Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Frobler

Οπλίτης
Κείμενο σε γραμμική Β είναι πιο εύκολα κατανοητό από αυτό του παίκτη coatch. Καλά όλοι τόσο ψυχικά τραυματισμένοι και πληγωμένοι είστε εδώ ;

σουφ77 φαίνεται ότι έχεις διδακτορικό καταλαβαίνεις καλύτερα από όλους τι κάνει ο καθένας και τι θέλει να κάνει στην συνέχεια. Απλά μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι όσο και να ανακυκλώνεις τα λεγόμενα σου θα σε κολλάνε στον τοίχο παίκτες που έχεις συναναστραφεί σε προηγούμενους κόσμους. Η λερωμένη φωλιά μυρίζει από χιλιόμετρα.

Λέω να πάω παραδίπλα σήμερα στη θάλασσα 90 αν μου επιτρέπεις επώνυμε γητευτή.
 

DeletedUser17614

Guest
Πως να απαντησω σε καποιον που δεν λεει το ονομα του?
Δεν μπορω
Μια μπσμια λεει κατι για τον ιδαλιον οντως ισχύει
Οπως επισης ισχυει οτι όσοι έπαιζαν εκεί αφιυ φαγαν τα σκατα και με το στυλάκι
"Δεν κάνουμε στρατολογησεις"
Και φτάνοντας 20+ παίκτες να σταματήσουν λογο άθλιας συμπεριφοράς απεναντι τους παράτησαν την συμμαχία και τον κόσμο και νας αφησαν να πσιζουμε κυριολεκτικά δυο ατομα με ολο το σέρβερ
Επι ενα μηνα παίζαμε εγω κι ο Αλέξης εναντιον ολων
Και ολοι ειχαν την ιδια δικαιολογία
Δηλαδη εκεινο τον Ιούλιο -αυγουστο απο ενα συνολο 20 ατόμων οι 6-7 τρακαραν η ειχαν θεμα υγείας
Την παροιμία κοντα στα ξερα καίγονται και τα χλωρα την ξέρεις?
Εγω τα δάχτυλα μου θα μύριζα για το ποιος λεει αληθεια και ποιος οχι?
Γιατι δεν γινετε να ελεγαν ολοι αλήθεια
Και στην τελικη ρε παλικαρε αι σιχτίρ κιόλας
Αν δεν γουσταρεις μην παίξεις μαζι μου, παιξε και κοντρα
Ρε με κατι μαλσκες που μπλέξαμε
Τον πουλο κιολας αλλα πες το νικ σου να το ξερουμε
Κομπλεξαρες
 

DeletedUser17035

Guest
Καλα coatch και για σενα εχω κατι ραμματα.....προχωραω ομως. Θες κι αλλα σωστα του σουφ και της παρεας του? Που τον υπερασπιστηκαν...Στον ιδαλιον ειχαν στη συμμαχια τους εναν ανθρωπο(διατηρω την ανωνυμια αν και καποιοι θα τα καταλαβουν ποιον εννοω και ας μην επαιξαν ιδαλιον) ο οποιος καποια μερα τρακαρε ασχημα με αποτελεσμα να βρεθει ενα μηνα στο νοσοκομειο. Μολις βγηκε ενας συγγενης του μπηκε στο νοσοκομειο και ετρεχε για αυτον. Και μια μερα που βρηκε λιγο χρονο. Μπαινει στην ομαδικη στο σκαιπ και εβλεπε την ιδια μερα το μεσημερι, να τον κραζει ο σουφ πως οτι λεει ειναι ψεματα και δεν μπηκε ποτε νοσοκομειο και απο κατω σχολια που να υποστηριζουν το σουφ. Και μπαινει στη κληση αυτος ο <<ψευτης>> το ιδιο βραδυ. Και τα χωνει στο φιλο σου το σουφ και μετα δεν ειχε ο κτηνοβατης τι να απαντησει......Οποτε αφηστε τις αδυναμιες, τις δολοπλοκιες και τα κολοκυθια τα τουμπανα για καποιον που δε ξερει τι κουμασια ειναι. Οποιος ανοιξε το θεμα, ας μη το ανοιγε, να μη γινονταν ρεζιλι. Ανοιξε ο ασκος του αιολου και τωρα δε τους ξεπλενει τιποτα. Καλοβραδυ φιλοτιμε σουφ, απαντησε μας μονο ποιος εχασε το φιλοτιμο για να το βρεις εσυ, γελοιε!!!
αφηνεις κενα παραθετεις μονο την μια πλευρα,ο παικτης ειχε πατησει διακοπες? ειχει αποδειξει καπως οσο απανθρωπο ισως και αν ακουγεται αυτο που θα πω οτι ειναι σε ασχημα κατασταση? γιατι πολλοι θα κανανε πολλα για να κερδισουνε κατι η εξαπατηση ειναι μεσα εδω πεφτουνε περιουσιες σε καθε κοσμο αμα τα βαλεις κατω,χωρις πειστηρια ο καθενας μπορει να εχει γνωμη,με πειστηρια απλα θα φανταζε καθυστερημενος ο γιωργος κι οσοι τον ακουγανε αμα διαμαρτυρονταν,δεν μου ειπες κατι,το οτι ετρεχε σε νοσοκομειο η αμα εκανε διακοπες στην χαβαι ο καθενας μπορει να το λαβει ως ψεμμα χωρις τεκμηρια
 

Frobler

Οπλίτης
Τα ποπ κορν δεν αρκούνε... εχω παραγγείλει κιάλλα απο το amazon o_Oo_O
Εσύ αγόρι μου είσαι διακοσμητικό στοιχείο εδώ μέσα ή φοβάσαι να πεις του σουφ του επώνυμου να προσέχει το λεξιλόγιο του που βρίζει διαρκώς όποιον τον φέρει σε δύσκολη θέση ;
 

DeletedUser18028

Guest
Εσύ αγόρι μου είσαι διακοσμητικό στοιχείο εδώ μέσα ή φοβάσαι να πεις του σουφ του επώνυμου να προσέχει το λεξιλόγιο του που βρίζει διαρκώς όποιον τον φέρει σε δύσκολη θέση ;

Με αυτά που γράψατε πρέπει να φάω 1 μέρα ολόκληρη για να ρίξω ποινές... Αναμένετε όλοι και θα πέσει η γκιλοτίνα μου :p :p
 

Frobler

Οπλίτης
Με αυτά που γράψατε πρέπει να φάω 1 μέρα ολόκληρη για να ρίξω ποινές... Αναμένετε όλοι και θα πέσει η γκιλοτίνα μου :p :p
Δεκτό. Πρόσεξε όμως το όνομα σουφ και το όνομα Αλέξης gim να μην σου ξεφύγουν εκτός λίστας. Αν και μπορεί να το επιδιώξουν, μπορεί να σε απειλήσουν με σπαστικά ή να σε προσκαλέσουν για "γεύμα" στο Γιαννικοχώρι Νάουσας.
 

DeletedUser17035

Guest
βεβαιως η διαχειρηση εχει γινει διακοσμητικο στοιχειο σε πολλα πλαισια,το να πεις ενα απλο <<μαλακα>> καποιον με το δικιο σου δεν λεει κατι αλλα δυστηχως μονο στο φαινεσθε μπορει να δωσει εμφαση κανεις της διαχειρησης με τα εργαλεια που εχει,εδω αλλοι παρατανε κοσμους για σπαστικα και η εταιρια λογω αυτων χανει και χρηματα γιατι δεν ειναι μονο καμμενακια αυτοι που τα σκανε αλλα και ατομα πολυ ασχολα με καλη δουλεια που απλα δεν μπορουνε να ακουνε ασκοπα σπαθια ολη την μερα μα που φιλτραρισμα στις επι του παιχνιδιου συμπεριφορες και οχι χαζα λογια που ποτε κανενας δεν προσβληθηκε πραγματικα, για μπαν ειναι ο γιωργος πραγματι αλλα μην μου πεις οτι ενοχληθηκες κιολας θα γελασω,τεσπα μην ξεφευγω εχουμε ανοιξει ηδη 10 διαφορετικα θεματα θα φτιαξουμε ενα ομορφο γκρεποδοκιμιο στο τελος
 

DeletedUser17614

Guest
Πρώτα σε εμενα δαμιανε
Αν δεν φτανουν να πω τιποτα πιθο χοντρό
Δηλαδη εσεις οι δυο οι κρυφές ηδονιζεστε τωρα?
Γράφετε κατι και χαιδευεστε?
Συγνωμη κιολας αλλα με ενδιαφερει απο φιλολογικής απόψεως και για επιστημονική παρατήρηση?
Ποτε φτάνετε σε κορύφωση?
Οταν γράφετε η οταν σας απαντάνε ?
Θα σας πρότεινα την χρηση μαστιγιου ανα ανάρτηση
Θα ήταν ενδιαφερον
Ανάρτηση !!!!
Αχχχχχχ!!!!
Απαντηση!!!!
Αχχχχχχ!!!!
Βαχχχχχχ!!!!
 

DeletedUser18261

Guest
αφηνεις κενα παραθετεις μονο την μια πλευρα,ο παικτης ειχε πατησει διακοπες? ειχει αποδειξει καπως οσο απανθρωπο ισως και αν ακουγεται αυτο που θα πω οτι ειναι σε ασχημα κατασταση? γιατι πολλοι θα κανανε πολλα για να κερδισουνε κατι η εξαπατηση ειναι μεσα εδω πεφτουνε περιουσιες σε καθε κοσμο αμα τα βαλεις κατω,χωρις πειστηρια ο καθενας μπορει να εχει γνωμη,με πειστηρια απλα θα φανταζε καθυστερημενος ο γιωργος κι οσοι τον ακουγανε αμα διαμαρτυρονταν,δεν μου ειπες κατι,το οτι ετρεχε σε νοσοκομειο η αμα εκανε διακοπες στην χαβαι ο καθενας μπορει να το λαβει ως ψεμμα χωρις τεκμηρια


εδω θα μας απαντησει ο alexisgim ο οποιος το πιεσε να δωσει κωδικο, για να ελεγχουν το λογαριασμο του......οι παντα καθαροι σφετεριστες, οι κοντρα στα βρωμικα συστηματα ισως δεν ειναι και τοσο κοντρα!!!! ασκος του αιολου!!!
 

DeletedUser17035

Guest
αμα δεν ητανε σε διακοπες ο λογαριασμος δεν εχεις κατι παραπανω να μου πεις αν ητανε σε διακοπες τελος συζητησης και κανενας δεν θα χρειαζοτανε να μαθει ποτε οτι ειναι νοσοκομειο καν ο φιλος.Λοιπον επειδη αυτο το παραμυθι το χω ξανα δει παιδια αν θελετε ο αντιπαλος να βαλει την ζωη πανω απο το παιχνιδι κανετε και εσεις το ιδιο πως περιμενεις χωρις να παταει ενας λογαριασμος με προβλημα που κραταει ημερες διακοπες η να βρει εναν αντικαταστατη προσωρινα να σεβαστει ο αντιπαλος το προβλημα αυτο και να μην βαραει οτανε εσυ βαζεις το παιχνιδι πανω απο το προβλημα για δικο σου συμφερον (?)
 

Frobler

Οπλίτης
Η αλήθεια ,δεν το κρύβω, όταν βγαίνουν αλήθειες στο φως και δεν ξέρεις πως να αποποιηθείς τις ευθύνες σου φτάνω σε πολλαπλό οργασμό. Αν συνεχίσω έτσι θα σπάσω κάποιου είδους ρεκορ.

coatch αν δεν έχεις δυσλεξία όπως ο Αλέξης gim τότε σίγουρα έχεις κάποια ψυχική διαταραχή που νομίζεις ότι ο κόσμος σε καταλαβαίνει ενώ στην πραγματικότητα χρειαζόμαστε μεταφραστή.
 

DeletedUser18261

Guest
αμα δεν ητανε σε διακοπες ο λογαριασμος δεν εχεις κατι παραπανω να μου πεις αν ητανε σε διακοπες τελος συζητησης και κανενας δεν θα χρειαζοτανε να μαθει ποτε οτι ειναι νοσοκομειο καν ο φιλος.Λοιπον επειδη αυτο το παραμυθι το χω ξανα δει παιδια αν θελετε ο αντιπαλος να βαλει την ζωη πανω απο το παιχνιδι κανετε και εσεις το ιδιο πως περιμενεις χωρις να παταει ενας λογαριασμος με προβλημα που κραταει ημερες διακοπες η να βρει εναν αντικαταστατη προσωρινα να σεβαστει ο αντιπαλος το προβλημα αυτο και να μην βαραει οτανε εσυ βαζεις το παιχνιδι πανω απο το προβλημα για δικο σου συμφερον (?)

καταλαβαινεις τι γραφω? σου ειπα εγω αν κακως πηρε το κωδικο ο αλεξης? το δουλευεις το νιονιο ή λογω περασμενης ωρας υπολειτουργεις.....πες μου τι συμφερον ειχε ο <<ψευτης>> να μη πατησει διακοπες αλλα να δωσει κωδικο. Τι ακριβως κερδισε απο το παιχνιδι? Ας απαντησουν τα παιδακια, αν καταφερε ο λογαριασμος να παρει κοσμο (η εξαπατηση που γραφεις παραπανω για περιουσιες και δρακους με μονοκερους καβαλα σε αγελαδες)

Μολις τωρα καταλαβα γιατι ειπες μπραβο στους σφετεριστες, δε σε παρεξηγω. Η βλακεια ειναι ανικητη το εχει πει και ο Αινσταιν. Απλα μεχρι τωρα κοροιδευαμε 30 ατομα σουφ και αλεξη. Μη μου αγχωνεσαι, μπηκες και συ στο κλαμπ των τυχερων, με τετοια απαντηση που εδωσες
 

DeletedUser18163

Guest
a15faec235
 

DeletedUser17035

Guest
εγω τον αλεξη μονο ισως υποστηριξω <<τυφλα>> γιατι θεωρω οτι ειναι πραγματικα καλο παιδι και δεν θα παιξει πουστια για να ενοχλησει καποιον αδικα και τον συμπαθω παρα πολυ καθως ειναι και φιλος μου πλεον και στην πραγματικη ζωη,καταταλλα αμα παω να δειξω τετοια συμπεριφορα ειμαι αξιος κριτικης, τωρα ομως εσυ περιμενεις να μην λαβω θεση οτανε πετας κατι ασχετο και απλα γραφεις νοσοκομειο μεσα στο σχολιο σου,δεν με νοαιζει αν ειναι διακοπες στην χαβαι ξαναλεω η νοσοκομειο δεν θα σκαλωσω στην λεξη, δεν μου λες τι αποφασεις εχει παρει για το παιχνιδι του ο παικτης,ξανα λεω εφοσον δεν πατησε διακοπες τα παντα βρωμανε και λογικο να δει για καποια λυση ο αλεξης και ο καθε αλεξης για να πειστει οτι υπαρχει οντως προβλημα με τον παικτη,το αν ζητησε τον κωδικο του καταλαβαινω γιατι να χρησιμοποιηθει εναντιον του απο μονο του φανταζει τραβηγμενο τεσπα εχει παει αργα και εχω διαβασμα αν δεν εχεις κατι σοβαρο να πεις μην γραφεις το ιδιο κι ο γιωργος το ιδιο κι αλεξ το ιδιο ολοι απλα σπαμαρετε ρε παιδια ηδη δειξατε οτι δεν γουσταρετε ο ενας τον αλλον βεβαια μ αρεσει κι εμενα αλλα πραγματικα δεν βλεπω τον λογο
 

DeletedUser17370

Guest
Καλα coatch το οτι υπερασπιζεσαι καποιον που εκτος απο τις φουστιες που εχει κανει, σε εκραζε και σε ελεγε ρουφ με ξεπερναει.....
 

DeletedUser18028

Guest
σε κάποιους μια χαρά έριξες στα καπάκια τις ποινές...

Τα διάβασα, ήμουν πολυ ελαστικός... Απλα κρατάτε επίπεδο και μην βρίζετε... Αν δεν μπορείτε απλά μην γράφετε

Επίσης δεν μπορώ να ρίξω ποινές εγώ, μόνο πόντους ποινής
 

DeletedUser17370

Guest
Τελικα παιζετε με μποτ η οχι η τον παιζ... γενικα?@alexisgim12345678910111213

edit: Απαγορεύεται η ανάρτηση προσωπικών συνομιλιών στο κεντρικό forum, αφαιρέθηκε από knightmaregr
 

Συνημμένα

  • 1549765355.07751668.png
    1549765355.07751668.png
    60,7 KB · Προβολές: 69
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή