Αιτήσεις Υποψηφίων Grepolis player council

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Αγαπητέ πιθανέ υποψήφιε

Είμαστε χαρούμενοι που σκέφτεσαι να θέσεις υποψηφιότητα για το Grepolis player council.

Παρακαλώ αφιέρωσε λίγα λεπτά για να γράψεις λίγα πράγματα για τον εαυτό σου προς την κοινότητα και επισήμανε γιατί θα ήσουν ένας κατάλληλος υποψήφιος για να εκπροσωπήσεις την Ελληνική έκδοση

Αυτό το θέμα θα μείνει ανοιχτό μέχρι την 30ήν Ιουλίου, 23:59 CEST. Παρακαλώ να έχετε γράψει την εισαγωγή σας μέχρι τότε ώστε να είναι έγκυρη για την ψηφοφορία μέσα στο παιχνίδι.

Η ψηφοφορία μέσα στο παιχνίδι έχει προγραμματιστεί να ξεκινήσει στις 2 Αυγούστου, 2017.

Αποποίηση ευθύνης: Αυτό το θέμα θα ελέγχεται διεξοδικά. Κάθε μήνυμα που δεν θα είναι αίτηση για το Grepolis player council θα αφαιρείται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vourliotis

Οπλίτης
παιζω το παιχνιδι αυτο 5 χρονια τωρα μου αρεσει πολυ αλλα υπαρχουν πολλα σταδια βελτιώσεις ακομα που θελουν να συζητηθούν σε παγκοσμιο επιπαιδο για να καταληξουμε σε ορισμενα θεματα απο ολες τις κοινοτητες και να τις εκθεσουμε στους προγραμματιστες ωστε να γινει καλυτερο και ανταγωνιστικο το παιχνιδι
ελπιζω να ειμαι μεσα στους εκπροσώπους απο την ελληνικη κοινοτητα
 

DeletedUser15127

Guest
παίζω από τους πρώτους κόσμους και έχω 3 θέματα από τότε που ακόμα δεν έχουν αλλάξει και πολλές ιδέες διαμόρφωσης του παιχνιδιού...
θα με ενδοιέφερε αν είναι εφικτό να μπω στην κοινότητα για να προωθήσω ιδέες...
 

DeletedUser14492

Guest
Καλησπερα σας.Παιζω 6 χρονια αυτο το παιχνιδι και καθε μερα μαθαινω και κατι καινουργιο.Εχω πολλες ιδεες για το παιχνιδι και χαιρομαι που η ομαδα του Grepolis ειναι κοντα στην κοινοτητα.Ειμαι 17 χρονων και μενω στο Ηρακλειο Κρητης και πιστευω οτι ειμαι ικανος να εκπροσωπισω την χωρα μας γιατι οπως σας ειπα και πριν εχω πολλες ιδεες και μου αρεσει παρα πολυ να βοηθαω κατι το οποιο μου γεμιζει τις ωρες μου καθημερινα.Θα ηθελα να με δεχτειτε για να βοηθησω οσο μπορω και να δειξω τις δυνατοτητες μου.
 

DreddGR

Μινώταυρος
Γεια σας , είμαι σχετικά "καινούργιος" στο παιχνίδι αφού έχω παίξει μόνο σε τρεις κόσμους. Για να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι ποσά χρονιά έκανα εγγραφή στο παιχνίδι.
Σταδιακά και καθώς παίζω είχα πολύ καλές ιδέες που δεν μπορούσα να τις προωθήσω γι'αυτό πιστεύω ότι θα είμαι κατάλληλος σε μια θέση στην ελληνική κοινότητα αν και σίγουρα θα υπάρχουν άτομα τα οποία είναι πιο πολύ μέσα στα πράγματα για πολύ καιρό . Δεν είχα καμιά επαφή με το φόρουμ του γκρεπολις με εξαίρεση ίσως 2-3 ποστς άλλα έχω εμπειρία απο αλλες κοινότητες και φόρουμ παιχνιδιών.
Είμαι γνωστής της αγγλικής γλωσσάς και μόλις 18 χρονών. Έχω εμπειρία από innogames αφού έπαιζα φανατικά the-west (και ακόμα λίγο) και συμμετείχα ενεργά στα φόρουμ χωρίς βέβαια να έχω λάβει κάποια θέση διαχειριστή.

Άρχισα πάλι να παίζω στον νέο κόσμο ενεργά από την πρώτη μέρα.
Θα ήθελα να είμαι σε μια θέση τοπικού συμβουλίου γιατί προτιμώ να έχω άμεση επαφή με την κοινότητα , έστω και αναπληρωτής. Βέβαια άμα χρειαστεί να μεταφράσω κάτι και να βοηθήσω ώστε να μεταφερθεί στους developers θα το κάνω.
 

DeletedUser14106

Guest
καλησπερα.ξερετε ολοι ποιος ειμαι και οτι γκρινιαζω 2 χρονια για την καταντια της κοινοτητας...κακα τα ψεματα η κοινοτητα πεθαινει εχουμε μεινει οι ιδιοι και νεοι παιχτες δεν μπαινουν

ειμαι 18 χρονων πλεον,μιλαω Αγγλικα και Γερμανικα.λογαριασμο εχω απο τον βητα κοσμο

βγω δεν βγω δεν με ενδιαφερει απλα θελω να προωθησετε μερικες προτασεις

-οι αποστολες να δινουν μυθικα

-οι ηρωες να αυξηθουν και να μπει και ηρωας που να δινει για εμποριο υλων για τα θαυματα καθως και καποιος που να επηρεαζει την τυχη

-οταν ενα νησι ελεγχεται απο μια συμμαχια οι πολεις του νησιου να παιρνουν μπονους αμυνας (ωστε λογω ανενεργων να μην σπανε τοσο απλα οι πυρηνες)

-να δωσετε κινητρο στους παλιους να γυρισουν καθως και να δινετε ενα μπονους παλαιοτητας σε κοσμο.πχ αν καποιος εχει ενα greposcore 50.000+ να παιρνει 2% παραπανω ποντους μαχης ή παραγωγη υλων.στο 100.000 5% κλπ...

εχω απειρες προτασεις απλα θα ηθελα και η διαχειρηση να μας βοηθησει να τις προωθησουμε και να τις βελτιωσουμε

υγ.γυρισα
smiley_emoticons_irre4.gif
 

SkarletWitch

Ξιφομάχος
Αργοπορημένες καλησπέρες, παίζω το παιχνίδι περίπου 4 μήνες τώρα(διαψεύδω το ότι δεν υπάρχουν νέοι παίκτες όπως αναφέρθηκε) και ήδη έχουν περάσει απο το μυαλό μου πολλοί τρόποι να ανέβει το παιχνίδι περισσότερο, όπως και έχω ακούσει απόψεις παικτών στο θέμα!
Έχω κάνει κάτι παρόμοιο αλλού και έχω την εμπειρία ως προς αυτό, σίγουρα δεν γνωρίζω το παιχνίδι όπως όσοι παίζουν απο πιο παλιά αλλά ότι γνωρίζω είναι για το παιχνίδι όπως είναι αυτή τη στιγμή χωρίς συγκρίσεις με παλιότερες εκδόσεις του. Είμαι άνω των 18 ετών(χρόνια τώρα) και μιλάω πολύ καλά Αγγλικά..
Τέλος να αναφέρω πως δεν έχω υπάρξει ποτέ μέλος στην υποστήριξη της Innogames.
 

DeletedUser14106

Guest
Αληθεια για ποιο λογο δεν ειναι;μηπως εγινε κανενα μπερδεμα,μηπως λογο των ιδεων που εδωσε;

κοιταξτε το σας παρακαλω


θα ηθελα να ξερω ποσες φορες σε εχω γλεντησει για να το παιζεις μαγκας απο το φορουμ
 

DeletedUser17030

Guest
θα ηθελα να ξερω ποσες φορες σε εχω γλεντησει για να το παιζεις μαγκας απο το φορουμ
η βεβαιοτητα σου και η ιδιοφυια σου,εδω δεν περνανε.δεν σε ξερω,ουτε με ξερεις,δεν ετυχε ποτε να με γλεντησεις,απλα εδω ηρθα για να υπερασπιστω εσενα και την δικαιοσυνη σε ενα απλο παιχνιδι,ετσι κι αλλιως δεν νικανε αυτοι που παιζουν καλυτερα αλλα αυτοι που βαζουν και το πιο πολυ χρημα στο παιχνιδι,αλλα τουλαχιστον η ψηφοφορια να γινει δικαια.ετσι κοιτα εμενα που δεν με ξερεις και οποιον αλλο πιστευεις πως ξερεις και παιξε το μαγκας σε εκεινους,και μετα θες να εισαι και στο συμβουλιο.

εγω φταιω που σε υπερασπιστηκα και ας μην σε ξερω.
 

DeletedUser12657

Guest
Κυρίες κ κύριοι καλησπέρα σας. Είμαι 19 ετών ,πλέον ένας έμπειρος παίκτης . Μέσα στα τέσσερα χρόνια που παίζω εχω παρατηρήσει οτι το επίπεδο έχει ανέβει πολύ . Και για να μην πολυλογώ , κύριος στόχος μου είναι να βοηθήσω τους σχετικά άπειρους να φτάσουν σε ένα υψηλό επίπεδο και . τέλος να αφανίσω (αν γίνετε) τα Bots.
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 

DeletedUser14106

Guest
η βεβαιοτητα σου και η ιδιοφυια σου,εδω δεν περνανε.δεν σε ξερω,ουτε με ξερεις,δεν ετυχε ποτε να με γλεντησεις,απλα εδω ηρθα για να υπερασπιστω εσενα και την δικαιοσυνη σε ενα απλο παιχνιδι,ετσι κι αλλιως δεν νικανε αυτοι που παιζουν καλυτερα αλλα αυτοι που βαζουν και το πιο πολυ χρημα στο παιχνιδι,αλλα τουλαχιστον η ψηφοφορια να γινει δικαια.ετσι κοιτα εμενα που δεν με ξερεις και οποιον αλλο πιστευεις πως ξερεις και παιξε το μαγκας σε εκεινους,και μετα θες να εισαι και στο συμβουλιο.

εγω φταιω που σε υπερασπιστηκα και ας μην σε ξερω.


δεν χρειαζομαι υπερασπιση τοσα χρονια φωναζω για τη διαχειριση,το παιχνιδι θελει τροπο οχι χρυσο αν ξερεις να παιζεις τους γλεντας ολους οσο χρυσο και να βαζουν.απλα επειδη ειδα τον αγαπητο ελλιππο να κανει like ειπα οτι εισαι απο τους δικους του...εχουν φαει γλεντια πολλοι και χωρις χρυσο μονο με 10 ευρω το μηνα.αυτο που σηκωνουν απο το εβεντ ιπταμενα το κανεις φαρμαροντας μικρους με μια πολη γεματη με θεοσταλτους που την βαζεις οτι θεο θες.απλα κολπακια που σε γλυτωνουν απο το να εισαι με το χερι στην τσεπη συνεχεια

συγνωμη αν σε παρεξηγησα παντως νομιζω αντεκρουσα την αποψη σου περι χρυσου και επιτυχιας
 

DeletedUser17035

Guest
καλησπερα.ξερετε ολοι ποιος ειμαι και οτι γκρινιαζω 2 χρονια για την καταντια της κοινοτητας...κακα τα ψεματα η κοινοτητα πεθαινει εχουμε μεινει οι ιδιοι και νεοι παιχτες δεν μπαινουν

ειμαι 18 χρονων πλεον,μιλαω Αγγλικα και Γερμανικα.λογαριασμο εχω απο τον βητα κοσμο

βγω δεν βγω δεν με ενδιαφερει απλα θελω να προωθησετε μερικες προτασεις

-οι αποστολες να δινουν μυθικα

-οι ηρωες να αυξηθουν και να μπει και ηρωας που να δινει για εμποριο υλων για τα θαυματα καθως και καποιος που να επηρεαζει την τυχη

-οταν ενα νησι ελεγχεται απο μια συμμαχια οι πολεις του νησιου να παιρνουν μπονους αμυνας (ωστε λογω ανενεργων να μην σπανε τοσο απλα οι πυρηνες)

-να δωσετε κινητρο στους παλιους να γυρισουν καθως και να δινετε ενα μπονους παλαιοτητας σε κοσμο.πχ αν καποιος εχει ενα greposcore 50.000+ να παιρνει 2% παραπανω ποντους μαχης ή παραγωγη υλων.στο 100.000 5% κλπ...

εχω απειρες προτασεις απλα θα ηθελα και η διαχειρηση να μας βοηθησει να τις προωθησουμε και να τις βελτιωσουμε

υγ.γυρισα
smiley_emoticons_irre4.gif
δεν χρειαζομαι υπερασπιση τοσα χρονια φωναζω για τη διαχειριση,το παιχνιδι θελει τροπο οχι χρυσο αν ξερεις να παιζεις τους γλεντας ολους οσο χρυσο και να βαζουν.απλα επειδη ειδα τον αγαπητο ελλιππο να κανει like ειπα οτι εισαι απο τους δικους του...εχουν φαει γλεντια πολλοι και χωρις χρυσο μονο με 10 ευρω το μηνα.αυτο που σηκωνουν απο το εβεντ ιπταμενα το κανεις φαρμαροντας μικρους με μια πολη γεματη με θεοσταλτους που την βαζεις οτι θεο θες.απλα κολπακια που σε γλυτωνουν απο το να εισαι με το χερι στην τσεπη συνεχεια

συγνωμη αν σε παρεξηγησα παντως νομιζω αντεκρουσα την αποψη σου περι χρυσου και επιτυχιας
καλησπερα.ξερετε ολοι ποιος ειμαι και οτι γκρινιαζω 2 χρονια για την καταντια της κοινοτητας...κακα τα ψεματα η κοινοτητα πεθαινει εχουμε μεινει οι ιδιοι και νεοι παιχτες δεν μπαινουν

ειμαι 18 χρονων πλεον,μιλαω Αγγλικα και Γερμανικα.λογαριασμο εχω απο τον βητα κοσμο

βγω δεν βγω δεν με ενδιαφερει απλα θελω να προωθησετε μερικες προτασεις

-οι αποστολες να δινουν μυθικα

-οι ηρωες να αυξηθουν και να μπει και ηρωας που να δινει για εμποριο υλων για τα θαυματα καθως και καποιος που να επηρεαζει την τυχη

-οταν ενα νησι ελεγχεται απο μια συμμαχια οι πολεις του νησιου να παιρνουν μπονους αμυνας (ωστε λογω ανενεργων να μην σπανε τοσο απλα οι πυρηνες)

-να δωσετε κινητρο στους παλιους να γυρισουν καθως και να δινετε ενα μπονους παλαιοτητας σε κοσμο.πχ αν καποιος εχει ενα greposcore 50.000+ να παιρνει 2% παραπανω ποντους μαχης ή παραγωγη υλων.στο 100.000 5% κλπ...

εχω απειρες προτασεις απλα θα ηθελα και η διαχειρηση να μας βοηθησει να τις προωθησουμε και να τις βελτιωσουμε

υγ.γυρισα
smiley_emoticons_irre4.gif
κανεις λαθως οταν λες πως δεν μπαινουν νεοι παικτες οποιος ενδιαφερεται για παιχνιδια στρατηγικης θα περασει κι απο το γρεπολις ...απλα αλλες κατηγοριες γκειμινγκ ελκυουν πλεον περισσοτερο κοσμο λογο των γραφικων του χειρισμου κλπ που εχουν βελτιωθει και βελτιωνονται με την παροδο του χρονου ...απο την αλλη αμα δεν σ αρεσει η στρατηγικη δεν θα παρεμενες σε τετοιου ειδους γκειμς ανεξαρτητα απο αυτο,
επισης, θεωρω μεγα λαθως την ιδεα σου να λαμβανουν μπονους οι παλιοι ...δηλαδη θες να προσελκυσεις τους νεους αλλα παραληλλα να λαμβανουν μπονους οσοι παιζουν χρονιακαι περα απο αυτο απο μονη της αυτη η ιδεα ειναι καταστροφικη και θα προκαλεσει αντιδρασεις ...ειναι παιχνιδι μυαλου οπως σε ειδα να λες και πιο κατω μονος σου αλλα αμα γινει κατι τετοιο θα κανει το παιχνιδι ακομα πιο αδικο δεν θα υπαρχει μονο ο χρυσος αλλα και το γρεποσκορε ...οπως και για την ιδεα να λαμβανουν μπονους πολεις σε πυρηνες ...παλυ εκει θα στο παω,μιλας για παιχνιδι στρατηγικης και στησιματος αμα δεν εισαι ικανος (δεν αναφερομαι σε εσενα) να καταφερεις να κρατησεις τον ελεγχο τοτε ειναι λογικο να εισχορησουν στον πυρηνα σου και ετσι πρεπει να γινει
 

DeletedUser17030

Guest
αυτο που σηκωνουν απο το εβεντ ιπταμενα το κανεις φαρμαροντας μικρους με μια πολη γεματη με θεοσταλτους που την βαζεις οτι θεο θες.απλα κολπακια που σε γλυτωνουν απο το να εισαι με το χερι στην τσεπη συνεχεια

συγνωμη αν σε παρεξηγησα παντως νομιζω αντεκρουσα την αποψη σου περι χρυσου και επιτυχιας


Αν καταλαβα καλα μιλας για κοσμους με πολιορκια,ναι οκ εκει χρειαζονται τα ιπταμενα περισσοτερο απο κοσμους με εξεγερση,γιατι με τειχος 26(αν βαλουμε και την τρωικη) και με πυργο και με φαλαγγα τοτε τα ιπταμενα δεν κανουν σχεδον τιποτα...τελως παντων απλα πολοι παικτες παρατανε το παιχνιδι επειδη στην αρχη καθε σερβερ οσο πιο πολλα δωσεις τοσους πιο πολλες πολεις θα παρεις,λιγο πριν τα θαυματα το πολυ μενουν οι σοβαροι παικτες με βαζουν απειροελαχιστο χρυσο(εγω προσωπικα δεν βαζω καθολου)
 

DeletedUser14106

Guest
οι νεοιπαιχτες θα μπουν και θα μεινουν αφου υπαρχει καλο επιπεδο απο τους παλαιοτερους αρα χρειαζεται κινητρο για να παραμεινουν οι παλιοι
 

DeletedUser14106

Guest
οι νουμπαδες της διαχειρισης ας μην κανουν τους ψοφιους κοριους και ας απαντησουν γιατι δεν δεχονται την υποψηφιοτητα μου;
 

DeletedUser14106

Guest
μπορείς πάντοτε να αναλάβεις την αξιωματική αντιπολίτευση

εχω παραιτηθει εδω και αρκετο καιρο ειμαι πλεον σαν τον Κωστακη τον Καραμανλη διακοπες στη Σουηδια και κινω τα νηματα χαχαχα
 
Κορυφή