρα μου "τσιτώνονται" περισσότερο
διότι όπως προ ανάφερα υπάρχουν τα άτομα αυτά που πραγματικά σου καταστρέφουν το παιχνιδι...
{Δύσκολο να γίνει κάτι για αυτούς}

εγώ περιμένω να ακούσω λύσεις άλλα και να δω πράξεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΝΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ Η ΟΥΣΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ


Appolyon ΔΩΡΙΕΙΣ-ΙΩΝΕΣ 25.12.2010 20:59
ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΤΡΩΓΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ "ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΘΙΚΟΙ" "ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ" "ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΑΥΤΟ" ΚΤΛ..
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΙΣΧΥΡΟΥΣ ΔΕΣΜΟΥΣ ΦΙΛΙΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ.
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑΝΤΗΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΒΑΡΕΤΟ ΚΑΘΩΣ ΟΛΟ ΜΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ.

Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΗ ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΛΚΥΣΤΙΚΗ, ΚΑΘΩΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΟΙΝΟ ΣΚΟΠΟ (ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ), ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΤΑ.
ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ, ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΥΣΗ ΕΧΘΡΟΠΡΑΞΙΩΝ ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ, ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΠΡΩΤΗ ΑΜΙΓΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΕΘΝΗ ΣΕΡΒΕΡ.

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΝΑ'ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ
 

DeletedUser

Guest
εγινε μεταφορα στις ερωτησεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
tha borousame na valoume kainourgies monades stolou kai xhras...tha borousame na dimiourghsoume kai alla wrea ktiria kai na dimhourghsoume epilogh gia ton tropo kai to susthma maxhs me to opoio tha pexoume sthn epomenh maxh kai genika to sthsimo....!!!

[8EA]Προειδοποίηση: Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται γενικώς και στο κεντρικό φόρουμ τιμωρείται ευτυχώς.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9184

Guest
παιδια εχει δικεο χαλαρα και θα δουμε τη θα γινει
 

DeletedUser

Guest
παιδια εχει δικεο χαλαρα και θα δουμε τη θα γινει

φιλε μου εσυ πρωτα σταματα να μπαινοβγαινεις σε ολες τις συμμαχιες, διαλεξε μια, σοβαρεψου, και μετα αποκτησε γνωμη γι αυτο το παιχνιδι.. ;)
 
Κορυφή