Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ξεφευγετε παλι απο το θεμα ρε παιδιαααα...

Υ.Γ. Με στεναχωρησες Αλεξ που δεν θες να παιξεις μαζι μου σαν συμμαχος :(

Δεν ειπα οτι δε θελω να παιξουμε σαν συμμαχοι.. Καθε αλλο μαλλον. Δε θα ειχα θεμα ομως να ξαναπαιζαμε και κοκκινοι! :cool:
 

DeletedUser18261

Guest
Σταματηστε να γράφετε γιατι εχει κρασάρει ο λογαριασμός μου απο τα πολλα μνματα που μου λενε μπράβο

παλι αρχισες τα ψεματα?εδω σας κραζουν 30 ατομα. ενα μπραβο δεν εχουμε δει. πες τους να μη κρυβονται. να δουμε ποιοι ειναι οι κεφτεδες που σου λενε μπραβο. αν υπαρχουν βεβαια. χαλαρα σε κοβω εφτιαξες 50 λογαριασμους να συγχαρεις τον εαυτο σου που βγαζουμε τα απλυτα σας. θα εφτανες σε τετοιο σημειο, θυμαμαι ακομα ποσο γελοιος ησουν. εμπαινες στις κλησεις και μιλουσες με το σεις και με το σας. και μολις εβγαινες μας ελεγαν οτι βγαζεις το φτυαρι και μας θαβεις
 

DeletedUser15237

Guest
Είναι ο λόγος για τον οποίο πιάσατε ποπ κορν για κάτι άλλο πέρα από Netflix. Αυτό είναι αρκετό για απάντηση.

Σας περιμένω στην θάλασσα 89 με τον falcon90, τον DE BA BAMIAS και όλους τους ανώνυμους που θα κυνηγάει ο επώνυμος σουφ77.
επιασα ποπ κορν γιατι οπως και να το κανεις εχει φαση να αναφερεται το ονομα σου χωρις καν να μπεις στην κουβεντα..κατι καλο καναμε μαλλον λογικα Κωστα(εσυ πρεπει να εισαι δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο)...τωρα για τα υπολοιπα δεν χρειαζεται να απαντησω σοβαρα.Παιχνιδι ειναι...Δεν εχω κατσει ποτε και ουτε θα κατσω τωρα που κρεμασα πληκτρολογια και ποντικια να μετρησω ποιος την εχει μεγαλυτερη...την παικτικη του ικανοτητα


Δεν ειπα οτι δε θελω να παιξουμε σαν συμμαχοι.. Καθε αλλο μαλλον. Δε θα ειχα θεμα ομως να ξαναπαιζαμε και κοκκινοι! :cool:
Αν κατεβασω ποτε dream team 20 ατομα που εχω στο μυαλο μου αλλα με τους ορους που γνωριζεις και σου εχει μεταφερει ο Στεφανακος(δεν θελω να τους αναλυσουμε εδω περα) τοτε μπορει να παιξουμε και συμμαχοι...αλλα δυστυχως τα εχω κρεμασει! :)
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Αν κατεβασω ποτε dream team 20 ατομα που εχω στο μυαλο μου αλλα με τους ορους που γνωριζεις και σου εχει μεταφερει ο Στεφανακος(δεν θελω να τους αναλυσουμε εδω περα) τοτε μπορει να παιξουμε και συμμαχοι...αλλα δυστυχως τα εχω κρεμασει! :)

Αν ποτε κατεβασεις dream team, και ξεκρεμασεις ποντικια/πληκτρολογια τοτε οντως μπορει να παιξουμε συμμαχοι.:cool:
 

DeletedUser17614

Guest
Παμε τωρα να δουμε τι γινετε και ενα σοβαρο μηνυματακι
Γιατι τα εχω με γκοστ
Δεν τα εχω, απλα χαλαστηκα που οσοι έπαιξαν στη ριζινια αφησαν τον κόσμο να παρθεί απο αυτούς που δεν έπρεπε
Επισης μου εχουν πει οτι δόθηκε ακαουντ από αυτη την ομαδα παικτών για να βλεπουν οι καρε τα θαύματα της καμπάνιας, βέβαια αυτος που μου το ειπε είναι μεγαλος παπατζης οποτε διατηρώ επιφυλάξεις
Ακεραιότητα των αμπαλων
Ασχολίαστο αυτό πραγματικά
Η φράση
"Βαζω διακοπές, δεν μπορω, με βαράνε" ηταν καθημερινό φαινομενο
Μποτάκια υλων?
Ολοι σε ολους τους λογαριασμούς?
Πως θα βαλουμε ρουφιάνο εδω?
Εκει?
Πως βγάλουμε ρουφιάνο αυτον που ενοχλει?
Πως θα βαλουμε παίκτες με 2 πόλεις βγάζοντας συμμάχους που έπαιξαν ολο το σέρβερ?
Πως θα στέλνουμε στην υπερ άμυνες ξηράς οταν δέχονται φαραδικα στο ποικι τους?
Πως θα το παίζουμε συμμαχίαρα 15 νησια απο το μετωπο?
Βέβαια εντάξει, τους αμπαλους θα τους ξεράσει το ίδιο το παιχνίδι
Μονο αν αναλάβουν καινούργιοι παίκτες αλλα αυτο ειναι αδύνατον, οι παλιοι ειναι πέραν του δεόντως παρτολες για να το αφήσουν να γίνει
Τώρα όλοι λέτε οτι το ελληνικο γκρεπολις δεν εχει ενδιαφέρον και συγχρόνως ομως δεν παίζετε αντίπαλοι, πατε σε κόσμους χώρια και αν ζορισουν τα πραγματα στρατολογητε ο ενας τον αλλον
Δηλαδη ποιος περιμένετε να βγει ως αντίπαλο δέος?
Εχεις μια παρεα που παιζει ψιλοκαλα?
Φτιαξε την συμμαχία σου και βγές παίξε ολοι θελετε κατι ποτ εσεις οι ιδιοι το σκοτώνετε σε καθε κόσμο και μετα σας φταιει το ελληνικο γκρεπολις
Εμείς οταν μπήκαμε στον θηβα δεν είδαμε τίποτα ούτε ποιος μπενει ούτε τίποτα
Ειδαμε τον πρωτο κόσμο ναων στην ελλαδα και ειπαμε να μπούμε
Οπως και στον θηβα το ιδιο κάναμε
Τωρα για τα θεματα τυπου
"Στρατολογισατε πολλους, κάνατε υπερ, δεν κάνατε υπερ "
Πιστευω ειναι γελοίο να το συζητάμε
Το γιατι κανει καποια πραγματα μια συμμαχία δεν αφορούν την άλλη σε θέματα στρατηγικής
Αλλωστε αν θυμαμε καλα η φράση
"Στρατολογηστε μας γιατι αν συνεχίσουν να μας βαράνε αυτοί εμεις πατάμε κουμπι"
Δεν ηταν δικια μου ουτε του Αλέξη
 

DeletedUser17614

Guest
Τσαχπινη
Σοασε κανα αποικιακό μονος σου και μετα μιλα βλακα
Εχθες το βραδυ κλαιγοσουνα στον Αλέξη, σε εμενα δεν τολμας
Γελοιε
 

Django Unchained

Οπλίτης
Kαλησπερα στην παρεα!!

Eχω παρει ποπκορν και παρακολουθω ετσι μετα απο καιρο αλλα μου το χαλασατε μετα την δευτερη σελιδα...στις 2 πρωτες σελιδες ηταν πιο hot το θεμα :)
Εσυ μπες να παιξεις που κρυβεσαι τοσα χρονια =) :*
 

DeletedUser11307

Guest
Τσαχπινη
Σοασε κανα αποικιακό μονος σου και μετα μιλα βλακα
Εχθες το βραδυ κλαιγοσουνα στον Αλέξη, σε εμενα δεν τολμας
Γελοιε
ΞΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΨΙΜΟ ΓΚΑΣΜΑΔΑΚΟ. \Ο ΑΛΕΞ ΑΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΡΜΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΣΑΝ ΣΩΣΤΟΣ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.
ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΟ ΤΟΥ. ΠΑΙΧΤΙΚΑ ΑΨΟΓΟΣ!!!! ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ


ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΕΣ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΕΣ.

Υ.Γ. ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΡΧΟΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ ΠΙΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.
FACE 2 FACE. ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ 1.60 , ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΝΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΣΤΡΑΒΑΚΑΝΕΣ.

Υ,Γ, 2, ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΛΥΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ... ... 6109
ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΕΓΜΑ ΤΩΝ ΑΓΕΛΑΔΩΝ ΣΤΗ ΝΑΟΥΣΑ.
ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΝΑΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΩ. ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!
ΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΗΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΓΚΡΕΠΟΛΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝ ΘΕΣ.
ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ......ΤΕΕΛΙΩΣΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!!!

Υ.Γ. 3 ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΕΖΙΛΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΣΠΕΣ. ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΣΤΟΝ ΘΗΒΑ ΓΚΑΣΜΑ.
ΕΝΑ ΤΣΑΚ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΞΕΣ ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.
ΒΟΥΛΩΣΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΛΥΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞ(ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΕ) ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ ΟΥΤΕ ΠΑΙΖΩ.

Υ.Γ. 4 ΠΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΒΕΖΥΡΗΣ?!?!?! Ο ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΒΕΖΥΡΗ.....ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΒΟΥΚΟΛΟΥ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ....ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ
ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ?

ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ
Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ ΤΩΝ ΑΜΝΩΝ
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Καταρχας σε προσωπικο επιπεδο να σε ευχαριστησω για τις ευχες, να εισαι καλα.

Δεν σε απείλησαν, αλλά για να μην υπεραναλυω θα μπορουσες πολυ απλα να πεις ξερετε κατι ναι προτιμω εγω που επαιξα παλεψα και δικαιωματικα να μπω και ας βγει καποιος φιλος μου που δεν ασχοληθηκε. Δεν νομιζω να ειχε κανεις προβλημα με αυτο απλα τα ηθελες ολα δικα σου. Θα ηταν και πολυ πιο σωστο μαλιστα γιατι ειμαι υπερ του να παιρνουν 550 μονο οσοι παικτες ματωνουν σε καθε κοσμο και οχι τριτοτεταρτοι που δεν εχουν το 550 αλλα εκαναν 20-30 πολεις. Να παλεψουν και αυτοι, να κανουν μεγαλους λογαριασμους που να συνεισφερουν με τον χ ψ τροπο στην συμμαχια ωστε να αξιζουν να μπουν στα 4/7.
Διορθωση, η συμμαχια Καρε του Ασσου δεν εσπασε ποτε την συνθηκη με την Κομπανια. Το αντιθετο συνεβη μετα την κληση που ναι δεν τα βρηκαν στον αριθμο των ατομων. Δεν γινεται ολοι οι κοσμοι να ειναι μελι γαλα παμε ολοι μαζι να παρουμε κορωνα, αλλοι καταληγουν να ειναι πιο δυσκολοι αλλοι πιο ευκολοι. Αμα ηταν ετσι θα το λεγαμε συλλογη κορωνας ή καπως αλλιως τελος παντων.

Αυτο που λες Αλεξη για τα ατομα απο Καρε και τα ατομα απο Κομπανια που θεωρεις φιλους σου, ειμαστε μικρη κοινοτητα, ολοι εχουμε φιλους παντου, τι σημαινει αυτο ; οτι πρεπει να φροντιζουμε σε καθε κοσμο να παιρνουν κορωνα ολοι οι φιλοι μας ; εχω κερδισει και εχω χασει κοσμους που απο το ξεκινημα τους ειχα φιλους στους κοκκινους. Παιχνιδι ειναι αλλες φορες θα κερδιζεις αλλες θα χανεις αν ειναι οντως φιλοι σου θα επρεπε να εχετε χαβαλε κατα την διαρκεια του ανταγωνισμου και να μην σας πειραζει αν δεν ειστε στην ιδια πλευρα.

Δεν συμφωνω με τα λεγομενα σου... Καθως τα πραγματα δεν εγιναν ετσι με βαση την δικη μου γνωμη... Εκπροσωσω τον εαυτο μου και εξεφρασα αυτο που πιστευω και νιωθω

Απο εκει και περα...

Στο προφιλ της συμμαχιας που εφτιαξα στον ριζινια εδω και μερες... λεει ακριβως τι εγινε...

Οποιος ενδιαφερει το διαβαζει ... αρκετα σπαμαραμε για τον ριζινια
Εχω την αποψη μου και εσυ την δικη σου



οσο αναφορα τον DYMI

Καλες μαχες να εχουμε με ολα τα παιδια

Και να ευχαριστηθουμε λιγο παιχνιδι και εβελπιστω και τημιο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17035

Guest
αν και δεν περιμενω μετα το ξεσπασμα μου να εχει βαρυτητα οτιδηποτε πω θα αναφερθω στον ριζινια ....ακομα κι αν ο σουφ ητανε ρουφ,ακομα κι αν ο αλεξ επριζε μπαλες ωρες ωρες (ΠΟΛΥΛΟΓΑ ΒΟΥΛΩΝΕ) ητανε ειλικρινεις παιδια και πεταγοντουσαν οτανε κατι δεν τους αρεσε,το ονομα του σουφ (και του αλεξη αλλα βεβαιως του κραταγανε το γλυκο για το τελος αφοτου τον ξεζουμησανε μηνες) ειχε βγει πριν γινει-αν εγινε χαφιες,γιατι τα ωραια λογια δεν κρυβουνε σε καμια περιπτωση την αληθεια οπως αντιστοιχα το κραξιμο δεν μηδενιζει απαραιτητα την ουσια του λογου του παικτη (βλεπε σουφ που τα λεει ωραια πολλες φορες αναμεσα στο rage του,γιωργο για σενα εχω να πω οτι στερησε μιας καλυτερης κριτικης οχι απο μ@λ@κες αλλα απο σωστους χαρακτηρες της κοινοτητας απλα γιατι δεν ξερεις να μιλας και παρασυρεσε τωρα αν εισαι ρουφιανος και εχεις κανει πουστιες που πολλοι ισχυριζονται τοσα ξερω τοσα λεω σε αυτη την περιπτωση πεφτεις και πεφτεις πολυ χαμηλα και στα δικα μου τα ματια) η διαθεση τους ητανε φιλικη προς ολους και η αντιμετωπιση ολων λογικη και ενας λογικος ανθρωπος θα εβρισκε πολλους λογους να διαμαρτυρηθει στην συμμαχια αυτη αν εβλεπε λιγο τι γινεται και δεν ειχε μπει στο βρακι καποιας ομαδας ..κατι αλλο,αναφερθηκε οτι δεν αξιζανε παικτες φιλοι του αλεξ να παρουνε κορωνα,σας παρακαλω να μιλατε για κατι εχοντας προσωπικη γνωμη πανω σε αυτο η ξεροντας πολυ πολυ καλα ποιος σας το λεει γιατι στο παραμυθι μερικοι ειναι πρωταθλητες και αρκετα επιδεξιοι μαλιστα, γνωριζοντας σε ποιους πηγαινε η απειλη της ιδιας του της συμμαχιας ακομα κι αν ο εκβιασμος ως τακτικη απο μονος του ειναι απαραδεκτος (γνωστη τακτικη καταταλλα στην συμμαχια εκεινη) να σχολιασω οτι οι παικτες αυτοι περα απο την κακη μεταχειρηση που ειχανε υποστει στο παρελθον και το δουλεμα στην μαπα που φαγανε μαζι κι εγω (οποιος επαιζε απο την αρχη ξερει δεν θα μπω σε λεπτομερειες αλλα μην βγει κανενας που μπηκε ενα μηνα πριν την κορωνα να κανει προλογο) αξιζανε την νικη οι περισσοτεροι τουλαχιστον επομενως παλι μιλαμε για μη αντικειμενικη αποφαση με το ετσι θελω κατι που αποδεικνυεται αν δεις ποιοι την πηρανε τελικα μεταξυ αλλων,αλλωστε σφετεριστες προκυψανε αρκετοι να ειναι μετα και δεν τους οδηγησε εκει ουτε το νεαρο της ηλικιας ουτε τιποτα χαζα απλα εκει περα επικοινωνουσανε πιο μπεσα και οι αποφασεις φανταζανε λιγο πιο λογικες ..εμενα αυτο που με πικρανε στους καρε ητανε οτι ποτε, ποτε ομως εν τελη δεν μιλησαμε για κατι και το πηρε κανεις τους υποψην στα σοβαρα,κανενας δεν ανελαβε ποτε τις ευθυνες του για τα λαθη του το αντιθετο μαλιστα αμα εβγαινες να το συζητησεις θα βρισκοσουνα σε μειωνεκτικη θεση ξαφνικα και σιγουρα δεν υπηρχε ομαδικοτητα και σεβασμος προς ολους,δεν ειναι ολοι στραβοι χαρακτηρες σιγουρα αλλα οτανε βλεπεις τι συμβαινει αμα δεν εισαι προβατο οφειλεις να μιλας για να περιμενεις να σε σεβαστω η ουδετεροτητα δεν ειναι προσον για μενα για αυτο και εθιξα και θιγω ακομα τους καρεδες ως συνολο με αλλα λογια δικτατορικο καθεστος απο ατομα που γουσταρουνε να ασκουνε εξουσια και να χειριζονται μαζες βγαζοντας συχνα κακια και αδικοντας σε πολλες καταστασεις παικτες, το να βγαινει καποιος μειων σε μια κατασταση σε παιχνιδια οπως αυτο συμβαινει,δεν ειμαι ατομο που τα θελει ολα δικα του,ομως περιμενω το λογικο οτανε αδικηθει κανενας να μην τον γραψουνε παντελως αλλα ακομα κι ενα <<συγνωμη ετσι πρεπει να γινει για το καλο της συμμαχιας>> αρκει για να καταλαβει ο αλλος,απειλες και ψεμματα ητανε παντα η απαντηση απο την αλλη ψεμματα για να πειστουνε οι υπολοιποι που δεν νοιαζονται και καλα καλα δεν ξερουνε τι εγινε ε συγνωμη αλλα με την υποκρισια δεν γινεται να κερδισεις τον σεβασμο ...επισης με τον γιωργο δεν ειμαι φιλος,με εχει κραξει ασχημα και ασκοπα για ασημαντο λογο εχω σπαστει με την παρτι του στο παρελθον μαλιστα το πηγε και σε δημοσιο ρουμ,του αναγνωριζω ομως οτι ενω ειναι οξυθυμος και ξεσπαει περιεργα λεγοντας 10 δικα του αστοχα για να πει αλλα 2 σωστα οτανε εχει νευριασει πως ειναι φουλ ειλικρινης ανθρωπος οτανε σου μιλαει και οι πραξεις του συναδουνε εμπρακτα με τον λογο του-απο οσα εχω δει εγω και εχω κρινει α βλεποντας (ισως οχι οτανε λεει να πλακωθει με καποιον στα αληθεια αμα ποτε πλακωθει ανεβαστε βιντεακι να το δουμε)
 

DeletedUser17035

Guest
worldmaster που να ξερες τι θα γινει απο κατω οτανε το <<ξεκινησες>>
 

DeletedUser17614

Guest
Αγορι μου
Για εσενα και τον καθε φυσιολογικό ανθρωπο που συναναστρέφομαι ειμαι αυτος που ξέρεις στα λιγα που λέμε και πιανομαστε γρήγορα
Δυστυχως ομως οπως στον κανονικό κοσμο ετσι κι εδω υπάρχουν και οι "αλλοι " άνθρωποι
Αυτοι οι αλλοι το φιλότιμο το βλέπουν ως αδυνσμια, την κσλη πίστη ως ελάττωμα
Δεν φτανει μονο οτι λενε ψέμματα αλλα ειναι τοσο μεγάλο το προβλημα τους που τα πιστευουν κιόλας
Αυτοι λοιπον δεν ξερουν τι θα πει διαλεκτική
Περιορίζονται σε βασικα ένστικτα οποτε κι εγω γίνομαι αυτος που πρεπει, οχι για να καταλάβουν το σωστο η το λάθος
Απλά για να καταλάβουν οτι κάποιος ξερει τι και πως το κάνουν
Πρόσεξες το γλυψημο που πεφτει απο τον φλοπερ σε γκοστ, ανορθογραγους, σε ολους, στον Άλεξ σκομα ακομα
Ο σκοπός ποιος ειναι?
Να στρέψουν, με το μυαλο τους, ολους εναντιον σε οποιον ειναι ο στοχος
Οπως και το αφήγημα της ρουφιανιας
Πες πες θα το πιστέψουν
Ενα απλό να σκεφτει κάνεις
Αν υπηρχε ρουφιανιά πως πηραν τον κόσμο?
Με την παικτικη αξια τους?
Απο τους 5-6 που γραφουν εδω ένας ειχε πόλεις σορι δυο
Οι άλλοι η πάτησαν κουμπι η ειχαν 10 πόλεις
Και γιατι να ρουφιανεψω?
Για να στερήσω το βραβείο σπο 6-7 δικούς μας?
Ο μονος λογος που έκατσα κσι το έπαιζα οτι δεν τρεχει τιποτα ηταν αυτός, ο κόπος σας
Εσύ θα κοιτας πως μιλάμε μεταξύ μας
Εδω γίνομαι αλλος
Τσαχπινη μην το χοντρενεις
Δεν θα σου πω έλα κσι σε περιμενω και τέτοια απλα μην τρελενεσε
Χαλάρωσε λιγο
Το οτι παίζουμε ενα παιχνίδι στο νετ δεν σημενει οτι ειμαστε ολοι με γυαλάκια, βιβλιοφαγοι
Σε θολα νερα μπενεις
Μονο και μόνο που καποιος μιλαει επώνυμα θα έπρεπε να καταλάβεις οτι τουλάχιστον ανθρωπους δε φοβάται
Σημαζεψε τους φιλους σου που βγενουν με τριπλοτετραπλα ονοματα
Και δημοκρατία εχουμε
Κσλως να ορίσεις
 

pantzos29

Τοξότης
αν και δεν περιμενω μετα το ξεσπασμα μου να εχει βαρυτητα οτιδηποτε πω θα αναφερθω στον ριζινια ....ακομα κι αν ο σουφ ητανε ρουφ,ακομα κι αν ο αλεξ επριζε μπαλες ωρες ωρες (ΠΟΛΥΛΟΓΑ ΒΟΥΛΩΝΕ) ητανε ειλικρινεις παιδια και πεταγοντουσαν οτανε κατι δεν τους αρεσε,το ονομα του σουφ (και του αλεξη αλλα βεβαιως του κραταγανε το γλυκο για το τελος αφοτου τον ξεζουμησανε μηνες) ειχε βγει πριν γινει-αν εγινε χαφιες,γιατι τα ωραια λογια δεν κρυβουνε σε καμια περιπτωση την αληθεια οπως αντιστοιχα το κραξιμο δεν μηδενιζει απαραιτητα την ουσια του λογου του παικτη (βλεπε σουφ που τα λεει ωραια πολλες φορες αναμεσα στο rage του,γιωργο για σενα εχω να πω οτι στερησε μιας καλυτερης κριτικης οχι απο μ@λ@κες αλλα απο σωστους χαρακτηρες της κοινοτητας απλα γιατι δεν ξερεις να μιλας και παρασυρεσε τωρα αν εισαι ρουφιανος και εχεις κανει πουστιες που πολλοι ισχυριζονται τοσα ξερω τοσα λεω σε αυτη την περιπτωση πεφτεις και πεφτεις πολυ χαμηλα και στα δικα μου τα ματια) η διαθεση τους ητανε φιλικη προς ολους και η αντιμετωπιση ολων λογικη και ενας λογικος ανθρωπος θα εβρισκε πολλους λογους να διαμαρτυρηθει στην συμμαχια αυτη αν εβλεπε λιγο τι γινεται και δεν ειχε μπει στο βρακι καποιας ομαδας ..κατι αλλο,αναφερθηκε οτι δεν αξιζανε παικτες φιλοι του αλεξ να παρουνε κορωνα,σας παρακαλω να μιλατε για κατι εχοντας προσωπικη γνωμη πανω σε αυτο η ξεροντας πολυ πολυ καλα ποιος σας το λεει γιατι στο παραμυθι μερικοι ειναι πρωταθλητες και αρκετα επιδεξιοι μαλιστα, γνωριζοντας σε ποιους πηγαινε η απειλη της ιδιας του της συμμαχιας ακομα κι αν ο εκβιασμος ως τακτικη απο μονος του ειναι απαραδεκτος (γνωστη τακτικη καταταλλα στην συμμαχια εκεινη) να σχολιασω οτι οι παικτες αυτοι περα απο την κακη μεταχειρηση που ειχανε υποστει στο παρελθον και το δουλεμα στην μαπα που φαγανε μαζι κι εγω (οποιος επαιζε απο την αρχη ξερει δεν θα μπω σε λεπτομερειες αλλα μην βγει κανενας που μπηκε ενα μηνα πριν την κορωνα να κανει προλογο) αξιζανε την νικη οι περισσοτεροι τουλαχιστον επομενως παλι μιλαμε για μη αντικειμενικη αποφαση με το ετσι θελω κατι που αποδεικνυεται αν δεις ποιοι την πηρανε τελικα μεταξυ αλλων,αλλωστε σφετεριστες προκυψανε αρκετοι να ειναι μετα και δεν τους οδηγησε εκει ουτε το νεαρο της ηλικιας ουτε τιποτα χαζα απλα εκει περα επικοινωνουσανε πιο μπεσα και οι αποφασεις φανταζανε λιγο πιο λογικες ..εμενα αυτο που με πικρανε στους καρε ητανε οτι ποτε, ποτε ομως εν τελη δεν μιλησαμε για κατι και το πηρε κανεις τους υποψην στα σοβαρα,κανενας δεν ανελαβε ποτε τις ευθυνες του για τα λαθη του το αντιθετο μαλιστα αμα εβγαινες να το συζητησεις θα βρισκοσουνα σε μειωνεκτικη θεση ξαφνικα και σιγουρα δεν υπηρχε ομαδικοτητα και σεβασμος προς ολους,δεν ειναι ολοι στραβοι χαρακτηρες σιγουρα αλλα οτανε βλεπεις τι συμβαινει αμα δεν εισαι προβατο οφειλεις να μιλας για να περιμενεις να σε σεβαστω η ουδετεροτητα δεν ειναι προσον για μενα για αυτο και εθιξα και θιγω ακομα τους καρεδες ως συνολο με αλλα λογια δικτατορικο καθεστος απο ατομα που γουσταρουνε να ασκουνε εξουσια και να χειριζονται μαζες βγαζοντας συχνα κακια και αδικοντας σε πολλες καταστασεις παικτες, το να βγαινει καποιος μειων σε μια κατασταση σε παιχνιδια οπως αυτο συμβαινει,δεν ειμαι ατομο που τα θελει ολα δικα του,ομως περιμενω το λογικο οτανε αδικηθει κανενας να μην τον γραψουνε παντελως αλλα ακομα κι ενα <<συγνωμη ετσι πρεπει να γινει για το καλο της συμμαχιας>> αρκει για να καταλαβει ο αλλος,απειλες και ψεμματα ητανε παντα η απαντηση απο την αλλη ψεμματα για να πειστουνε οι υπολοιποι που δεν νοιαζονται και καλα καλα δεν ξερουνε τι εγινε ε συγνωμη αλλα με την υποκρισια δεν γινεται να κερδισεις τον σεβασμο ...επισης με τον γιωργο δεν ειμαι φιλος,με εχει κραξει ασχημα και ασκοπα για ασημαντο λογο εχω σπαστει με την παρτι του στο παρελθον μαλιστα το πηγε και σε δημοσιο ρουμ,του αναγνωριζω ομως οτι ενω ειναι οξυθυμος και ξεσπαει περιεργα λεγοντας 10 δικα του αστοχα για να πει αλλα 2 σωστα οτανε εχει νευριασει πως ειναι φουλ ειλικρινης ανθρωπος οτανε σου μιλαει και οι πραξεις του συναδουνε εμπρακτα με τον λογο του-απο οσα εχω δει εγω και εχω κρινει α βλεποντας (ισως οχι οτανε λεει να πλακωθει με καποιον στα αληθεια αμα ποτε πλακωθει ανεβαστε βιντεακι να το δουμε)
ρε μπρο βαλε καμια τελεια και ασε κανα κενο αναμεσα στα κατεβατα μας εφυγαν τα ματια
 

DeletedUser18261

Guest
Καλα coatch και για σενα εχω κατι ραμματα.....προχωραω ομως. Θες κι αλλα σωστα του σουφ και της παρεας του? Που τον υπερασπιστηκαν...Στον ιδαλιον ειχαν στη συμμαχια τους εναν ανθρωπο(διατηρω την ανωνυμια αν και καποιοι θα τα καταλαβουν ποιον εννοω και ας μην επαιξαν ιδαλιον) ο οποιος καποια μερα τρακαρε ασχημα με αποτελεσμα να βρεθει ενα μηνα στο νοσοκομειο. Μολις βγηκε ενας συγγενης του μπηκε στο νοσοκομειο και ετρεχε για αυτον. Και μια μερα που βρηκε λιγο χρονο. Μπαινει στην ομαδικη στο σκαιπ και εβλεπε την ιδια μερα το μεσημερι, να τον κραζει ο σουφ πως οτι λεει ειναι ψεματα και δεν μπηκε ποτε νοσοκομειο και απο κατω σχολια που να υποστηριζουν το σουφ. Και μπαινει στη κληση αυτος ο <<ψευτης>> το ιδιο βραδυ. Και τα χωνει στο φιλο σου το σουφ και μετα δεν ειχε ο κτηνοβατης τι να απαντησει......Οποτε αφηστε τις αδυναμιες, τις δολοπλοκιες και τα κολοκυθια τα τουμπανα για καποιον που δε ξερει τι κουμασια ειναι. Οποιος ανοιξε το θεμα, ας μη το ανοιγε, να μη γινονταν ρεζιλι. Ανοιξε ο ασκος του αιολου και τωρα δε τους ξεπλενει τιποτα. Καλοβραδυ φιλοτιμε σουφ, απαντησε μας μονο ποιος εχασε το φιλοτιμο για να το βρεις εσυ, γελοιε!!!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
ρε μπρο βαλε καμια τελεια και ασε κανα κενο αναμεσα στα κατεβατα μας εφυγαν τα ματια


εγω που το διαβαζα δυνατα, ενιωθα λες και εκανα μακροβουτια.. ανασα ανα 2λεπτο.
τουλαχιστον με πηγες ''θαλασσα'' για λιγο
 

DeletedUser17035

Guest
γιωργο αν και οι πρωτες γραμμες που εγραψες παλι ειναι ευαγγελιο στο σχολιο σου και δεν θα τις καταλαβουνε πολλοι να πω και κατι ακομα,ειχε συζητηθει οσοι βλεπαμε οτι ειμαστε απλα πιονια και ψιλιαστηκαμε το δουλεμα ενω μεταξυ μας επικοινωνουσαμε σταρατα να κανουμε οχι ακριβως κολοτουμπα,να ανεξαρτητοποιηθουμε ομως απο το συνολο των καρε το αν θα μασταν πρασινοι η κοκκινοι αυτοι θα το αποφασισαζανε με την σταση τους. Επειδη σε αυτο που λεω θα πατησουν πολλοι να με βγαλουνε οτι σκεφτομαι υπουλα και προδιδω μπλα μπλα μπλα,σκεφτειτε οτι δεν ειχα το δικαιομα να χειριστω τον στρατο μου για τυχον δικες μου κατακτησεις,επρεπε να ενισχυω τις κατακτησεις στα νερα των καρε 2 3 ωρες αποσταση ΕΝΤΟΛΗ του κλημη κλαιω οτανε θυμαμαι την ατακα σε φιλο <<οτανε σας λεω να στειλετε θα στελνετε μεχρι και σφεντονες>> μαλιστα ειχανε λατρια να βαζουνε αποικιακα μεσημερια ηθικο 100 και τειχος 0 (ενω το βραδυ δεν τους εμποδιζε τιποτα πραγματικα αλλα που μυαλο) μερες ιβεντ να φευγουνε οι αμυντικες για 30 πτηνα εκαστη σε αναλογια δηλαδη τιποτα και ενω ειχαμε διαμαρτυρηθει πανω σε αυτο εγω ειχα απειληθει για πυξιδα που διαμαρτηρομαι για αυτη την κατασταση ....απλα πριν με πειτε προδοτη η οτιδηποτε να ξερετε για τι κατασταση μιλαμε λοιπον. Ομως ο γιωργος γιατι λιγο πολυ ο γιωργος ητανε που ειχε καλες επαφες με ολους και παλιες γνωριμιες και θα χειριζοτανε μια τετοια κατασταση αν γινοτανε μας απετρεψε απο τυχον ξεσπασματα του στυλ να σηκωθουμε να φυγουμε (που θα πηγαινε αλυσιδοτη αντιδραση για πολλους μας εκεινο το διαστημα) ητανε ο μονος που το απετρεψε αυτο γιατι γνωριζοντας πολλους παικτες εκει μεσα με τους οποιους ειμασταν κοντα δεν ηθελε να τους εχει κοκκινους εφοσον θα επελεγαν να μεινουνε πισω γιατι του φαινοτανε προδοσια και δεν ηθελε να λαβουνε τετοια μεταχειριση χωρις να φταινε,πως τωρα αυτος ο παικτης θα μηχανοραφουσε πισω απο την πλατη της συμμαχιας που ουσιαστικα η σταση του εκεινο το διαστημα <<κουβαλησε>> στην νικη ωστε να χασουμε ξεροντας οτι θα μεινουνε πολλοι πισω? κατι μου βρωμαει,αυτο απο μενα χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος,απλα παραθετω το επιχειρημα μου γνωριζοντας οτι πολλοι που δεν γουσταρω θα κοιταξουνε να θαψουνε τον γιωργο και αυτο ειναι αδικο. (εβαλα 3 4 προτασεις εδω ελπιζω να χαρηκες)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή