ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ KNOSSOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14906
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14906

Guest
Και ναι λοιπόν οι ΛΑΛΟΥΝ το κατάφεραν ξανά, πήραν τον κόσμο. Και πάλι με τον ίδιο τρόπο που πλέον έχει γίνει γραφικός. Εκεί που οι αντίπαλοι πίστευαν ότι με ένα χτύπημα κάτω από τη μέση θα έπαιρναν τον κόσμο, ήρθε για ακόμα μία φορά η ανατροπή. ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ, ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΑΛΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ, ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΣΥΝΕΒΑΛΛΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ, ΤΗΣ ΕΠΙΤΕΥΞΗΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΡΟΠΩΣΗΣ ΤΩΝ ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ.
Το ξέρω πλέον έχει γίνει βαρετό, αλλά τι να κάνουμε; Οι συμμαχία των ΛΑΛΟΥΝ δημιουργήθηκε για να κατακτά τους κόσμους, όχι απλά για να συμμετέχει σε αυτούς.
Καλό καλοκαίρι σε όλους και......να θυμάστε.....όπου υπάρχουν οι Λαλούν....ΜΑΚΡΙΑ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16056

Guest
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser4673

Guest
Καλό καλοκαίρι σε όλους και......να θυμάστε.....όπου υπάρχουν οι Λαλούν....ΜΑΚΡΙΑ!!!

Μιχαλη η αληθεια ειναι οτι αποφευγουν να βγαινουν κοντα μας,γιατι γνωριζουν οτι θα πεσει ξυλο.
Δεν ειναι καθολου τυχαιο.
Ειμαστε οι καλυτεροι τι να κανουμε.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser15314

Guest
ποιο χτυπημα κατω απο τη μεση? ποιος δεν επαιξε τιμια και δικαια? fentaginpantoy μαθε να σεβεσαι. συγχαρητηρια στον Τρίφωνα να δώσουμε MVP βγήκε.
 

DeletedUser15425

Guest
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ πιστευα οτι δεν θα με δω ποτε με κοιλιακους !! Μαλλον επαιζες σε αλλο κοσμο και οχι στον ΚΝΩΣΣΟ!! δικαιη νικη λεει χαχαχαχα που πεταξαν τον τρυφωνα κ πατησαν τα θαυματα χαχχαχαχα γελανε και στους ξενους σερβερ!!! ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΦΤΑΣΕ!!!
 

DeletedUser16056

Guest
Πεταξαμε τον τρυφωνα? Καλα ενταξει... μαλλον εμεις μπηκαμε κ στον λογαριασμο του μαχαιρι για να πατησουμε διαλυση συμμαχιας ενω σας ριχναμε 1 επιπεδο στο κεφαλι, ετσι για το σασπενς ε?
smiley_emoticons_irre.gif

Καρμα το λενε η θεια δικη?
Αντε καλο καλοκαιρι.
 

DeletedUser16980

Guest
Αστους Σταυρο, ειτε χακαρανε τον μαχαιρι ειτε ητανε δικος τους πηγανε να παρουνε τα θαυματα βρωμικα αλλα ο ελληνας λεει γελαει καλυτερα αυτος που γελαει τελευταια, δεν ειναι τυχαιο.
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Εγω παντως απορω πως εσεις ξερετε ποιος λογαριασμος χακαρηστικε οταν οι ιδιοι οι βλαχοι δεν ξερουν απο τι την επαθαν και δεν ξερουν και τι να απαντησουν στα μελη τους τρομερο ε;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16056

Guest
Εγω παντως απορω πως εσεις ξερετε ποιος λογαριασμος χακαρηστικε οταν οι ιδιοι οι βλαχοι δεν ξερουν απο τι την επαθαν και δεν ξερουν και τι να απαντησουν στα μελη τους τρομερο ε;;;

Εισαι στoυς βλαχους εσυ κ ξερεις τι λενε στα μελη τους κοπελα μου? Αλλα ας πουμε οτι παρακολουθεις μενιο φουρθιωτη κ μαθαινεις τα νεα απο εκει...
Ο ιδιος ο παιχτης ειπε οτι εγινε απτον λογαριασμο του. Η διαχειρηση ειπε οτι οντως εγινε συνδεση απο αλλη Ip οταν διαλυθηκε η συμμαχια. Τωρα τι πας να πεις για να καταλαβω οτι δεν επεσε το δικο μας το θαυμα οταν ειμασταν 1 επιπεδο πιο μπροστα? Οπως ειπα κ πριν θεια δικη, παρτε μαντηλακια τωρα να σκουπισετε τα δακρυα σας γιατι μονο αυτο εμεινε να κανετε.

btw ωραια φαντασματα με 2 μυρια σπηλιες το καθενα... καλα τα ελεγε ο λιακοπουλος η ρωσσικη αρκουδα ξυπνησε.
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Μου αρεσει παντως που το γυρνας στο προσωπικο μπας και με υποβιβασεις ξευτερι μου...
Καταρχας το πιο γκοσιπ απο τα προγραμματα της τηλεορασης που παρακολουθω ειναι η αθλητικη κυριακη...
Βλεπω παντως πως τον φουρθιωτη τον βλεπεις συνεχεια για να ξερεις και τι λεει μπραβο καμαρι μου!!!
Πιστευωω πως ολοι ξερουμε πως σε ολες τις συμμαχιες ολο και κατι βγαινει εξω και εγω εμπιστευομαι αυτα που ακουσα απο 3 ατομα...
Οσον αναφορα για το κοπελα νονε περιμενω και δωρο τα χριστουγεννα....
(Εγω αναρωτιεμαι τα μελη σας που αποχωρουν και φευγουν επεiδη τα εχουν σιχαθει στα..."θα κανουμε μυνησεις"...."θα κανουμε δικαστηρια" "θα" θα θα θα...ουτε ο κωστανταρας ετσι...δεν τα εχετε δει καθολου;;; )
Καληνυχτα παιδια καλο καλοκαιρακι παω να βαλω μαγιο γιατι μας πνιξατε εσεις οι πεντακαθαροι παικτες....
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16056

Guest
Σχολιασες τα παντα εκτος απτο πιο βασικο, οτι τον κοσμο επρεπε να τον ειχαμε παρει εμεις ενα μηνα νωριτερα.
Παρε κ φουσκωτο φλαμινγκο να εισαι στην μοδα
 

DeletedUser14906

Guest
Η ηττα πρεπει να ποναει παρα πολυ, παρολο που απο την αρχη γνωριζατε ο,τι και να κανετε παλι θα ηττηθειτε. Και logo-logo μια χαρα σεβομαι, αυτα που εγιναν ειπα. Εσεις πρεπει να μαθετε απλα να παραδεχεστε την ανωτεροτητα του αλλου.
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Μολις γυρισα απο παραλια ακουσαν λεει τα βοτσαλα τη λεξη καθαροτητα διπλα απο τους λαλουν κ βλαχους και γελανε μεχρι και αυτα...
Τον κοσμο επρεπε να τον παρετε εσεις ενα μηνα νωριτερα αλλα ριξατε τη συμμαχια σας μεχρι να αποδειξετε το αντιθετο με τους τροπους που λετε στα μελη σας...
Μαντηλακια δεν χρειαζονται απο εδω πληρωσαμε ηδη πολλους λογαριασμους για μαντηλακια βλαχων...καλο θα ηταν κιολας αν μπορειτε οταν στελνετε και κυκλικα μηνυματα στη συμμαχια μας να μην μας στελνετε τις φατσες ξερουμε ποιοι ειστε...
Και οπως ειπε και ο kambamaru καλο καλοκαιρακι!!!!
 

DeletedUser16056

Guest
Με κουρασε να σου απανταω. Αν συνεχιζεις εσυ να πιστευεις, οτι εμεις ριξαμε το ΔΙΚΟ μας το θαυμα ενω ημασταν μπροστα, για καποιο λογο που μονο εσυ ξερεις η φανταζεσαι συνεχισε να το κανεις. Δεν εχω την υπομονη πλεον να προσπαθω να εξηγησω τα αυτονοητα.
Το μονο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι ο γιαννακης ο χιονης θα ζευγαρωσει συντομα με την θεια του κ η αρυα θα βαλει αποικιακο με μπονους στον μικροδαχτυλο.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΛΑΛΛΟΥΝ.
ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ.
ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΧΟΚΙΒΩΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΒΛΑΧΟΚΙΒΩΤΙΑ.
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
 
Κορυφή