Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18261

Guest
Καλο σου βραδυ φιλε και καλο διαβασμα, ελπιζω να μη διαβαζεις καμια λογοτεχνια γιατι δε θα καταλαβεις γρι τι λεει το κειμενο. Στο λεω με αγαπη μη το προσπαθησεις. Δηλαδη μου λες οτι σου λεω το ιδιο. Και μου λες για διακοπες. Οταν ο αλεξης ειχε κωδικο και μπορουσε ο ιδιος να πατησει(προσπερνω οτι δε πιστευεις οτι ηταν στο νοσοκομειο). Εμενα δε μου εξηγεις, εφοσον ηταν στη χαβαι και σερφαρε απανω στα κυματα 40 μετρων και εφοσον οπως θες να εξαπατησει (τραγικο το οπουδηποτε και αν παει, δε ξυπνας ενα πρωι και πας) . Γιατι να δωσει κωδικο; Γιατι να δωσει κωδικο που δε τον βαζεις και σε τρελο κοπο να μπει μια φορα και πατας διακοπες 40 ημερων.... Δεν υπαρχει απαντηση κουμπαρε, αντε πεσε για υπνο γιατι μαλλον υπολειτουργεις. Και στα ονειρα ειπαμε δρακους με μονοκερους καβαλα σε αγελαδες. Δεν ειναι κακο να υποστηριζεις καποιον, και εγω υποστηριζω την απαντηση μου. Αλλα δε βλεπω να μου απαντας σε αυτα που σου ανεφερα. Ποιο ηταν το κερδος του ιδιοκτητη του λογαριασμου? Ελπιζω να μου δωσεις μια φυσιολογικη απαντηση και οχι να απαντησεις παλι με ερωτησεις για χαβαι και πρασινα αλογα
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
εδω θα μας απαντησει ο alexisgim ο οποιος το πιεσε να δωσει κωδικο, για να ελεγχουν το λογαριασμο του......οι παντα καθαροι σφετεριστες, οι κοντρα στα βρωμικα συστηματα ισως δεν ειναι και τοσο κοντρα!!!! ασκος του αιολου!!!


Αυτο δεν εχει γινει ποτε


Μαλλον αλλος βλεπει δρακους εδω... και φωτιες...
 

DeletedUser18261

Guest
Αυτο δεν εχει γινει ποτε


Μαλλον αλλος βλεπει δρακους εδω... και φωτιες...
μη με κανεις να τον παρω αυριο το πρωι τηλεφωνο και να τον ρωτησω, τι του ειπατε οταν τον πηρατε τηλεφωνο.....γιατι απο οσο θυμαμαι κανεις δεν ρωτησε για την υγεια του εστω και αν ηταν ψεματα οπως λεει ο coatch.....κριμα δεν ειναι
 

DeletedUser17035

Guest
Καλα coatch το οτι υπερασπιζεσαι καποιον που εκτος απο τις φουστιες που εχει κανει, σε εκραζε και σε ελεγε ρουφ με ξεπερναει.....
Μιλας με τον Κυριακο αυτη την στιγμη δεν θυμαμαι αμα με ειχε πει ρουφ με την εννοια που μπορει να σκεφτεσαι. Παντως κατι κουλα τα ακουσα,στο νηφαλιο του χαρακτηρα του ειχα παρει ηδη μια πολυ καλη εικονα για αυτο και εκανα υπομονη.Αθελα μου του εδωσα το επιχειρημα να με βγαλει ρουφ γιατι ειχα κανει μια γκαφα με εναν αντιπαλο παικτη που μιλαω και ειχα πατησει αποικιακο σε λαθος πολη του, σιγουρα δεν μου αρεσε η σταση του αλλα κανοντας υπομονη και βγαζοντας ψυχραιμια γιατι τον ειχα σε μια αλφα εκτιμηση νομιζω οτι πλεον βλεπει κι εκεινος πλεον οτι δεν ειχα τις προθεσεις που μπορει να σκεφτεται ποτε, για τις πουστιες που λες παω πασο,δεν γνωριζω. Μονο για ο,τι ξερω εχω μιλησει και τα χωνω και στον ιδιο οπως βλεπεις, δεν με νοιαζει το παρελθον σας,μονο βιντεο θελω να πλακωνεστε
 

DeletedUser17035

Guest
μη με κανεις να τον παρω αυριο το πρωι τηλεφωνο και να τον ρωτησω, τι του ειπατε οταν τον πηρατε τηλεφωνο.....γιατι απο οσο θυμαμαι κανεις δεν ρωτησε για την υγεια του εστω και αν ηταν ψεματα οπως λεει ο coatch.....κριμα δεν ειναι
Ξεκαθαρα δεν θελω να τοποθετηθω εδω μην παρεξηγηθει το τι ειπα ανεφερα απλα οτι δεν σχολιασες τι αποφασεις πηρε για τον λογαριασμο του ο παικτης.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
μη με κανεις να τον παρω αυριο το πρωι τηλεφωνο και να τον ρωτησω, τι του ειπατε οταν τον πηρατε τηλεφωνο.....γιατι απο οσο θυμαμαι κανεις δεν ρωτησε για την υγεια του εστω και αν ηταν ψεματα οπως λεει ο coatch.....κριμα δεν ειναι


Για οποιον και να αναφερεσαι ας μιλησει πρωτα μαζι μου

(Αν εμπλεκομαι και εγω δηλαδη)

Ποτε δεν εκατσα να απαιτησω κωδικους απο κανεναν!!!

Και μην μιλατε για ανθρωπους που δεν ειναι παροντες αυτη την στιγμη

Λογο εχουν και φωνη

Μπορουν να γραψουν ανα πασα ωρα και στιγμη αν αυτο το επιθυμουν και οι ιδιοι


Το οτι σκαβεται και προσπαθητε να βρειτε στοιχεια που δεν στεκουν... εχει ως βαση απλος να ριξετε λασπη στο προσωπο μου η στο προσωπο των παιδιων που παιζουμε μαζι!!!



Τετοια ανωνυνιμη επιθεση πως προεκυψε απο την μερια σας... ??? πιθανολογω με βαση αυτα που ειπα για τον ριζινια???

Δεν γινετε ξαφνικα να βλεπω τετοιους χαρακτηρισμους και τετοιες κατηγοριες που να μου προσαπονται ειδικα απο ανωνυμα προσωπα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17035

Guest
@andreas tor2 θες μαθηματα συντονιστη? :p no hate
τα παιδια γελαγανε οτανε τους γνωρισα στον ριζινια με το πως κολλαγα, αλεξη να σου κανω σποτακι διαφημιστικο? σαν αυτα που λενε ποσα κιλα χασανε σε 2 εβδομαδες,εγω θα λεω πως κολλαω μεσα σε 2 βδομαδες
Υ.Γ ειμαι νουμπας
 

DeletedUser17370

Guest
Επισης Κυριακο ειδα οτι ελεγες κατι για τεκμηρια πιο πανω τι δλδ θελετε χαρτι απο νοσοκομειο?
 

DeletedUser17035

Guest
Επισης Κυριακο ειδα οτι ελεγες κατι για τεκμηρια πιο πανω τι δλδ θελετε χαρτι απο νοσοκομειο?
σου λεω τι θα εκανα εγω αμα μου σκαγανε 5 τραυματισμενοι γυρω μου οντας μια μικρη συμμαχια χανοντας ενα αξιοσημειωτο πλεονεκτημα,δεν ειμαι εγω απανθρωπος που μου εχουνε δειξει ποσο χαμηλα μπορουνε να πεσουνε μερικοι για το παιχνδι,δεν ειναι κατι φοβερο να αποδειξεις το οτι εισαι τραυματιας μην το κανουμε θεμα
 

DeletedUser17614

Guest
Αναφερθηκε οτι θα ενοχληθεί ο πρωην παίκτης αυτος δια τηλεφώνου για μια
Παραρια του γκρεπολις?
Κατσλαβενετε ποδο άρρωστοι εισαστε?
Η εμμονή σας μου θυμίζει μεναδα
Οτι κι αν λετε δεν ακουμπάτε
Εισαστε τραγικοί
Αναφέρεστε σε ποστ του σωτηρη που παραδεχετε οτι πριν τους σφετεριστες επαιζε με μποτ
Βασικα με τις απανωτές αναρτήσεις σας φωτογραφιζεστε
Κριμα τζαμπα η προσπάθεια απόκρυψης ταυτότητας
Το ταξιδι στα Κύθηρα πως παει?
Ερωτηση ξανα καθαρα σπο ερευνητικής σκοπιάς
Με την ανάρτηση για τον σωτηρη τελειώσατε? Φτάσατε σε κορύφωση?
 

DeletedUser17370

Guest
Αν νομιζεις οτι οποιος ξερει να κολλαει με συντονιστη θεωρειται και καλος παικτης τι να πω (Αν και ξερω να χρησιμοποιω τον συντονιστη δεν ειναι και επιστημη οπως νομιζεται μερικοι μερικοι..)
 

DeletedUser17035

Guest
Αν νομιζεις οτι οποιος ξερει να κολλαει με συντονιστη θεωρειται και καλος παικτης τι να πω (Αν και ξερω να χρησιμοποιω τον συντονιστη δεν ειναι και επιστημη οπως νομιζεται μερικοι μερικοι..)
να αγιασει το στομα σου! εδω νομιζουνε οτι αξιζουνε διδακτορικο οσοι μπορουνε να κολλησουνε λιγες εντολες,ουτε το να πυξιδιαζεις παικτες με πλατες βεβαιως βεβαιως που εχω δει απειρες φορες να την λενε ο ενας στον αλλον: <<σε πατησα σε αυτον τον κοσμο μικρε μου πριγκιπα σε περιμενω να μπεις στον επομενο να γινεις φαντασματακι παλι>> ...μαγκες χαλαρωστε λιγο ρε γκρεπολις παιζετε
 

DeletedUser17370

Guest
α ρε σρουφ φανταζεσαι πραγματα μου φαινεται... τι να περιμενει κανεις απο καποιον που δεν εχει δει νιμου τα τελευταια 40 χρονια και καθετε βριζει μανες στο Skype... κλοουνν
 

DeletedUser17614

Guest
Ρε τορομανη πραγματικα
Δεν μπορω να σου κρατησω κακια μου προκαλείς μονο γέλιο
Και μην λες χαζά δεν έβρισα την μητερα σου
Απλα έπαιξα με τα λογια κι εσύ τσιμπισες
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
και τορομανη

ενα σκριν δεν μου λεει κατι με λογια ενος συμπαικτη μου (που πλεον δεν παιζει και το παιχνιδι αρα κακος αναφερεσαι για εναν ανθρωπο που δεν ειναι παρων)


Μπορει καλιστα να επεξεργαστει και να διμηρουγιθει ενα μηνυμα πολυ ευκολα με ενα απλο προγραμμα


Απο εκει και περα και αληθεια να ειναι δεν ειδα πουθενα να λεει οτι χειριστηκε (το μποτ) σε κοσμο που επαιξε αντιμετωπος με εσας ειτε σε κοσμο που ημασταν συμμαχοι!!!



Οι διαχειρηστες εδω ειναι και μπορειτε καλιστα να κανετε οσες αναφορες θελεται

Για μποτ δεν εφαγα ποτε μπαν
παρα μονο ψευδεις κατηγοριες (οπως και τωρα)
απλα τα πραγματα

Καθως ειμαι καθαρος

Κοιταξτε πρωτα πριν κραξεται καποιων... να κοιταξετε και την δικη σας καμπουρα πρωτα


Βγαινεται και λετε λετε λετε... πραγματα πολλα


ενω αν οχι ολα... τα περισσοτερα σιγουρα τα εχετε κανει


Η αυτοκριτικη ειναι σπουδαιο χαρισμα που σιγουρα δεν το κατεχουν ολοι
 

DeletedUser17370

Guest
χαχαχ βγαλε την μασκα και εκφρασουν ελευθερα σαν να ημασταν οι δυο μας ασε τα επαιξα με τα λογια
 

DeletedUser17370

Guest
Ασε ρε Αλεξ που θα επεξεργαστω και μηνυμα... κανεις οτι δεν ξερεις αλλα απο την στιγμη που λεει ο φιλος σου οτι εχει χρησιμοποιησει μποτ εγω σκεφτομαι διαφορα δεν σε κατηγορω αλλα ολοι σας λεγατε δεν εχουμε βαλει ποτε μποτ κτλ
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Ασε ρε Αλεξ που θα επεξεργαστω και μηνυμα... κανεις οτι δεν ξερεις αλλα απο την στιγμη που λεει ο φιλος σου οτι εχει χρησιμοποιησει μποτ εγω σκεφτομαι διαφορα δεν σε κατηγορω αλλα ολοι σας λεγατε δεν εχουμε βαλει ποτε μποτ κτλ
Τοραμη μπορει και να λεω πως ειμαι ροζ ελεφαντας
το γνωριζεις στοιχεια??? εχεις στοιχεια

Στην προσκυμενη περίπτωση εδω περα (μαρτυράς) είναι ο ανοιχτός προσωρινός αποκλεισμός του παιχνιδιου


ΔΕΝ Θυμάμαι ποτε κάποιος μετωπικός παικτης μου στον delo να έφαγε ανοιχτό αποκλεισμό για μποτ
πσο μαλλον ο σωτος

Συνεπώς μονο φουμαρα πουλας και τιποτα παραπανω

Και ειμαι σιγουρος πως αναφορες... ενα καρο επεσαν
 

DeletedUser17370

Guest
χαχχααχ εισαι καλος στα ψεματα.. εχεις καλο δασκαλο (οταν το ρυθμίζεις σωστα το εργαλειο δυσκολο να φας μπαν..) αντε καλο κουμπακι στον Dymi
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή