Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17035

Guest
Η αλήθεια coatch πρώτη φορά σε βλέπω να μιλάς και απλά σχολιάζω το γεγονός ότι πως να απαντήσω στα λεγόμενα σου όταν δεν μπορώ να καταλάβω το κείμενο. Τέλος πάντων, ότι και να λες δεν αλλάζει την στάση των συμπαικτών σου και τα πεπραγμένα.

Τώρα ο Αλέξης gim νομίζει ότι χρησιμοποιεί με δεξιότητα τον λόγο και έχει το πάνω χέρι. Μην αγχώνεσαι και όποιος έχει το απαραίτητο νοηματικό υπόβαθρο μπορεί με ευκολία να καταλάβει τι ισχύει από αυτήν την συζήτηση. Βλέπεις είναι κοινώς γνωστός ο πλάγιος τρόπος που παίζετε ακόμα και αν αγιοποιείτε τους εαυτούς σας τις τελευταίες σελίδες.

Καλύτερα να σκεφτείς γιατί σου έχουν κηρύξει πόλεμο μερικές από τις πιο σοβαρές συμμαχίες που ασχολούνται.

Αυτός ο djzues φαίνεται ωραίος τύπος και μόνο με βρισιές θα τον αντικρούσει για άλλη μια φορά ο σουφ77. Εκεί στην Νάουσα δεν σας έχουν μάθει να σέβεστε τον συνομιλητή σας ; Εκτός αν δεν έχεις λάβει την απαραίτητη εκπαίδευση ενός πολιτισμένου πολίτη επώνυμε.
Σοβαρές συμμαχίες? Δεν νομίζω να ξανά παίξω με σοβαρή συμμαχία άμα ξανά παίξω γενικά η καλή παρέα είναι πιο σημαντική από την νίκη το να παρασημοφορηθω στο παιχνίδι παντελώς αδιάφορο ειδικά πέρα από το 550 και το 10% αποθήκης, ο σουφ το εχεσε τώρα που λέει για απειλές και μηνύσεις ενώ είναι μια τακτική που την ακολουθεί κι ο ίδιος καταταλλα ...οι απειλές και το κράξιμο.Μιλάς για νοηματικό υπόβαθρο ενώ δεν έχεις πει κάτι σωστό και ένα γεγονός ολόκληρο μόνο τα κομμάτια που σε βολεύουν παραποιημένα ας γελάσω λοιπόν,αν έχεις κάτι να μου πεις πες μου και σε πμ άμα ντρέπεσαι εδώ,την αλήθεια κοιτάω να καταλάβω και εγώ δεν με νοιάζει πια είναι.Ως τώρα σε βλέπω να το παλεύεις και να μην λες κάτι και απλά καταντάς σπαστικός.
 

Sakontios

Οπλίτης
υ.σ Legolas70

Δεν το ειπα για κακο επειδη πραξατε μια υπερ με ανορθογραφους
Προς ενημερωση σου και εγω στους ανοθρογραφους μπηκα εστω για λιγο (1)

Διστυχως καποιες συγκιριες δεν μου επετρεψαν να παιξω τον κοσμο οπως ηθελα ετσι λοιπον εδωσα τις πολεις μου απο την αρχη

με βαση την γεωγραφικη σας θεση και στο οτι ο κοσμος ειναι κυριαρχια

Ηταν η ποιο ορθη κινηση και των δυων συμαμχιων για μια ποιο ολοκληρωμενη νικη (2.5)


οι κοσμοι δεν κερδιζονται παντα μονο απο τις μαχες !!! Χαρτη συμμαντικο παιζει και η δυπλωματια σε καποιες περιπτωσεις ειτε γενικος βοηθαει λιγο παραπανω για μια ποιο ολοκληρωμενη ενδεχομενη νικη (2)

Οπως και μπορει να ανοιξει νεους οριζοντες για ανερχομενες φιλιες σε μελλοντικους κοσμους (3)



(1) Μεγαλο λαθος, ευτυχως μας εβγαλες απο τη δυσκολη θεση να σου πουμε να τα μαζεψεις. Ατομα που κανουν σαν και εσενα στο θηβα σιγουρα δεν εχουν θεση σε εμας.
(2) Στις μαχες κερδιζονται, στις συνθηκες κερδιζονται μοναχα αμα παιζεις νεκρους κοσμους και κανεις κωλοτουμπες ή συνθηκες με τους μονους που εχουν δαχτυλα.
(2.5) H δεν εγινε για μια ολοκληρωμενη νικη, εγινε γιατι ηταν ολος ο κοσμος κοκκινος (και σε μια υπερ) και τα χλωμα οι μονοι χωρις συνθηκη.
(3) True.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
(1) Μεγαλο λαθος, ευτυχως μας εβγαλες απο τη δυσκολη θεση να σου πουμε να τα μαζεψεις. Ατομα που κανουν σαν και εσενα στο θηβα σιγουρα δεν εχουν θεση σε εμας.
(2) Στις μαχες κερδιζονται, στις συνθηκες κερδιζονται μοναχα αμα παιζεις νεκρους κοσμους και κανεις κωλοτουμπες ή συνθηκες με τους μονους που εχουν δαχτυλα.
(2.5) H δεν εγινε για μια ολοκληρωμενη νικη, εγινε γιατι ηταν ολος ο κοσμος κοκκινος (και σε μια υπερ) και τα χλωμα οι μονοι χωρις συνθηκη.
(3) True.


Ξερεις φιλε μου και ο σμερφ , 2good , dias μαζι περνουμε τον τον θηβα !!! και απο οσο ξερω παιζουν κ στους ανορθογραφους

Για τον θηβα ενα πραγμα ξερεις απο πρωτο χερι...

πως το να το κανεις καμποσος δεν οδηγει σε καποιο θετικο αποτελεσμα...

αα και απο τον ριζινια την πυξιδα...


Πριν πεταξεις καμια χαζομαρα ακομα...


Ελα πρωτα να τα πουμε σε κληση να τα ακουσω και απο την φωνουλα σου ολα αυτα..

το skype μου το εχεις
αναμενω μηνυμα σου
 

Sakontios

Οπλίτης
1) αν θες να μπεις σε κληση μπειτε ΟΛΟΙ, να τα πουμε κατ'ιδίαν δεν έχω να σου αναλύσω κάτι
2)συνέχισε να λες τα ψέματα σου για κόσμους που δεν έχω παίξει, δεν εχω να αποδειξω κατι
3) και τον τιμαζ πατερα να ειχες δεν θα σε παιρναμε, το οτι εκανε λαθος καποιος και σε προσκαλεσε δεν εχει καμια σχεση με το οτι καποιοι συμμαχοι σου παιζουν σε εμας. το προβλημα δεν ειναι αν παιζεις καποιος μαζι σου, ο χαρακτηρας σου ειναι. (αν θες πιο συγκεκριμενο περιεχομενο θα ειναι το τελευταιο γιατι θα φαω μπαν).
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
1) αν θες να μπεις σε κληση μπειτε ΟΛΟΙ, να τα πουμε κατ'ιδίαν δεν έχω να σου αναλύσω κάτι
2)συνέχισε να λες τα ψέματα σου για κόσμους που δεν έχω παίξει, δεν εχω να αποδειξω κατι
3) και τον τιμαζ πατερα να ειχες δεν θα σε παιρναμε, το οτι εκανε λαθος καποιος και σε προσκαλεσε δεν εχει καμια σχεση με το οτι καποιοι συμμαχοι σου παιζουν σε εμας. το προβλημα δεν ειναι αν παιζεις καποιος μαζι σου, ο χαρακτηρας σου ειναι. (αν θες πιο συγκεκριμενο περιεχομενο θα ειναι το τελευταιο γιατι θα φαω μπαν).


Μονος θα μπεις κληση
οπως και εγω μονος μου


Ακομα και στις κλησεις πας να κρυφτεις πισω απο αλλους ανθρωπους???
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
μαθε οταν λες κατι γραπτος πισω απο πολλες οθονες να μπορεις να το υποστηρίξεις και σε μια κληση

Ακομα καλυτερα και απο κοντα


Φιλικη συμβουλη

Μπες σε κληση να τα πουμε
 

Sakontios

Οπλίτης
σε κληση με καλεσες οχι σε μονομαχια στο Ελ Πασο. Το να βαριεμαι να μπω με τον κατ 'εξοχήν πρίξα σε κλήση δεν νομίζω ότι είναι απόφαση που πάρθηκε από φόβο.
 

Sakontios

Οπλίτης
skype οχι αν θες να εμφανιστεις σε κανα δισκορδ ελευθερα, σου υποσχομαι οτι δεν θα ειναι η παρεα με τα σπουργιτια να με υποστηριξει
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
(1) Μεγαλο λαθος, ευτυχως μας εβγαλες απο τη δυσκολη θεση να σου πουμε να τα μαζεψεις. Ατομα που κανουν σαν και εσενα στο θηβα σιγουρα δεν εχουν θεση σε εμας.
(2) Στις μαχες κερδιζονται, στις συνθηκες κερδιζονται μοναχα αμα παιζεις νεκρους κοσμους και κανεις κωλοτουμπες ή συνθηκες με τους μονους που εχουν δαχτυλα.
(2.5) H δεν εγινε για μια ολοκληρωμενη νικη, εγινε γιατι ηταν ολος ο κοσμος κοκκινος (και σε μια υπερ) και τα χλωμα οι μονοι χωρις συνθηκη.
(3) True.



Αν θυμαμαι καλα στον λινδο πρεπει να ησουν στους σατυρους...

Με κολοτουμπα της συμμαχιας σου... γνωρισες τους γκοστ και αρκετους μελλοντικους παικτε πους στην πορεια ονομαστηκαν(ανορθογραφοι)

Απο την (ενωση) παικτων ,δυνατων συμμαχιων


Λοιπον

Εγω ας ειμαι δεινοσαυρος η οτι αλλο θελεις ...

Αναμενω ακομα αυτη την κληση στο skype
Ξανα λεω... οταν θελεις να προσβαλεις καποιον πισω απο ενα πληκτρολογιο να εχεις και τα κοτσια να τα πεις
ΕΣΤΩ και σε μια κληση..


Για να μην σε κανω ρομπα γραπτος στα φιλαρακια σου και αλλο....
Αν και αρχιζω να βαριεμαι...
 

Sakontios

Οπλίτης
εισαι ευπροσδεκτος να κατεβασεις δισκορδ να μπεις σε κληση, εχεις μην το παιζεις δυσκολος, το skype ειναι μια πεθαμενη εφαρμογη.
Τι σε κανει να πιστευεις οτι ξερεις καλυτερα απο τα φιλαρακια μου τι εχει συμβει σε κοσμους που επαιζα μαζι τους, οπως και το να λες εσυ τι εγινε σε ενα κοσμο που εγραψες οτι δεν επαιξες, για να αφησεις εντυπωσεις, ενω με τα παιδια και απο τις 2 πλευρες τις υπερ παιζουμε μαζι στους επομενους κοσμους και μπορει να σου πει οποιοσδηποτε απο αυτους τη γνωμη του για εμενα, ειναι λιγο ανουσιο.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
εισαι ευπροσδεκτος να κατεβασεις δισκορδ να μπεις σε κληση, εχεις μην το παιζεις δυσκολος, το skype ειναι μια πεθαμενη εφαρμογη.
Τι σε κανει να πιστευεις οτι ξερεις καλυτερα απο τα φιλαρακια μου τι εχει συμβει σε κοσμους που επαιζα μαζι τους, οπως και το να λες εσυ τι εγινε σε ενα κοσμο που εγραψες οτι δεν επαιξες, για να αφησεις εντυπωσεις, ενω με τα παιδια και απο τις 2 πλευρες τις υπερ παιζουμε μαζι στους επομενους κοσμους και μπορει να σου πει οποιοσδηποτε απο αυτους τη γνωμη του για εμενα, ειναι λιγο ανουσιο.

Μιλαω με αυτα που βλεπω
Στον λινδο επαιξα ως το τελος
(εστω και ως ηθικο)

και μονο skype

ας ειναι και πεθαμενη εφαμοργη
Μια χαρα κανουμε ολοι την δουλεια μας σε οποιν κοσμο και να μπαινουμε
Alexisgim12345 το σκυπε μου
αναμενω μηνυμα σου
Μεχρι τοτε μην ξανα δω κατι να γραφεις για εμενα αν δεν μπορεις πρωτα να το υποστιριξεις εστω σε μια κληση
 

Sakontios

Οπλίτης
Αν δεν σου αρέσει η άποψη μου συνέχισε να γράφεις ψέματα, μπορεί να πείσεις κάποιον. Από εκεί και πέρα αν θες να με βρεις ορίστε
http://myprintscreen.com/s/1iv3z/57ce7b1338 , το υφάκι και οι "προειδοποιήσεις" ειδικά σε ένα φόρουμ είναι γελοίες. Είσαι ελέυθερος να κάνεις ότι θέλεις, ακόμα και τον κλόουν.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή