ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

The Passenger

Μινώταυρος
Ε γκιοζη Περσέα?

Σε καναν μάγκα τα τσουβάλια με έτοιμες πόλεις κι έτοιμα δικαιώματα (70) ,τώρα πήγες στους απέναντι να βρεις έτοιμα και τα θαύματα. Τον Οκτώβρη θα μας πεις ότι κέρδισες κιόλας χαχαχα

Δεν με νοιάζει γιατί η κωλοτούμπα, το έκανα κι εγώ το δρομολόγιο πριν από 'σενα, ο καθένας είναι ελεύθερος να πάει να παίξει όπου γουστάρει όχι έτσι όμως. Και πόσο μάλλον όταν όλο τον λογαριασμό στον έχουνε στήσει τα παλικάρια που άρχισες να βαράς με το που την έκανες...

Ευτυχώς το είδα το εργάκι πριν καν παιχτεί και σταμάτησα να ρίχνω και χρόνο και χρήμα πριν κανα μήνα, αλλά πραγματικά στεναχωριέμαι για τα παιδιά στα τσουβάλια και πιο πολύ γι αυτούς που σε εμπιστεύτηκαν κιόλας. Σε βάλαμε να μας κάνεις και το πλάνο παιχταρά να μας πεις πως θα παίξουμε χαχαχαχα

Τα 'χω ξαναπεί για ΄σενα, δυστυχώς δεν μ' άκουσαν πολλοί. Δεν ξέρω από που κι ως που θεωρείσαι καλός παίχτης, ξέρω όμως ότι κάτι αστείους σαν εσένα τους κάναμε πλάκα μέχρι το 13 πριν γεμίσουμε με τους παιχταράδες με τα 50ρικα. Κόψε λοιπόν το τειχάκι σου μην τυχόν σε σηκώσουν, βάλε 500 γρήγορα μόνιμες στα μπλε νησιά μην τυχόν σε βαρέσουν και γενικά κάνε το θλιβερό παιχνιδάκι σου γιατί μόνο αυτό μπορείς να κάνεις στη ζωή σου.

Δεν είναι τυχαίο που το παιχνίδι πεθαίνει και όλοι οι παλιοί παιχταράδες έχουν χαιρετήσει, κατί σκουπίδια σαν του λόγου σου είναι που το έκαναν μη διασκεδαστικό. Γι' αυτό και τώρα κερδίζει κόσμο ο κάθε τυχαίος, γι 'αυτό και τώρα έχεις δεν έχεις κορώνα το ίδιο και το αυτό.

Θυμήσου τι είχα πει για το σαντορινιο, το ίδιο σου έυχομαι. Κανένα παιχνίδι, ότι κάνεις εδώ πέρα θα κάνεις κι έξω
 

perseas90

Ξιφομάχος
Ε γκιοζη Περσέα?

Σε καναν μάγκα τα τσουβάλια με έτοιμες πόλεις κι έτοιμα δικαιώματα (70) ,τώρα πήγες στους απέναντι να βρεις έτοιμα και τα θαύματα. Τον Οκτώβρη θα μας πεις ότι κέρδισες κιόλας χαχαχα

Δεν με νοιάζει γιατί η κωλοτούμπα, το έκανα κι εγώ το δρομολόγιο πριν από 'σενα, ο καθένας είναι ελεύθερος να πάει να παίξει όπου γουστάρει όχι έτσι όμως. Και πόσο μάλλον όταν όλο τον λογαριασμό στον έχουνε στήσει τα παλικάρια που άρχισες να βαράς με το που την έκανες...

Ευτυχώς το είδα το εργάκι πριν καν παιχτεί και σταμάτησα να ρίχνω και χρόνο και χρήμα πριν κανα μήνα, αλλά πραγματικά στεναχωριέμαι για τα παιδιά στα τσουβάλια και πιο πολύ γι αυτούς που σε εμπιστεύτηκαν κιόλας. Σε βάλαμε να μας κάνεις και το πλάνο παιχταρά να μας πεις πως θα παίξουμε χαχαχαχα

Τα 'χω ξαναπεί για ΄σενα, δυστυχώς δεν μ' άκουσαν πολλοί. Δεν ξέρω από που κι ως που θεωρείσαι καλός παίχτης, ξέρω όμως ότι κάτι αστείους σαν εσένα τους κάναμε πλάκα μέχρι το 13 πριν γεμίσουμε με τους παιχταράδες με τα 50ρικα. Κόψε λοιπόν το τειχάκι σου μην τυχόν σε σηκώσουν, βάλε 500 γρήγορα μόνιμες στα μπλε νησιά μην τυχόν σε βαρέσουν και γενικά κάνε το θλιβερό παιχνιδάκι σου γιατί μόνο αυτό μπορείς να κάνεις στη ζωή σου.

Δεν είναι τυχαίο που το παιχνίδι πεθαίνει και όλοι οι παλιοί παιχταράδες έχουν χαιρετήσει, κατί σκουπίδια σαν του λόγου σου είναι που το έκαναν μη διασκεδαστικό. Γι' αυτό και τώρα κερδίζει κόσμο ο κάθε τυχαίος, γι 'αυτό και τώρα έχεις δεν έχεις κορώνα το ίδιο και το αυτό.

Θυμήσου τι είχα πει για το σαντορινιο, το ίδιο σου έυχομαι. Κανένα παιχνίδι, ότι κάνεις εδώ πέρα θα κάνεις κι έξω
ενα θα σου πω....εκανε η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο..πουθενας ησουν ετσι θα παραμεινεις και στην ζωη σου....
φιλακια πολλα
 

DeletedUser18163

Guest
και γω με παντζο που ειναι με graolymp008 που συμφωνει με πασσεντζερ
 

DeletedUser17055

Guest
και γω με κατσαρο που ειναι με παντζο και graolymp008 που συμφωνει με πασσεντζερ
 

DeletedUser18163

Guest
0250c03c3a
 

The Passenger

Μινώταυρος
30 χρονών με μοναδικό στόχο μια πρωτιά στο γκρεπολις δεν είμαι πάντως χαχαχαχαχα και μάζεψε τα σκυλάκια μου χαλάνε το θέμα
 

Frobler

Οπλίτης
Η "κωλοτούμπα" είναι η κορύφωση μιας έντασης που χτίζεται καιρό πριν την πραγμάτωση της. Όταν γίνεται από σοβαρό παίκτη πιστεύω υπάρχει λόγος σοβαρός, άσχετα αν η ηθική τάξη των πραγμάτων δεν συναινεί με την πράξη αυτή. Το σωστό είναι να γίνει χωρίς να κρεμάσει συμμάχους αφότου έχουν σταματήσει αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

"Επιβάτη" μην κρίνεις για να μην κριθείς. Από έναν περαστικό αναγνώστη.
 

pantzos29

Τοξότης
30 χρονών με μοναδικό στόχο μια πρωτιά στο γκρεπολις δεν είμαι πάντως χαχαχαχαχα και μάζεψε τα σκυλάκια μου χαλάνε το θέμα
εισαι χ χρονων με μοναδικο στοχο μια κλαψα για το γκρεπολις χαχαχαχαχαScreenshot_28.png
 

DeletedUser18261

Guest
Και εγω στηριζω κυριο πασσεντζερ ακραδαντα....αν και πιστευω οτι ο περσεας εκανε τα δεοντα

Επειδη γνωριζω καλα το περσεα ξερω το θαυμασμο που κατεχει για το κυριο σουφ77 και αλεξηgim

Εμαθε την ιστορια αυτων των δυο ζωντανων θρυλων και προσπαθει να φτασει στο επιπεδο τους

Με αλλα λογια, επραξε αναλογα με τα προτυπα του....πρωτεργατες σε ολη αυτη την ιστορια αλλα και λιμενεργατες(μιας και τους αρεσει το ναυτικο του γκρεπολις) ειναι αυτοι οι δυο κυριοι

Πρεπει το κακο να το ψαξουμε απο τη ριζα κυριε πασσεντζερ μου

Μην παρανοειτε, τετοιες καυτες μερες!!!
 

Sakontios

Οπλίτης
εγω ειμαι με darthvader, καλη πυξιδα περσεα90 στα εχουν φυλάξει. Βαλε κανα μποτ χρυσου και τυχης μπας και παρεις θαυματα.


ΠΑΝΤΖΟ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.
 

DarthVader

Οπλίτης
Εγω ειμαι με τον Sakontio... περσεα λιγα ειναι τα ψωμια σου! Να κοιτας παντα πισω σου! Κωλομποτακια τυχης και χρυσου!
ΣΕ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΡΕ
 

DeletedUser18138

Guest
@pantzos29 τι μποτ τυχης λενε εδω τα παιδια ?
σκαμε εμεις σαν μαλακες με -30 συνεχεια απαιτω να εμφανιστει ο @LICHT να μας πει ποιο μποτ ειναι της τυχης γερμανικο αμερικανικο ρωσικο σουηδικο ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6640

Guest
Παιχταρα τις τρυπιας δεκάδας...
Ξέρεις εσύ..
Κολοντουμπα μαζί με το φιλαράκι σου, ε ψιτ για εσάς λέω.
Έγινες μάγκας με τις πλάτες τον τσουβαλιων κ τώρα έβγαλες κ γλώσσα, που έλεγες στον Σάντο ( άλλος κολοντουμπας κ αυτός) να μην σου στείλουμε αποκιακα για να μην φας πυξίδα.
Έχεις το θράσος κ μιλάς ρε μπαγλαμά.
Τράβα βουτά το κεφάλι σου στο χώμα να μην σε βλέπουμε..
Μας είχες τρελάνει στο ψέμα,
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή