ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser15292

Guest
Δεν επικρότησα ούτε συμφώνησα με κανέναν.Απλά είδα αυτό που έγραψες και επειδή έτυχε να ήμουν και εγώ στον εφεσους δεν μου άρεσε.Σαν να βγουν οι αποστάτες και να σου πουν οι μπαλαρίνες τι σου έκαναν;
 

DeletedUser17261

Guest
Δεν επικρότησα ούτε συμφώνησα με κανέναν.Απλά είδα αυτό που έγραψες και επειδή έτυχε να ήμουν και εγώ στον εφεσους δεν μου άρεσε.Σαν να βγουν οι αποστάτες και να σου πουν οι μπαλαρίνες τι σου έκαναν;
Στον Εφεσους μπορεί να ήσουν,αλλά δε μίλησα για σένα...
Κ κακώς εφόσον δε συμφωνησες με τη λέξη με γλεντάς πως την είπες δεν τον επανέφερες στην τάξη,ισαποστάκιας με τέτοια άτομα δε χρειάζεται να είσαι.Αν θες να μιλάμε ντόμπρα όπως κάνουμε τόσο καιρό ή βγες κ πες πως,ναι είπες πως με γλεντας ή μάζεψε τον για να συνεχίσει να υπάρχει σεβασμός κ να μη ζω στη γυαλα ότι τάχα είσαι παίχτης που σέβεται εχθρούς κ συμμάχους.
 

DeletedUser16742

Guest
Σήκωσε κάνα τηλ να στα πω από εκεί γιατί από εδώ πολύ μαγκακος είσαι ντρέπεσαι να πεις πόσο άχρηστος είσαι κριμα
 

djvasar

Ξιφομάχος
vasar arxipseftara pou mou xakares kai skype pou pote den eixa thema me to skype xoaoxaoxaxo ena tha s po tha se kanw giogio se kathe kosmo giana valis mialo osous grepo pontous exeis alo toso axristos eisai kai den kseris tin tifla sou !trava pane sta vravia maxiti na sedw pou mou to pezis kai pextis na mpenis se kathe kosmo kai na pernis ta vravia tou xtisti kalos eisai mia zwh stin fapa thase !kai esu kai opies simaxies pezis ainte alla vlepis pate makria apo mena kokoko kai tin oura sta skelia !pou tha milisis esu gia mena arxinooba pekse kamia mousiki pou kai ekei to pistevo oti pezis vas vas vas o paraskevas re giftoula !
ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΣΑΙ .ΣΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ .ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ .ΑΝ ΕΣΥ ΤΡΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΕ ΛΥΠΑΜΕ ΓΤ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΘΟΝΕΣ,ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΚΑΙ Α ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ .ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΑΩ ΣΕ ΛΑΘΗ.ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΠΙΣΘΕΝ ΦΑΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΤΡΙΣΑΘΛΙΕ ΧΑΦΙΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟ ΜΠΙΝΕ .
 

djvasar

Ξιφομάχος
ΘΕΑΓΕΝΗ ΚΑΙ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΡΙΞΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΤ ΑΜΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΜΕΑ ΕΔΩ
 

DeletedUser17349

Guest
Καλησπερα και χρονια πολλα, να μπω να απαντησω και εγω γιατι ειπωνεται το ονομα μου χωρις να ειμαι εδω μεσα...ο λογος της φασαριας ποιος ειναι? το 5ημερο κλειστο που φαγαμε 2 ατομα? επειδη οι περισσοτεροι με ξερουνε εδω μεσα και ξερουν οτι μιλαω μπεσα και ουτε το παιζω ψευτομαγκας σαν το τσουτσεκι τον pureessence που για καποιο λογο νομιζει οτι θα καταφερει κατι με το να μιλαει, θα σας πω ακριβως ολους τι εγινε!!!! οσοι εχουνε μιλησει μαζι μου σκυπε ξερουνε οτι με τον πετροςλολ ειμαστε κολληταρια χρονια τωρα, μενουνε στην ιδια γειτονια και καναμε παρεα απο μικροι....ναι ισχυει μπηκα 2 φορες απο τον λογαριασμο του και αλλη μια αυτος για τους λογους μας (αυτο τιμωρηθηκε οπως βλεπετε).....μην μ μιλατε ομως για σπαθακια και χαζα εδω μεσα γιατι οπως και ο νουμπακος ο πουρες ανεβασε αναφορες μπορω να ανεβασω και εγω και να δουμε μετα αν ο κοναν ο μητσακος μιλησει....γιατι οταν εγω εχω να βαρεσω 15 μερες καποια ατομα και τα ριχνω 1-2 σπαθακια την ημερα δεν μπορει να γυρναει ο αλλος και να μου λεει κουραφεξαλα...οσο για τον εριθρο ας βγει δημοσια να πει την γνωμη του , γιατι εγω εκανα μια συζητηση με τον πανο και παλιοτερα του ειχα ζητησει και συγνωμη λογω καποιων παρεξηγησεων!!!! τωρα για το θεμα εχω κορωνα εχεις κορωνα δεν θα μιλησω, αυτα ειναι @@ , μην προσπαθειτε να αποστομωθειτε λεγοντας ποιος εχει τις περισσοτερες κορωνες...τι ειστε 15? να μετρατε ποιος την εχει μεγαλυτερη ............ειπωθηκε κατι για τον βουρνε για τεαμ βιουερ και αλλα τετοια χαζα, ας μου πει ενας απο εσας εαν δεν εχει δωσει η δεν εχει κρατησει τεαμ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ...τελος παντων αυτα ειχα να πω


ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ **********
ειμαι 20 χρονων δουλευω σε ιντερνετ καφε, σπουδαζω μηχανολογια και συγκατοικω με την κοπελα μου!!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΛΕΣ ΙΣΑ ΚΑΙ ΟΜΟΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΑΥΤΑ Π ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ 1 ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΣΦΙΞΩ ΤΟ ΧΕΡΙ, ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΜΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΑΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΙΛΑΣ? ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΗΘΙΚΟ? ΕΣΕΝΑ ΔΛΔ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙΣ


Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΡΑΨΩ....ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΦΙΕΡΩΝΩ 5-6 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΟΠΩς ΚΟΝΑΝ ΓΙΑΓΚΟΝΑΝ(ΜΕΓΑ ΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙ,ΑΛΛΑΞΕ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΚΛΕΚΤΟΣ) Η ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΑΣ (που βαρανε 2 και 5-6 η ωρα το πρωι) ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΗ!!!!

γεια σου ρε djvasar αρχοντα, εισαι καλα?
ΑΚΟΥΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΙΑ!!! ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.... Η ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ "ΠΙΤΣΑ" ΕΙΝΑ!!!!;;;; ΕΙΣΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!! ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΤΟ 24ΩΡΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΛΟΓΙΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ...ΣΑΣ ΡΙΠΟΡΤΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ "ΑΣ ΡΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ"!!! ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ 2 ΚΑΙ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΕΝΕΡΓΟΥΣΕ!! ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΨΙΛΟΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..(ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΗΜΟΥΝ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΠΟΛΗ)ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ... ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ!! ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΚΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΗ ΕΚΤΟΣ ΝΥΧΤΑΣ Κ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΛΟΓΟ ΣΟΒΑΡΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ... ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ;;; ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΕΣ ΗΘΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ. ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΗΘΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑς ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;; ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΘΕΛΟΥΝ;;;
 

DeletedUser17329

Guest
Θα απευθυνθώ μόνο στις μπαλαρίνες γιατί τα παιδιά χανουν το χρόνο τους για κάτι άσχετους κλαψιαριδες.... Το επίπεδο σας είναι πολύ καλό(καποιοι) για να χαλάτε έστω και σάλιο για τους πυξιδιασμενους του Πέλλα κάντε τις διακοπές σας και αφήστε τους να κλαψουριζουν για τα μπάν.... Ο κόσμος Πέλλα έτσι και αλλιώς τελείωσε καλή χρονιά χρόνια πολλά μπαλαρίνες <3
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser17261

Guest
attachment.php
¨εσύ δεν ήσουν για ποτάκι με την κοπελια φίλε όπως όλοι οι άλλοι έ;χαχαχαχα α ρε.ο ψευτης κ ο κλέφτης τον πρώτο χρονο χαίρονται!
Δεν πειράζει πάντως...
Υγεία κ ευτυχία κ ευτυχισμένο το νέο έτος σ έυχομαι κ σένα κ ας μη μου το εύχεσαι κ συ που δεν είμαι στις Μπαλαρίνες...κ για ΄σενα το ίδιο απαντω...δείχνει το ήθος σου σαν άνθρωπος κ τις αρχές που πήρες από την οικογένεια όταν δεν εύχεσαι στους πάντες τέτοιες μέρες κ τους διαχωρίζεις για ένα παιχνίδι...
 

DeletedUser17349

Guest
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΕΔΩ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ. Ο ΑΚΟΥΜΑΝΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΤΗΚΕ) ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΓΡΕΠΟΛΙΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΑΝ ΠΑΕΙΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΙΜ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΟΥΝ ΑΡΑ ΜΠΗΚΑΝ ΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΚΩΔΙΚΩΝ.... ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΜΠΑΝ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ... ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΜΠΑΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΚΘΕΤΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΤΣΙ;
 

DeletedUser17329

Guest
οπως προειπε ο ακουμανα ειμαστε φιλαρακια απο την ιδια πολη
μπορει να υπηρχαν φορες που θα πηγαινα σπιτι του και το wi fi
να συνδεοταν απο μονο του αθελα μου και χωρις να το καταλαβω στον ακουμανα

η προειδοποιηση ηρθε με το μπαν.. την αποδεχτηκαμε παραδειγματιστηκαμε και βαλαμε κοινη συνδεση..
ΤΕΛΟΣ

νικολα εσυ που καθεσε και κραζεις τον ακουμανα νομιζεις εχεις ηθος??
Το αν ο ακουμανα ασχολειται με την κοπελα ή οταν εφαγες τα αποικιακα (που ειναι πολλα) κοιμοσουν ή ησουν για ποτο ασε να το κρινει κανενας αλλος..

κατσε μπαζωσε με 1000 διηρεις τις πολεις σου στα νησια που παταμε εμεις..


δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε περαιτερω ας το λειξουμε αυτο το θεμα χρονιαρες μερες
καλες γιορτες με υγεια πανω απο ολα σε εσας και στις οικογενειες σας παιδια
ελπιζω ο καινουριος χρονος να φερει οσα δεν εφερε ο προηγουμενος
χρονια πολλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17261

Guest
οπως προειπε ο ακουμανα ειμαστε φιλαρακια απο την ιδια πολη
μπορει να υπηρχαν φορες που θα πηγαινα σπιτι του και το wi fi
να συνδεοταν απο μονο του αθελα μου και χωρις να το καταλαβω στον ακουμανα

η προειδοποιηση ηρθε με το μπαν.. την αποδεχτηκαμε παραδειγματιστηκαμε και βαλαμε κοινη συνδεση..
ΤΕΛΟΣ

νικολα εσυ που καθεσε και κραζεις τον ακουμανα νομιζεις εχεις ηθος??
Το αν ο ακουμανα ασχολειται με την κοπελα ή οταν εφαγες τα αποικιακα (που ειναι πολλα) κοιμοσουν ή ησουν για ποτο ασε να το κρινει κανενας αλλος..

κατσε μπαζωσε με 1000 διηρεις τις πολεις σου στα νησια που παταμε εμεις..


δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε περαιτερω ας το λειξουμε αυτο το θεμα χρονιαρες μερες
καλες γιορτες με υγεια πανω απο ολα σε εσας και στις οικογενειες σας παιδια
ελπιζω ο καινουριος χρονος να φερει οσα δεν εφερε ο προηγουμενος
χρονια πολλα
Βρε από πάνω επικόλλησα αυτά που μ λεγες...τι μπαρμπούτσαλα μας τσαμπουνάς για άθελα σου;χαχαχαχα ΕΛΕΟΣ μην το παίζεις οσία παρθένα...
για να στείλουν άμυνες να πάρετε πόλη το κάνετε κ το χαιρόσουν κιόλας...κ τα δάκρυα δεν τα ρίχνουμε μεις,εσείς κάνετε σαν κακομαθηνένα για να μη χάσετε...αντε με την καραμέλα σας...δε μας νοιάζει να χάσουμε,χαμένος ήταν ο κόσμος απ όταν μπήκα...ΜΠΑΣ Κ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ Κ ΝΑ ΤΙΜΩΡΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΡΩΜΙΚΑ Κ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ
 

DeletedUser17349

Guest
οπως προειπε ο ακουμανα ειμαστε φιλαρακια απο την ιδια πολη
μπορει να υπηρχαν φορες που θα πηγαινα σπιτι του και το wi fi
να συνδεοταν απο μονο του αθελα μου και χωρις να το καταλαβω στον ακουμανα

η προειδοποιηση ηρθε με το μπαν.. την αποδεχτηκαμε παραδειγματιστηκαμε και βαλαμε κοινη συνδεση..
ΤΕΛΟΣ

νικολα εσυ που καθεσε και κραζεις τον ακουμανα νομιζεις εχεις ηθος??
Το αν ο ακουμανα ασχολειται με την κοπελα ή οταν εφαγες τα αποικιακα (που ειναι πολλα) κοιμοσουν ή ησουν για ποτο ασε να το κρινει κανενας αλλος..

κατσε μπαζωσε με 1000 διηρεις τις πολεις σου στα νησια που παταμε εμεις..


δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε περαιτερω ας το λειξουμε αυτο το θεμα χρονιαρες μερες
καλες γιορτες με υγεια πανω απο ολα σε εσας και στις οικογενειες σας παιδια
ελπιζω ο καινουριος χρονος να φερει οσα δεν εφερε ο προηγουμενος
χρονια πολλα
ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!! ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ!! ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΔΑΚΙΑ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΣΕΣ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ ΞΥΛΟ ΛΕΣ ΜΑΜΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΠΗΡΑ ΕΝΩ Η ΤΣΕΠΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ!!! ΠΕΤΡΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΡΑ 4 Η 5 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΜΙΑ (ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ) ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.... ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΗΡΕ Ο ΑΚΟΥΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΕΧΡΙ 5 ΑΣΧΕΤΩΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ... ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΝΔΕΣΗ!!! ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΑΛΛΟ ΕΧΕΤΕ ΕΚΤΕΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ..... ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΕΙΤΕ ΑΦΟΒΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!
 

DeletedUser17306

Guest
ΑΚΟΥΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΙΑ!!! ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.... Η ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ "ΠΙΤΣΑ" ΕΙΝΑ!!!!;;;; ΕΙΣΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!! ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΤΟ 24ΩΡΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΛΟΓΙΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ...ΣΑΣ ΡΙΠΟΡΤΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ "ΑΣ ΡΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ"!!! ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ 2 ΚΑΙ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΕΝΕΡΓΟΥΣΕ!! ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΨΙΛΟΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..(ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΗΜΟΥΝ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΠΟΛΗ)ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ... ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ!! ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΚΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΗ ΕΚΤΟΣ ΝΥΧΤΑΣ Κ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΛΟΓΟ ΣΟΒΑΡΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ... ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ;;; ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΕΣ ΗΘΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΜΟΥ. ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΗΘΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑς ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;; ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΘΕΛΟΥΝ;;;
ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΝΕΚΡΑ...ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΗΘΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΑΓΜΑ? ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΘΟΣ ΣΟΥ? ΑΜΑ ΕΙΧΕΣ ΣΘΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΣΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΥΑΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ??? ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΙΕΣ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?, ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ (ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΝΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΤΖΕΣ)) !!! ΤΟ ΑΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΕΨΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΠΟΥ Μ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΗΘΟΣ.....ΠΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Π ΕΧΑΣΑ!!!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΣΙΜΟ ΠΟΛΕΩΝ, ΕΣΥ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΙ ΩΡΑ ΤΙς ΕΠΑΙΡΝΕΣ??? ΠΟΤΕ ΕΒΑΛΕΣ ΕΣΥ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ???ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΑΛΟΓΑ ΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ, ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΟΠΩΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΖΟΥΤΖΟΥΜΠΡΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΥ ,ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΑΤΟΜΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΓΛΩΣΣΑ!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
 

DeletedUser17329

Guest
ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!! ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ!! ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΔΑΚΙΑ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΣΕΣ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ ΞΥΛΟ ΛΕΣ ΜΑΜΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΠΗΡΑ ΕΝΩ Η ΤΣΕΠΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ!!! ΠΕΤΡΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΡΑ 4 Η 5 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΜΙΑ (ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ) ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.... ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΗΡΕ Ο ΑΚΟΥΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΕΧΡΙ 5 ΑΣΧΕΤΩΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ... ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΝΔΕΣΗ!!! ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΑΛΛΟ ΕΧΕΤΕ ΕΚΤΕΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ..... ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΕΙΤΕ ΑΦΟΒΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!
μωρέ επειδη φαίνονται σου λέω
Ότι το νησί που πατούσες μπλε το έκανα
Ασχέτως αν έδωσα τις πόλεις σε σύμμαχους αργοτερα
Πήγαινε και ξανακοιταξε πόσες πόλεις έχασες από εμένα γιατί μάλλον μπερδεύεσαι...
 

DeletedUser17257

Guest
Ξαναγράψε χρησιμοποιώντας τον μετατροπέα Greeklish σε Ελληνικά
ΑΛΑΞΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΤΑΚΑ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...
ΕΙΜΑΙ Ο PAVLO98 ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΑΓΑ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΑΜΑΣΗΤΑ Ε@@@@Α ΜΕΝΤΕΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ISTEN ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ
 

DeletedUser17349

Guest
ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΝΕΚΡΑ...ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΗΘΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΑΓΜΑ? ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΘΟΣ ΣΟΥ? ΑΜΑ ΕΙΧΕΣ ΣΘΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΣΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΥΑΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ??? ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΙΕΣ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?, ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ (ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΝΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΤΖΕΣ)) !!! ΤΟ ΑΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΕΨΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΠΟΥ Μ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΗΘΟΣ.....ΠΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Π ΕΧΑΣΑ!!!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΣΙΜΟ ΠΟΛΕΩΝ, ΕΣΥ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΤΙ ΩΡΑ ΤΙς ΕΠΑΙΡΝΕΣ??? ΠΟΤΕ ΕΒΑΛΕΣ ΕΣΥ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ???ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΑΛΟΓΑ ΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ, ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΛΑ ΑΠΑΝΤΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΟΠΩΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΖΟΥΤΖΟΥΜΠΡΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΥ ,ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΑΤΟΜΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΓΛΩΣΣΑ!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
ΠΩ ΠΩ!! ΕΙΝΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ(ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ... ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΑΔΙΑ!!!) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ!!!! ΟΠΩΣ ΟΤΙ ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ!!! ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑΙ)ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΔΡΑΣΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.... ΔΡΑΣΗ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΒΑΣΗ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΠΕΤΡΟΣ ΧΤΥΠΟΥΣΑΤΕ ΒΡΑΔΥΝΕΣ ΩΡΕΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΦΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.... ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑ ΑΜΥΝΑ. ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ (ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΥΟ ΑΚΟΜΗ) ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΧΤΥΠΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ.... ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΙΧΝΑΤΕ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!! ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΟ ΑΛΟΓΑ ΟΝΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ!!!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Καλη χρονια σε ολους!
Κατι που περασε απο το μυαλο μου σημερα (μαλλον χθες, πριν την αλλαγη του ετους)...
Ελπιζω η αιτια του ποστ, να ειναι για να διαμαρτυρηθειτε μηπως και αυστηρηνουν οι ποινες! (τις οποιες βεβαια τις οριζει η εταιρια οχι η ΟΔ. Η ΟΔ, εχει ενα ποινολογιο που ακολουθει αναλογα με την παραβαση αρμοζει και μια ποινη, οποτε οι κατηγοριες οτι κανει τα στραβα ματια δε πολυστεκουν οπως και φυσικα το να ζητατε να αυστηρινουν οι ποινες, ειναι κατι για το οποιο πρεπει να απευθηνθειτε στην ιδια την εταιρια και οχι στην ΟΔ)
Να πω τι φανταστηκα και να ειμαι ειλικρινης πιστευω κιολα, πως αποτελει την πραγματικη αιτια του ποστ?!? Βγηκατε και κανατε αυτον τον χαμο, για να δικαιολογησετε την χασουρα σας. Χασατε πατοκορφα εναν σερβερ, και αρχισατε την κλαψα, ωστε μετα να μπορειτε να πειτε, να χασαμε γτ αυτοι παρεβαιναν τους κανονισμους!
 
Κορυφή